•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

To nie polskie dzieci

Автор Повідомлення
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2009, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:
...Українці допомагають тут полякам розшукувати могили їхніх батьків. А поляки у себе оберігають поховання вояків УГА....

Це не примирення а закони етики та маралі.
Ерік Блодекс написав:
"Діди і прадіди" своє відіграли, їхні нащадки мають вже інші проблеми - і це на краще.

Проблеми які виникли з появою людства нікуди не поділися.
Історія ніколи нікого нічого не вчить, тому що інстинкти сильніші.
Будь-який нормальний громадянин мріє і робить все щоб його держава була більш сильною і впливовою в світі. В польських мріях про сильну польщу немає місця сильній України. І це нормально.

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2009, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Примирення якраз у тому й полягає, що люди повертаються до елементарних елементів етики і моралі у стосунках між собою, замість агресії.

<<В польських мріях про сильну Польщу немає місця сильній України. І це нормально.>>
Відсилаю Вас до Юзефа Пілсудського, котрий вважав, що без незалежної України не може бути й незалежної Польщі.
А, крім того, чому поляки мусять мріяти про сильну Україну? Їм і Польщі досить. Чи Ви вважаєте, що Україні весь світ чимось зобов'язаний?

Гублю себе, коли служу рабам!
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2009, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:
Примирення якраз у тому й полягає, що люди повертаються до елементарних елементів етики і моралі у стосунках між собою, замість агресії.

Я не розумію яке може бути примирення між народами які впродовж століть один одного різали? Це що означає що ми і вони повинні забути спільну історію і причини виникнення різні та неприязні? Ми повинні про це пам'ятати. Просто для побудови майбутніх стосунків ми повинні озиратися на минуле для того щоб воно не повторилося. Мені не потрібне примирення з поляками, мені потрібна історична правда.
А те що ми доглядаємо могили один одного це не тільки прояв елементарної етики і моралі, це ще свідчить про те що ми робимо деякі висновки з історії.
Ерік Блодекс написав:
Відсилаю Вас до Юзефа Пілсудського, котрий вважав, що без незалежної України не може бути й незалежної Польщі.

Насмішили.
Ерік Блодекс написав:
А, крім того, чому поляки мусять мріяти про сильну Україну? Їм і Польщі досить. Чи Ви вважаєте, що Україні весь світ чимось зобов'язаний?

Ви мене не правильно зрозуміли. Поляки мусять робити все для того щоб тільки польща стала сильною державою і жодній сильній державі не вигідно щоб поруч з нею була така ж сама сильна держава. Краще щоб ця територія була в сфері їхнього впливу, в ній був ринок збуту польських товарів та буфер між росією та польщею. І Україна повинна про це пам'ятати.
Україні ніхто нічим не зобов'язаний, це українці зобов'язані перед цією святою землею.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

<<В польських мріях про сильну Польщу немає місця сильній України. І це нормально.>>
А, крім того, чому поляки мусять мріяти про сильну Україну? Їм і Польщі досить. Чи Ви вважаєте, що Україні весь світ чимось зобов'язаний?[/quote]

В чому ж тоді винна Росія яка хоче поставлляти газ Україні за світовими цінами, а не надурняк? Чому росіяни повинні мріяти про сильну Україну?Чому на форумі польська мова не вважається за іноземну,а російська - іноземна?Поясніть , будь ласка?
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 10:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Уляна Підошва написав:

В чому ж тоді винна Росія яка хоче поставлляти газ Україні за світовими цінами, а не надурняк?

А які світові ціни на газ? На біржах Нью-Йорка та Лондона ф'ючерси коливаються 220-180$, середньо Європейська ціна газу по контрактам газпрому 280$, а от плата за послуги транзиту 6$ а не 1.8$.
Уляна Підошва написав:
Чому росіяни повинні мріяти про сильну Україну?

Тут ніхто такого не писав. Перед тим як писати уважно прочитайте що було написано вгорі.
Уляна Підошва написав:
Чому на форумі польська мова не вважається за іноземну,а російська - іноземна?Поясніть , будь ласка?

На це питання дав відповідь адмін. На гілках форуму є оригінали статей написані також по московському.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 14:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Я не розумію яке може бути примирення між народами які впродовж століть один одного різали?

Може. Щобільше окремих людей з наших двох країн дивитимуться один на одного без зла, тим скоріше це станеться. Зрештою, навіть серед козаків гуляла така приказка "ляхів гудьмо, та з ляхами будьмо".

Вадимир написав:
Це що означає що ми і вони повинні забути спільну історію і причини виникнення різні та неприязні? Ми повинні про це пам'ятати. Просто для побудови майбутніх стосунків ми повинні озиратися на минуле для того щоб воно не повторилося.

Правильно. Щоб ні вони, ні ми не наробити дурні в майбутньому.

Вадимир написав:
Мені не потрібне примирення з поляками, мені потрібна історична правда.

А одне без іншого неможливе.

Вадимир написав:
А те що ми доглядаємо могили один одного це не тільки прояв елементарної етики і моралі, це ще свідчить про те що ми робимо деякі висновки з історії.

Згода

Вадимир написав:
Насмішили.

Я лише процитував пана маршалка. Претензії - до покійного.

Вадимир написав:
Поляки мусять робити все для того щоб тільки польща стала сильною державою і жодній сильній державі не вигідно щоб поруч з нею була така ж сама сильна держава. Краще щоб ця територія була в сфері їхнього впливу, в ній був ринок збуту польських товарів та буфер між росією та польщею. І Україна повинна про це пам'ятати.

Перш за все - так, між іншим: назви держав пишуться з великої літери.
Друге: Поляки роблять, щоб Польща була сильною державою, а українці - щоб Україна. І це нормально.
Не треба також думати, що Польща зовсім поза українським впливом. По-перше - більшість газу вони отримують через нашу територію. По-друге, наш крупний бізнес там відіграє помітну роль (Гута Ченстохова, приміром, яка належить українській корпорації ІСД). По-третє, всі ми чийсь ринок збуту. По-четверте, Україна і так історично була буфером Речі Посполитої проти Московщини. Така вже її доля.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 14:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Я не розумію яке може бути примирення між народами які впродовж століть один одного різали?

Елементарно.

Старі конфлікти є приводом для пам'яті та наукою нащадкам. А живуть теперішнім.

Поляки на помилках вчаться, москалі - нє.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто поляки, як на мене, досить прагматичні люди. Вони ледь із власних злиднів виборсалися, навіщо їм іще чужі - хай навіть з колишніх "кресів" Речі Посполитої.

Вадимир

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:

Щобільше окремих людей з наших двох країн дивитимуться один на одного без зла, тим скоріше це станеться.

А хіба ми на них дивимося зі злобою. Треба дивитись з підозрою.
Ерік Блодекс написав:
А одне без іншого неможливе.

Чому?
Ерік Блодекс написав:
Перш за все - так, між іншим: назви держав пишуться з великої літери.

Не може бути.
Ерік Блодекс написав:
Друге: Поляки роблять, щоб Польща була сильною державою, а українці - щоб Україна. І це нормально.

А хто сказав що це не нормально?
Ерік Блодекс написав:
По-четверте, Україна і так історично була буфером Речі Посполитої проти Московщини. Така вже її доля.

Я хотів би змінити таку долю.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 15:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Старі конфлікти є приводом для пам'яті та наукою нащадкам.

Абсолютно погоджуюсь в частині що пам'ятати треба.
На помилках ніхто ніколи не вчиться, міняються тільки шляхи досягнення не досягнутих цілей.
Коли вичерпується конфлікт автоматично наступає примирення, щоб потім знову в майбутньому перерости в конфлікт. Примирення двох націй це утопія. Таке можливе тільки коли нація перетворюється в зденаціоналізовану масу.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
Чорний написав:

Старі конфлікти є приводом для пам'яті та наукою нащадкам.

Абсолютно погоджуюсь в частині що пам'ятати треба. На помилках ніхто ніколи не вчиться, міняються тільки шляхи досягнення не досягнутих цілей. Коли вичерпується конфлікт автоматично наступає примирення, щоб потім знову в майбутньому перерости в конфлікт. Примирення двох націй це утопія. Таке можливе тільки коли нація перетворюється в зденаціоналізовану масу.

Утопія - це "ворожі нації".
Немає ворогів, немає друзів. Є інтереси.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Немає ворогів, немає друзів. Є інтереси.

Так було, є і буде.
Можна пояснити: утопія це ворожі нації?

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимире, я категорично проти підозри. Знати і захищати свої інтереси - то одне, а в надлишку підозри, так само як і в надлишку довіри нема жодної користі (тут я відсилаю Вас до Сенеки).

А щоб змінити "буферну долю" України, Вам доведеться змінити її географічне становище. Пересунути Україну кудись на місце Німеччини. Тільки от німці, боюсь, не погодяться.

Примирення націй - не утопія, а реальність. Я вже не кажу про те, що з поляками у нас повний лояль і всі минулі розборки більш молодим поколінням сприймаються як сварка дітей у пісочниці, які лопатку чи там відерце не поділили. Трикутник Франція-Англія-Німеччина візьміть: скільки свого часу там крові пролилося. А тепер живуть між собою нормально. Або Японія і США.

Ерік Блодекс

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимире, у мене особисто ворогів немає.

Вадимир

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:
Вадимире, я категорично проти підозри.

Малося на увазі не довіряти на 100%.
Ерік Блодекс написав:
...тут я відсилаю Вас до Сенеки...

Не треба мене до нього відсилати, він давно помер.
Ерік Блодекс написав:
А щоб змінити "буферну долю" України, Вам доведеться змінити її географічне становище.

Є набагато цікавіші варіанти, хоча зараз це не реально.
Ерік Блодекс написав:
Я вже не кажу про те, що з поляками у нас повний лояль і всі минулі розборки більш молодим поколінням сприймаються як сварка дітей у пісочниці, які лопатку чи там відерце не поділили.

На щастя я так не сприймаю боротьбу моїх предків за волю, віру, правду, самоідентичність....
Ерік Блодекс написав:
Трикутник Франція-Англія-Німеччина візьміть: скільки свого часу там крові пролилося. А тепер живуть між собою нормально.

А хто там з ким може боротися, вони здихають, повільно але впевнено.
З них зробили зденаціоналізоване ліберально-споживацьке бидло.
А німці взагалі цураються своєї історії.
Можливо трохи фантастики: прийде час коли не франція з німеччиною буде воювати а алжирська громада франції з турецькою громадою в німетччині.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,