•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

To nie polskie dzieci

Автор Повідомлення
Ерік Блодекс

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 19:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
А хто там з ким може боротися, вони здихають, повільно але впевнено. З них зробили зденаціоналізоване ліберально-споживацьке бидло. А німці взагалі цураються своєї історії.

Ой, Вадимире, мені б так в Україні пожити, як вони там "здихають"!
Зрештою, коли Ви востаннє були в тих західних країнах, щоб так судити? Чи навіть так коли Ви востаннє спілкувалися з громадянами тих країн?
І щось я жодного німця не зустрічав, який цурається власної історії. Якщо Ви маєте на увазі третій рейх - то для них це просто не той приклад, на якому вони виховують своїх дітей. В українській історії теж є такі приклади, на яких я своїх дітей точно не виховуватиму.

Гублю себе, коли служу рабам!
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 20:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:

Ой, Вадимире, мені б так в Україні пожити, як вони там "здихають"!

І що вам заважає?
Ерік Блодекс написав:
Зрештою, коли Ви востаннє були в тих західних країнах, щоб так судити?

Давно не був.
Ерік Блодекс написав:
Чи навіть так коли Ви востаннє спілкувалися з громадянами тих країн?

Недавно. Основна тема для розмов бабло і похідне від нього.
Ерік Блодекс написав:
...Ви маєте на увазі третій рейх...

Саме його.

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2009, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[У нас на форумі не цитують Петросянів і Ко. Ліберальна пропоганда. Адміністрація.]

Гублю себе, коли служу рабам!
Вадимир

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2009, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ерік Блодекс написав:
...Я католик і не мені мабуть судити православних...

То ось, можливо, в чому справа.

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2013, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут на історичному форумі http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=8&t=12813&start=135 добрі люди знайшли ще декілька фотографій з фальшивими підписами як "звірства УПА", які поляки ( Корман ?) позбирали , постягували з різної літератури, архівів та які не мають стосунку до УПА, і самі попідписували їх, що на фотографіях звірства УПА. Ці фотографії з фальшивими підписами фігурували на організованій Калісніченком виставці "Волинська різанина". Це крім інших фальсифікацій цієї виставки, про які вже писали в інтернеті. Я пізніше постараюсь ще раз викласти на цьому форумі ці фотографії з фальшивими підписами та їхні оригінали для порівняння.

Я переконаний, що ці знайдені фальшиві фотографії - далеко не всі фальшивки. Пошуки далі триватимуть. Якщо в "альбомі Кормана" вже знайдено декілька фальшивих фотографій, то весь цей альбом можна поставити під сумнів. Тепер важливо інформацію про ці фальшивки поширити в інтернеті і реалі. Щоб всі бачили, на яких фальшивках базується ця їхня "Волинська різанина".

Ще і на цьому ресурсі http://urb-a.livejournal.com/126808.html , і в його коментаріях є більше фальшивих фотографій "польських жертв людобойства".

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,