•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Коли нарешті (!) зявляться агітматеріали на сайті???

Автор Повідомлення
Слав

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У темі з назвою "Перспектива партії" висловилися такі зауваження:
Stem написав:
Цікаво, а коли вже Славчик почне щось робити. Рік за ним спостерігаю на форумі - і одні балачки у вигляді клацання на клавіатурі. Друже, арбайт!:)

Кайзер написав:
Stem написав:
Цікаво, а коли вже Славчик почне щось робити.

І мені це дуже цікаво. :)

А мені дуже цікаво, коли нарешті можна буде скачати зі сайту агітматеріали, про які різні люди на цьому форумі питаються більше року, в тому числі листівки, включаючи листівку "За цю справедливість варто боротися?" ? Можу привести посилання на теми, де люди питаються про агітматеріали.

Рабою московських катів!
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
коли нарешті можна буде скачати зі сайту агітматеріали, про які різні люди на цьому форумі питаються більше року, в тому числі листівки, включаючи листівку "За цю справедливість варто боротися?" ? Можу привести посилання на теми, де люди питаються про агітматеріали.

Не бачу потреби викладати свободівські листівки на сайт. Тим хто цілий рік питає за листівками, і жодного разу не вийшов на наші офіси чи представників, листівки потрібні як пяте колесо до воза.

Мені молодим помирати
Слав

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А у кожному місті, містечку України є офіси та представники?

А хіба так важко виставити листівки на сайті у електронному виді?

Беріть приклад з УНТП:
http://untp.org.ua/page.php?psevdo=prop !

Рабою московських катів!
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
А у кожному місті, містечку України є представники?

А хіба так проблемно листівки виставити на сайті у електронному виді?

Як правило плакати великого формату і розміру. Їх нема змісту викладати. Тим більше я вже пояснив, хочеш допомогти, звяжись з офіційними представниками партії центрального, обласного чи районного рівня.

Мені молодим помирати
Чорний

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 08:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Слав написав:
А у кожному місті, містечку України є представники? А хіба так проблемно листівки виставити на сайті у електронному виді?

Як правило плакати великого формату і розміру. Їх нема змісту викладати. Тим більше я вже пояснив, хочеш допомогти, звяжись з офіційними представниками партії центрального, обласного чи районного рівня.

А сенс? Зателефонуй в офіс - отримаєш пачку.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 10:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
А сенс? Зателефонуй в офіс - отримаєш пачку.

То ти певно славкові хотів сказати. :)

Мені молодим помирати
Слав

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 17:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У першу чергу, я хотів у себе на робочому місці повісти, де ходять люди і можуть прочитати. Також, таке саме хочуть зробити деякі мої знайомі. Для цього потрібно декілька штук, а не пачку.

Це питання, що я підняв у своєму першому пості, раніше піднімали інші люди, тому я тепер про це знову нагадав. Ви можете самі переконатись проглянувши старі теми.

Рабою московських катів!
Колобок

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2007, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Було б дійсно непогано, якби у розділ сайту "Медіа" час-від-часу закидалося б щось цікаве..

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
оселедець

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2007, 06:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж вважаю за необхідне викласти агіт матеріали, зайва реклама в Інтернеті і не тільки не зашкодить!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,