•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Донецький осередок

Автор Повідомлення
Сіромаха

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2010, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Анубіс1958 написав:
Донецький осередок є тільки в Донецьку, чи в містах області також?
Є і в Донецьку, Ясинуватій, Слов'янську, Шахтарську, Маріуполі, Горлівці, Артемівську. Краматроську, Макіївці, Харцизьку, Великій Новоселівкі, Детальна інформація за телефоном
066 060 32 89 Віталій.

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2010, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

всім добридень, цікавить інформація по північному Донбасу, є осередок чи актівісти в м. Краматорськ? 0967936902 чекаю на дзвінок, і ще, я в Краматорську не один)

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2010, 19:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сіромаха написав:
Анубіс1958 написав:
Донецький осередок є тільки в Донецьку, чи в містах області також?
Є і в Донецьку, Ясинуватій, Слов'янську, Шахтарську, Маріуполі, Горлівці, Артемівську. Краматроську, Макіївці, Харцизьку, Великій Новоселівкі, Детальна інформація за телефоном
066 060 32 89 Віталій.

Владек написав:
всім добридень, цікавить інформація по північному Донбасу, є осередок чи актівісти в м. Краматорськ? 0967936902 чекаю на дзвінок, і ще, я в Краматорську не один)

Називається:
- Подзвоніть.
- Ні, ви мені подзвоніть, я не один.

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2010, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні донецькі побратими,ви там якось тримайтесь,любі мої.
Мені розповідали,як вам не легко.

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2010, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Шановні донецькі побратими,ви там якось тримайтесь,любі мої.
Мені розповідали,як вам не легко.

Тримаємось, і нас багато, але не всі мають доступ до інтернету і можливість прямо висловлювати свою думку.
Олександр 88

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2010, 19:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю !
Ось я дивлюсь шо десь є якісь люди, якісь активівісти.

Але в мене є питання, а де ж ці осередки де ж ці актівісти були коли московити -загарбники скривдили національну ідею???
Чому в Донецьку не було жодної акції проти влади москалів???

Де як говорять конкретні дії?
Я розумію, що багато вільнодумців ( тобто ті хто за Україну) мають усі підстави щоб не висловлювати свою політичну думку що до питань україньскої національної ідеї.

Саме мене не одноразово ображали та називали фашистом, та бандерівцем за мої думки.

Але, завжди, я маю сили сказати що цім я навіть пишаюсь!
Я лише говрю про те, що потрібно усі силі партії бросати саме на схід, бо це є стратегічний регіон для України.

Можливо було б доречним підготувати для цього регіону досвідченних пропагандистів, які б вели серед мешканців Донбасу просвітницьку та агітаційну роботу?

Я ходив по місту та бачив лише агітаціїні наметі регіоналів.

Шкода що єдина, на мій погляд партія, за яку б я віддав свій голос, не мае можливості вести пропаганду у східних регіонах України.

Я вважаю що і на замлі Донбасу мешкають розумні люди, але ті, хто проти Української влади, є не стільки вороги країни скільки, як тут хтось писав, ті сами хомо советікус.
Тому потрібна пропаганда саме не в західних регіонах а в східних.

Бачите, ми тут усі заручники московських СМІ, які поливають лайном Україну та її героїв.
Багато людей з промитими головами купується на слово "фашизм", як на щось негетивне.
а слово "націоналиізм" це для них зовсім жах!!!

Ось тому у нас героїв роблять ворогами, а вороги та кати народу ходять у героях, все це робота москалів.

Тому, постає питання, чи є в Донецьку представництво партії, та як вступити до партії?

p\s. на великий жаль мені дуже важко писати україньскою, тому я перепрошую у всіх мешканців форму, та у самої України, якщо я зробив деяки помилки.

З повагою до Вас, та з вірою в наше майбутнє!
Разом ми переможемо!

Слава народу України, Слава Україні, Слава героям!
Вікдон

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2010, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр 88 написав:
Вітаю !
Ось я дивлюсь шо десь є якісь люди, якісь активівісти.

Але в мене є питання, а де ж ці осередки де ж ці актівісти були коли московити -загарбники скривдили національну ідею???
Чому в Донецьку не було жодної акції проти влади москалів???

Де як говорять конкретні дії?
Я розумію, що багато вільнодумців ( тобто ті хто за Україну) мають усі підстави щоб не висловлювати свою політичну думку що до питань україньскої національної ідеї.

Саме мене не одноразово ображали та називали фашистом, та бандерівцем за мої думки.

Але, завжди, я маю сили сказати що цім я навіть пишаюсь!
Я лише говрю про те, що потрібно усі силі партії бросати саме на схід, бо це є стратегічний регіон для України.

Можливо було б доречним підготувати для цього регіону досвідченних пропагандистів, які б вели серед мешканців Донбасу просвітницьку та агітаційну роботу?

Я ходив по місту та бачив лише агітаціїні наметі регіоналів.

Шкода що єдина, на мій погляд партія, за яку б я віддав свій голос, не мае можливості вести пропаганду у східних регіонах України.

Я вважаю що і на замлі Донбасу мешкають розумні люди, але ті, хто проти Української влади, є не стільки вороги країни скільки, як тут хтось писав, ті сами хомо советікус.
Тому потрібна пропаганда саме не в західних регіонах а в східних.

Бачите, ми тут усі заручники московських СМІ, які поливають лайном Україну та її героїв.
Багато людей з промитими головами купується на слово "фашизм", як на щось негетивне.
а слово "націоналиізм" це для них зовсім жах!!!

Ось тому у нас героїв роблять ворогами, а вороги та кати народу ходять у героях, все це робота москалів.

Тому, постає питання, чи є в Донецьку представництво партії, та як вступити до партії?

p\s. на великий жаль мені дуже важко писати україньскою, тому я перепрошую у всіх мешканців форму, та у самої України, якщо я зробив деяки помилки.

Разом ми переможемо!

не поспішай вступати....
Сіромаха

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 02:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр 88 написав:
Вітаю !

Разом ми переможемо!

Поспішайте вступати, або хоча б щось робити -
не поспішайте на той світ і робити кривду і брехню
телефон мій 066 060 32 89 телефонуйте зконтактую з донецькими свободівцями. Є осередок, є люди...є приміщення

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 13:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сіромаха написав:
Олександр 88 написав:
Вітаю !

Разом ми переможемо!

Поспішайте вступати, або хоча б щось робити -
не поспішайте на той світ і робити кривду і брехню
телефон мій 066 060 32 89 телефонуйте зконтактую з донецькими свободівцями. Є осередок, є люди...є приміщення
Добре )) Але українськи патріотичні організації в Донецьку у мене вже не викликають довіри.останній досвід спілкуванн з представниками місцевого осередку "НУ" зробили свою справу... у донецьких "нашеукраїнців" теж є люди, приміщення і т.д..нема тільки у них нічого патріотичного.українського.лише жадібність до грошей та дешеві інтриги.
Сіромаха

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Але як довіру не викликають - то навіщо тоді все це - всі ці розмови? Поясніть мені дурному! будь ласка.
Наша Україна прогнила ще 2004 кооли ющенко - жидівське стологолове подавайло - з жидами мазелтофив)) і що там було сидіти було - певно сліпі люди. Дай бог їм всім просвітлення.

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 19:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вікдон написав:
Добре )) Але українськи патріотичні організації в Донецьку у мене вже не викликають довіри.останній досвід спілкуванн з представниками місцевого осередку "НУ" зробили свою справу... у донецьких "нашеукраїнців" теж є люди, приміщення і т.д..нема тільки у них нічого патріотичного.українського.лише жадібність до грошей та дешеві інтриги.

Що Олександре, забанили вас? А ви все не заспокоєтесь?

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Вікдон написав:

Що Олександре, забанили вас? А ви все не заспокоєтесь?
Я Віктор,покищо спокійний
Вікдон

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сіромаха написав:
Але як довіру не викликають - то навіщо тоді все це - всі ці розмови? Поясніть мені дурному! будь ласка.
Наша Україна прогнила ще 2004 кооли ющенко - жидівське стологолове подавайло - з жидами мазелтофив)) і що там було сидіти було - певно сліпі люди. Дай бог їм всім просвітлення.
Подивлюся яка ВО Свобода є насправді.
УКРАЇНОЛЮБ

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2011, 01:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Літом з'явився осередок в Харцизьку. (написав "Чорний" 31 серпня 2005)

Та нема в місті Харцизьк, ні якого осередка ВО "СВОБОДА".Я постійно мешкаю у Харцизьку, та жодного разу не чув про діяльність Харцизький міський організації ВО "СВОБОДА", й дві міські газети ницього про діяльність активістів ВО "СВОБОДА" в місті Харцизьк, ні цього не писали.
В виборах до Харцизький міський ради, "СВОБОДІВЦІ" теж не приймали.
Питання, а чи е насправді Харцизька міська організація ВО "СВОБОДА", та чому вона ні приймає участь в житті місті Харцизьк?
Хто керує Харцизький міський організації ВО "СВОБОДА"?
Дякую за правдиві відповіді на всі мої запитання що до діяльності ВО "СВОБОДА" в міста Харцизьк.

Вікдон

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2011, 23:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УКРАЇНОЛЮБ написав:
Чорний написав:
Літом з'явився осередок в Харцизьку. (написав "Чорний" 31 серпня 2005)

Та нема в місті Харцизьк, ні якого осередка ВО "СВОБОДА".Я постійно мешкаю у Харцизьку, та жодного разу не чув про діяльність Харцизький міський організації ВО "СВОБОДА", й дві міські газети ницього про діяльність активістів ВО "СВОБОДА" в місті Харцизьк, ні цього не писали.
В виборах до Харцизький міський ради, "СВОБОДІВЦІ" теж не приймали.
Питання, а чи е насправді Харцизька міська організація ВО "СВОБОДА", та чому вона ні приймає участь в житті місті Харцизьк?
Хто керує Харцизький міський організації ВО "СВОБОДА"?
Дякую за правдиві відповіді на всі мої запитання що до діяльності ВО "СВОБОДА" в міста Харцизьк.
В Донецьку те саме,нажаль...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"