•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як вам дизайн форуму?

Опитування :: Як вам дизайн форуму?

Гарно, "свободівський" дизайн...
55%
 55%  [ 22 ]
Як на сайті Тягнибока, це добре :)
10%
 10%  [ 4 ]
Як на сайті Тягнибока, це не добре :(
2%
 2%  [ 1 ]
Негарно, хочу кольорів!
32%
 32%  [ 13 ]
Всього голосів : 40

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2005, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чекаємо на відповіді!

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2005, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"свободівський" - гарно
Вареник

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2005, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Був би поганий - я б тобі вже сказав. А сайти кольорів веселки виглядають смішно, так шо всьо вийшло як має бути:-)

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2005, 19:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чекай, от скоро перемалюють на пальці :)

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2005, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Треба зробити обов*язковим полем для заповнення назву міста. Я розумію, що тобі лєнь, але так буде цікавіше, хочеться знати, хто звідки дописує.

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2005, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Треба зробити обов*язковим полем для заповнення назву міста. Я розумію, що тобі лєнь, але так буде цікавіше, хочеться знати, хто звідки дописує.

:)

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2005, 00:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:

"Пєльмєнь" ти, а не Вареник. Не "лєнь" а ЛІНЬКИ.
Без образ, просто самі слідкуйте за своєю мовою. Одна справа галицький діалект, або коли дописувачі зі східної України, а зовсім інше коли так пише львів'янин.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2005, 08:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шаміль написав:
Без образ, просто самі слідкуйте за своєю мовою. Одна справа галицький діалект, або коли дописувачі зі східної України, а зовсім інше коли так пише львів'янин.

Слідкувати за мовою однозначно варто.

Прохання сварку не розвивати.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2005, 10:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шаміль написав:
Вареник написав:

Вже взяв до уваги.

ПовідомленняНаписане: 27 вересня 2005, 00:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дизайн - дизайном,
Суть - сутью,
Контент - контентом.

Я думаю, ресурс подобный этому форуму ну и той странички должен, в первую очередь, привлекать контентом, а уже потом дизайном. К тому-же, опять-же мое мнение, не стоит излишне "завешивать" дизайн - это отразится на скорости загрузки страничек. Так что, в данном случае, стоит первым делом заботится о контенте и о сути контента, а потом уже о дизайне...

Мне такой дизайн нравится, без лишних наворотов, скромненько, аккуратненько и со вкусом.

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2005, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Призрачный Воин написав:
Так что, в данном случае, стоит первым делом заботится о контенте и о сути контента, а потом уже о дизайне...

Згоден на рахунок того, що контент важливіше.
Але кольори, в тім числі й сірий, роблять свій настрій.
Швидкість закачки не залежить від кольорів,
але залежить від їх кількості.
Логічним було би взяти кольори партийної символіки.
Безумовно, маю зазначити, що стиль у сайту є - і то дуже добре.
Але сірий кольор клонить до сну.
Саме таким чином він проектується у мозку людини.
Якщо це закладалося в структуру ...
Я розумію, що стиль сайту має підбадьоривати,
кликати до дій.
От сайт радикальних націоналістів. РЕСПЕКТ!
Як туди заходиш - чітко відчуваєш, що попав до радикальних націоналістів.
А тут --найдієвіша організація в Україні і ...заспокійливе.
Але то хіба моя думка. :)

ТРИМАЙСЯ!
Тліючий Спис

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2010, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
А сайти кольорів веселки виглядають смішно, так шо всьо вийшло як має бути:-)

Так, діловий дизайн.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2010, 18:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нормальний дизайн. Стриманий і, що приємно, не попсовий.

Особисто мені трохи незвично, що на сайті нема фотогалереї – з українськими світлинами від стародавніх до сучасних, звісно, у межах свободівських тем. Галерея додала б сайтові вишуканості.

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2010, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дизайн не головне, можливості форуму надзвичайно обмежені. Відсутні приватні повідомдення, майже відсутні технічні можливості.
За приклад збалансованого форуму можу навести http://reibert.info/forum/

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2010, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

енергетик написав:
Дизайн не головне, можливості форуму надзвичайно обмежені. Відсутні приватні повідомдення, майже відсутні технічні можливості.
За приклад збалансованого форуму можу навести http://reibert.info/forum/

Відсутні не тільки приватні повідомлення, а й дуже швидко зникають дописи та теми, взагалі без попередження. З райбертом не треба навіть порівнювати, але є чому навчитись. Бажаю успіхів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,