•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Nachtigall - Смішний прикол від рок н роллу.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 08:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Уважно послухав цю музику.Чоло покрив піт , очі вилізли на лоба...Розберемо декілька пісень ціх кумедних пройдисвідів від рок музики.\\\\А коли вже приходить ніч ми ідемо шукати
Зброю у руки, звір іде полювати.
Хулігани ти і я, хулігани Ой-ой-ой!\\\ 14-ти річна філософія невихованих йолопів.Це подаєця як заклик до дій? Сумно .\\\\Як бачимо аккордів майже нема. Та таке бува ..он Леннон зробив пісню і з одним аккордом . Музична тема жалюгідна. Текст валить наповал своєю безглуздістю.\\\\G/G/B/C/
Плине по венах козацька кров, львівське пиво плине по венах.
Бриті голови маємо всі, кельтські хрести на наших знаменах. Могу підказати , що пісня для пьяниць. Твереза людина, як я розумію ,не в ціх рядах.\\\\ а це вже повна манічка.\\\Чорній гидоті кінець, ми починаємо війну, ми то є взірець всім на боротьбу\\\такий взірець не дуже привабливий.\\\\ Необережно у молодому віці поводитись з алкоголем може привести до цирозу печінки. Тоді дійсно...грошей невистачить.\\\\Отут все сказано.Мозок напружувати не треба.\\\\\\\\\\\Найкраще місце це сектор стадіону,
Ми прийдемо за будь-яку погоду.
Рок-н-рол, пиво і футбол,
Львівські Карпати заб’ють ще гол.
Львівські Карпати виграють в футбол.
\\\Я закриваю очі \\\ мабудь непогана пісня. Хоча як культурний взірець не тягне. Розмірковую так...Нажаль ця музика дуже примітивна і нецікава. Треба всадити не один літр пива щоб підспівувати ції примітивній музичній купці аля рок музикантам. Таке музичне сміття дуже цікаве тільки з точки зору вивчення соціальних проблем у молоді.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 09:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

О, в Іван ще й музичний критик:) Сказав би ти то тому, хто співає, получив би в писок, незважаючи на свій вік. Не бери так близько до серця. Хочеш професійної музики - слухай КОМУ ВНИЗ. А що нам співати на секторі стадіону - то вже нам вирішувати, бо в Черкасах навіть команди нема.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 09:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Уважно послухав цю музику.Чоло покрив піт , очі вилізли на лоба...Розберемо декілька пісень ціх кумедних пройдисвідів від рок музики.\\\\А коли вже приходить ніч ми ідемо шукати
Хулігани ти і я, хулігани Ой-ой-ой!\\\ 14-ти річна філософія невихованих йолопів.Це подаєця як заклик до дій? Сумно .\\\\Як бачимо аккордів майже нема. Та таке бува ..он Леннон зробив пісню і з одним аккордом . Музична тема жалюгідна. Текст валить наповал своєю безглуздістю.\\\\G/G/B/C/
Бриті голови маємо всі, кельтські хрести на наших знаменах. Могу підказати , що пісня для пьяниць. Твереза людина, як я розумію ,не в ціх рядах.\\\\ а це вже повна манічка.\\\Чорній гидоті кінець, ми починаємо війну, ми то є взірець всім на боротьбу\\\такий взірець не дуже привабливий.\\\\ Необережно у молодому віці поводитись з алкоголем може привести до цирозу печінки. Тоді дійсно...грошей невистачить.\\\\Отут все сказано.Мозок напружувати не треба.\\\\\\\\\\\Найкраще місце це сектор стадіону,
\\\Я закриваю очі \\\ мабудь непогана пісня. Хоча як культурний взірець не тягне. Розмірковую так...Нажаль ця музика дуже примітивна і нецікава. Треба всадити не один літр пива щоб підспівувати ції примітивній музичній купці аля рок музикантам. Таке музичне сміття дуже цікаве тільки з точки зору вивчення соціальних проблем у молоді.

а чого не написав про куплет "ми підемо до центру Львова і всім неграм буде п...ць" ?

Ти слухав Сокиру Перуна і Сейтар з Білим Шквалом, нє, то послухай...

особливо раджу "Честь та Кров" і "24 Січня " Сокири Перуна, раз тобі хочеться мелодійності

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
О, в Іван ще й музичний критик:) Сказав би ти то тому, хто співає, получив би в писок, незважаючи на свій вік. Не бери так близько до серця. Хочеш професійної музики - слухай КОМУ ВНИЗ. А що нам співати на секторі стадіону - то вже нам вирішувати, бо в Черкасах навіть команди нема.

У Черкасах є команда!!!

Кайзер

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
У Черкасах є команда!!!

Та знаємо, називається "Дніпро" і грає в 1 лізі.

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
\\\\ Це ще раз підтверджує що клоуни і агресивні псевдо музиканти варті тільки жалоби на свій бік.У пику? Ну непоганий вийде рок н ролл.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2007, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:

а чого не написав про куплет "ми підемо до центру Львова і всім неграм буде п...ць" ?

Ти слухав Сокиру Перуна і Сейтар з Білим Шквалом, нє, то послухай...

особливо раджу "Честь та Кров" і "24 Січня " Сокири Перуна, раз тобі хочеться мелодійності
\\\\ Є речі непогані. потім розповім які мені дійсно довподоби. Поки краще ніж ..кедь ми прийшла карта ... не знайшов. От пісня засіла у серці. Дуже гарна. Ще весела Олені Олені... Та Брати Гадюкіни ..

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2007, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Розмірковую так...Нажаль ця музика дуже примітивна і нецікава. Треба всадити не один літр пива щоб підспівувати ції примітивній музичній купці аля рок музикантам. Таке музичне сміття дуже цікаве тільки з точки зору вивчення соціальних проблем у молоді.

Авжеж... під цю музику не партз'їзди проводити і не розмірковувати про героїчне минуле нації. під неї діяти треба. тому вона і видається примітивною. мудруватість в бійці не потрібна, там потрібний запал...

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2007, 19:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

мудруватість в бійці не потрібна, там потрібний запал...\\\\\Найтупішого комента я ще не бачив.

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2007, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Най він і найтупіший, проте перевірений життям на всі 100%!

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2007, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На жаль, і з-посеред українських музичних команд є такі, що краще б пельки не розкривали. Але, як то кажуть, про смаки не сперечаються, і все ж таки краще "Нахтіґаль", чим, припустимо, "лірник Сашко" або Смердючка. Щодо технічного рівня, от хлопцям, безумовно, треба працювати і працювати, щоб вийшло дійсно щось якісне. Поки наявне лише бажання і пристрасть (суджу з треків на сайті).

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2007, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нє, ну ви хлопці яку музику хтіли почути? Прочитайте історію створення групи на тому ж сайті - тоді все зрозумієте. Але в будь-якому випадку то є культова права група в націоналістичному середовищі. І не тільки через музику.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2007, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Нє, ну ви хлопці яку музику хтіли почути? Прочитайте історію створення групи на тому ж сайті - тоді все зрозумієте. Але в будь-якому випадку то є культова права група в націоналістичному середовищі. І не тільки через музику.
\\\\Вибір служіння Богові поступово приводить душу до звільнення з кайданів матеріального світу, повертає її до природного стану у духовному світі. Якщо жива істота, що перебуває в тілі людини, не звертається до служіння Богові, то законами матеріальної природи (закону карми) вона буде змушена повернутися у новий еволюційний виток перевтілень. Єдиним засобом досягнення звільнення з кругообігу народження та смерті є бгакті - любовне служіння Богові. Проте найвищою метою життя, що перевищує навіть звільнення, вважається према - безмежна любов до Бога. У цьому стані душа настільки віддана Богові, що її не турбує навіть те, чи вдається їй досягти звільнення, а чи ж доведеться знову народжуватися. \\\\Вареник. Читай та просвітляйся.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2007, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іване, ти вже конкретно дістав. В тебе або з головою не все гаразд, або на старість літ вирішив дурня поклеїти. Схиляюся до варіанту з головою.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2007, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник. То я тебе виховую.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"