•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

мауп usw.

Автор Повідомлення
Шварцріслінг

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2007, 07:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

шановні, може мені хто-сь пояснити позицію партії стосовно мауп і особистостей навколо нього ?

з одного боку, є ознаки того що то є відверто провокативна установа що її фінансують москалі, з іншого боку деколи можна прочитати цікаву варту довіри інформацію.
і літературу вони розповсюджують бува недитячу, для провокаторів то вже засильно (хоча можливо і серед провокаторів є свої провокатори)

дякую
Джміль

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2007, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олег Тягнибок в одному зі своїх виступів на питання про МАУП і УКП відповів, що щокінці багато в чому мають рацію, але принципово не вбачають у москалях історичних противників української нації. Саме в цій точці ідеологічні шляхи УКП і "Свободи" різко розходяться.
Якщо "Свобода" намагається комплексно розглядати і розв'язувати питання міжнаціональних антагонизмів в Україні, то "консерватори" всі свої зусилля зосереджують на жидах, перетворюючи політичну боротьбу на цирковий антисемітизм і "жидоловство", при цьому вважаючи москалів за союзників у спільній антижидівській акції. Звідси й симпатії УКП до московського "православ'я", яке ВО "Свобода" рішуче відвертає.

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 21:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Це питання і мене також цікавить, і здається мені , що негаразди Тягнибока і консерваторів полягають в іншій площині. Тягнибок - досить молодий,честолюбний, але не дуже освічений, і йому не хочеться визнавати певний авторитет професури МАУП. У МАУП зараз дуже важкий єтап - їх душать з усіх сторін, але вони переважно старі люди, яким важко знайти спільну мову з молоддю ( студентів вони не можуть задіяти із зрозумілих причин) Але якби Тягнибок був далекоглядним політиком, він обов"язково спробував би допомогти. А щодо жидів і москалів - мені за сьогодні вже літери скачуть : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=26523#26523 це я тільки що намагався прокоментувати близьку ( як на мене) тему .
Буревій

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 21:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєш, один мій дуже добрий знайомий, не остання людина в партії брав участь у переговорах з УКП півтора року назад.

Ось його висновок:
"Так, як люди вони класні і розумні - професори як-неяк. Вони говорять багато правильного. Але їхня одна найголовніша проблєма - це те що вони в політиці ніц не розуміють.

Наприклад, вони хочуть пройти у Раду, випустивши і роздавши мільйон газеток в останній тиждень перед виборами."
Буревій

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Тягнибок - досить молодий,честолюбний, але не дуже освічений, і йому не хочеться визнавати певний авторитет професури МАУП.

Ось тут Ви глибоко помиляєтесь. Я на одній зустрічі з виборцями особисто чув слова Олега Ярославовича, які мене переконують в протилежному.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 22:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Взагалі то я вважаю, що порядна людина в принципі не може бути освіченою в політиці. Найосвіченіші в політиці люди це- Медведчуркіси і Мороз, і я не хотів би , щоб Тягнибок брав з них приклад
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
... "консерватори" всі свої зусилля зосереджують на жидах, перетворюючи політичну боротьбу на цирковий антисемітизм і "жидоловство"...

Антісєміт і жидолов Єдуард Ходос - істинний консерватор і борець за Українську Україну. :))

Мені молодим помирати
Вареник

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2007, 08:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Всі розказують про УКП, а хтось з ходу назве хоча б першу п'ятірку списку, з якою йшли на вибори? Чого у Львові не було жодної зустрічі з виборцями? Чого в МАУПі в Трускавці працюють вірмени і жиди? Не все там зходиться, і Свобода не могла йти на вибори спільно з УКП з жидом в першій десятці.

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2007, 10:45 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

А чому би Вам, шановний, не перекинути своє питання на форум УКП, там, до реч, навіть реєструватися не треба, а це, на мій погляд - ще одна ознака демократії і всі повідомлення розміщуються безумовно. І ще - сайт МАУП вміщує величезну кількість посилань на дуже цікаві документи , які треба було б прочитати багатьом маргиналам з присутніх на форумах Свободи. З повагою. НАЙЛІПШОГО !
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2007, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
А чому би Вам, шановний, не перекинути своє питання на форум УКП, там, до реч, навіть реєструватися не треба, а це, на мій погляд - ще одна ознака демократії і всі повідомлення розміщуються безумовно. І ще - сайт МАУП вміщує величезну кількість посилань на дуже цікаві документи , які треба було б прочитати багатьом маргиналам з присутніх на форумах Свободи. З повагою. НАЙЛІПШОГО !

Пака :)

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2007, 22:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

До зустрічі у вічності, що є суддя і мати , шановний Борисфене....

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2007, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
До зустрічі у вічності, що є суддя і мати , шановний Борисфене....

у Нірвані чи шо ...?

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2007, 22:52 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

А звідки ти знаєш про нірвану ? я вже подумав, що ти москаль, а ти , здається буддист, як і всі порядні люди

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2007, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я - православний, тільки не треба тут знову релігійну дискусію влаштовувати

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2007, 23:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ну тож дай тобі Боже здоров"я. Не турбуйся. Щастя прийде обов"язково. Без дискусій. Якщо зможе.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,