•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди не винні?!

Автор Повідомлення
21-річний

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайдамака написав:
до 21-річного: винищували бідних євреїв? Хто там їх винищував. А як і винищували то мабуть було за що.

Розумію: ГІТЛЕРІВСЬКИМ НАЦИСТАМ "було за що" винищувати людей, СПАЛЮЮЧИ ЖИВЦЕМ, катуючи, мордуючи, розстрілюючи, а також гвалтуючи єврейських та інших ЖІНОК і ДІТОЧОК. :(
Може поясните заодно в чому вони були ВИННІ, тобто за що саме?

21-річний

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 13:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пану Чорному: якщо Ви є адміном!
Гайдамака написав:
винищували бідних євреїв? Хто там їх винищував. А як і винищували то мабуть було за що.

Ви ЦЕ випадково "не помітили" чи навмисно залишили без уваги?

21-річний

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українська Нація в Україні є титульною і, відповідно, саме вона має національний суверенітет, а в політичному розумінні повинна бути найголовнішою серед усіх етносів. Але ПРАВО НА ЖИТТЯ, здоров'я та людську гідність в усіх нормальних демократичних країнах, до яких відповідно до нашої Конституції належить Україна, є і повинно бути ОДНАКОВИМ ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ. Саме тому зазначене висловлювання Гайдамаки з юридичної та моральної точки зору є неприйнятним.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
Українська Нація в Україні є титульною і, відповідно, саме вона має національний суверенітет, а в політичному розумінні повинна бути найголовнішою серед усіх етносів. Але ПРАВО НА ЖИТТЯ, здоров'я та людську гідність в усіх нормальних демократичних країнах, до яких відповідно до нашої Конституції належить Україна, є і повинно бути ОДНАКОВИМ ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ. Саме тому зазначене висловлювання Гайдамаки з юридичної та моральної точки зору є неприйнятним.

Це вже питання не по темі "Галичини"... З чого ви взяли, що тут зібралися прихильники демократії?

Перед тим, як піднімати конкретну тему, ви б сформували для себе загальний образ форуму, а то вам ніби не сюди...

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
Пану Чорному: якщо Ви є адміном!
Гайдамака написав:
винищували бідних євреїв? Хто там їх винищував. А як і винищували то мабуть було за що.
Ви ЦЕ випадково "не помітили" чи навмисно залишили без уваги?

Це я прочитав. Не розумію, а на що я мав звертати увагу?

По-перше, і це головне, тут немає нічого, що заборонено правилами форуму. Те, що ви не згодні - нічого не одначає - я даю можливість всім висловити свою думку, в тому числі і вам, хоча далеко не є вашим однодумцем, як і більшість спільноти форуму.

По-друге, на мою думку абсолютно вірно сказано.
1. Ревізіоністи історія давно довели, що цифри жертв Голокосту навмисне завищені.
2. Питання "за що" - тут можу сказати тільки одне - запитайте пересічного жида, ЗА ЩО їх так не любив Гітлер - і він відразу переведе розмову на інше.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
Гайдамака написав:
до 21-річного: винищували бідних євреїв? Хто там їх винищував. А як і винищували то мабуть було за що.

Розумію: ГІТЛЕРІВСЬКИМ НАЦИСТАМ "було за що" винищувати людей, СПАЛЮЮЧИ ЖИВЦЕМ, катуючи, мордуючи, розстрілюючи, а також гвалтуючи єврейських та інших ЖІНОК і ДІТОЧОК. :(
Може поясните заодно в чому вони були ВИННІ, тобто за що саме?

Тут можу сказати тільки одне - запитайте пересічного жида, ЗА ЩО їх так не любив Гітлер - і він відразу переведе розмову на інше.

До речі, "спалювали живцем" - не варто аж такого виділення - чи мені перелічити методи мордування людей в СССР? До речі, в гітлерівців стояла на конвеєрі саме "знищеня", тоді як москалі з насолодою мордували. Якщо попросити - кину історичний документ, від якого волосся дибки стає. А ви мені в відповідь кинете щось документальне про гітлерівців. І порівняємо. Гаразд?

До чого це я? А до того, що порівнявши цифри загиблих, та методи я хочу запитати в вас - а чому ви не ставите всім воїнам ЧА в вину працю на СССР "по означенню", так як дивізійникам, чому ви не кажете, що "Сама ця співпраця вже є злочин"?

Те, що ви зараз тут намагаєтеся сказати - це дволикість!

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НМСД У визначенні відносин держави до воюючих сторін потрібно дотримуватися такої послідовності!

В першу чергу. Найкраще ставлення до вояків УПА, УВО, та підпільників ОУН.

Далі. Вояки СС Галиччина, "Нахтігаль", "Роланд", ЧА, НКВС (при умові, що вони не брали участь у каральних акціях, заградвідділів, діцяльності проти УПА та ОУН).

А на людей, що брали участь у вищенаведених акціях (як в складі СС, так і в складі НКВС) подавати позов до Гаазького Трибуналу.

Але це загальні риси і при необхідності справи розглядати індивідуально.
Прошу висловити вашу думку щодо запропонованого!
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Січеславський націоналіст написав:
Але це загальні риси і при необхідності справи розглядати індивідуально.
Прошу висловити вашу думку щодо запропонованого!
Слава Україні!

Я це вже пропонував в цій же темі - суть та сама.
Більшість погодилася.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2005, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Якщо попросити - кину історичний документ, від якого волосся дибки стає.

Чорний! Вишли мені на е-мейл це документ! Просто мені як історику було би цікаво.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 01:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Голокост. Це жидівські казки для керування світом і скачування грощей. Скажіть 21-річний: чи було покарано хоч один виродок, що вчиняв Голодомор, хто вивозив людей до Сибіру, хто живим замуровував людей в тюрмах? ЧК, НКВД на 90% складалось з жидів.
Голокост спростувуються самі жиди напр. рабин з Харкова Едуард Ходос. Якщо вас цікавлять його тези може вислати його книжки.
Ви щось крім підручників виданих фондом Відродження Сороса читали?
Ніякі 300 тисяч покараних Гітлером жидів не зрівняються з 10 міліонами знищених жидами українців.
Очиведно шановний, ви патологічний українофоб. Якщо вам некомфортно серед українців, можете їхати до тих кого вам так шкода

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 01:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В середині 80-х років 20 століття жидівська організація АДЛ почала переслідування Івана Демянюка. Старого дідуся мало не стратила влада Ізраелю. Кожне жиденя вважало за обовязок плюнути в обличчя Українцю. Єдиним хто тоді заступився за нього був Петро Яцик - укр.бізнесмен з Канади (решти діяшпори мовчала). Він тоді сказав "це процес не над Демянюком, а над українцями".
Зара щойнаменше двоє українських дідусів є переслідувані урядом США за нацизм.
Нам не можна розбиратися чи був хтось із них злоченцем чи ні. Вони українці, і ми не маємо права віддавати їх на поталу жидам. Українців злочинців нема!!!

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 01:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До 21-річного:
Винищення жидів було спричинене насамперед ними ж самими. Наприклад до 1933 р. усі німецькі банки були в руках жидів, саме під їхнім керування у країні була дика інфляція, коли нація вимирала. І не було там ніяких 6 000 000 невинних жертв, цифра дико перебільшина і є простою брехнею.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 01:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І головне.
Дивізія СС "Галичина" була сформована УКРАЇНЦЯМИ. Ніхто нікого силоміць туди не заганяв. Вони СПІВПРЦЮВАЛИ з німцями бо на той час у них співпали позиції, що є абсолютно нормальним.
Скажи, що ти українофоб, робиш на націоналістичному форумі? Чому ти зневажаєш все українське? Ти ж "прихильник УПА, тому повинен знати, що більшість дивізійників після дивізії перейшли в УКРАЇНСЬКУ повстанську армію.
Хочеш служити жидам? То йди служи, але пам'ятай, що коли війна то першими вбивають саме зрадників.
СМЕРТЬ ВОРОГАМ! ЗРАДНИКІВ НА ПАЛЮ!

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 14:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мушу систематизувати всі несправедливі (саме до мене!) претензії, критичні зауваження, абсурдні штучні звинувачення та заклики до ЗНИЩЕННЯ євреїв (так званих "жидів") і міфічних "зрадників" України.

1. Щодо жахливих нелюдяних звірств НКВДистів, я повністю згоден і тому висування ДО МЕНЕ претензій з цього приводу є АБСУРДНИМ.
2. Прикро було читати, що я нібито виявився "українофобом". Отже, СПРОСТОВУЮ: Я Є УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ демократом, який стояв на київському Майдані Незалежності під час революції 11 ДНІВ. Крім того, я є також і АНТИФАШИСТОМ.
3. Я - УКРАЇНЕЦЬ і є громадянином України, а не т. зв. "жидом". І саме тому слугую Українській Державі та Українській Нації.
4. Маргінальним фашистським елементам я НЕ присягав і тому не можу бути їхнім "зрадником". :) У випадку агресії проти України кацапської імперії вважатиму за необхідне знищити якомога більше москальських ВОРОГІВ, які вестимуть бойові дії (а не мирних росіян).
5. Головне питання, відповідь на яке сприятиме узгодженню позиції з нормальними людьми: хто завдав українцям і всьому людству більше зла і шкоди - гітлерівці чи євреї?
6. Треба зауважити, що світове єврейство поділяється на дві основні категорії: 1) розумні та прогресивні ЄВРЕЇ (сіоністи), які є союзниками Української Нації у справедливій боротьбі проти москалів; 2) "жиди", тобто ДЕнаціоналізовані "євреї", які організовували більшовицький переворот 1917 року, комуністичні перетворення (колективізацію, розкуркулення, індустріалзацію, "електрифікацію" і т.п.), ГОЛОДОМОР 1932-33 років (за різними даними, цей ГЕНОЦИД позбавив життя від 7 до 15 млн. українців) та вчинювали інші ЖАХливі нелюдяні злочини.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2005, 15:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
1. Щодо жахливих нелюдяних звірств НКВДистів, я повністю згоден і тому висування ДО МЕНЕ претензій з цього приводу є АБСУРДНИМ.

тобто ви визнаєте, що поряж з питанням про співпрацю СС "Галичини" з нацистами ви повинні були написати то саме про ЧА - згідно вашого світогляду?

21-річний написав:
2. Прикро було читати, що я нібито виявився "українофобом". Отже, СПРОСТОВУЮ: Я Є УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ демократом, який стояв на київському Майдані Незалежності під час революції 11 ДНІВ. Крім того, я є також і АНТИФАШИСТОМ.
3. Я - УКРАЇНЕЦЬ і є громадянином України, а не т. зв. "жидом". І саме тому слугую Українській Державі та Українській Нації.

На мою думку це хтось перенервувався. Ви просто особа, якій бракує інформації, крім тої, яка крутиться в ЗМІ. Патріот, українець - не заперечую.

21-річний написав:
4. Маргінальним фашистським елементам я НЕ присягав і тому не можу бути їхнім "зрадником". :) У випадку агресії проти України кацапської імперії вважатиму за необхідне знищити якомога більше москальських ВОРОГІВ, які вестимуть бойові дії (а не мирних росіян).

А якщо війна ведеться без бойових дій, тоді як?

21-річний написав:
5. Головне питання, відповідь на яке сприятиме узгодженню позиції з нормальними людьми: хто завдав українцям і всьому людству більше зла і шкоди - гітлерівці чи євреї?

Жиди, однозначно.
По-перше - ще в прадавні часи - перший геноцид в історія людства. До речі - жидівське свято Пурим - це власне і є святкування геноциду.

По-друге - ви Талмуд читали? Це та книга, яку вивчають в усіх недільних школах, в еврейських семінаріях по цілому світі, в тому чисті і в Україні, в кожному великому місті. Це не архаїка - це живі заповіді жидівського сьогодення. Не читали? То почитайте... А потім прийдіть сюди і скажіть - я прочитав Талмуд і не вважаю євреїв нацистами. Повірте мені, ви такого не скажете.

Якщо вам захочеться більше інфи - то пошукайте в інтернеті документи про діяння жидів в середньовіччя (європейськими мовами), почитайти "Протоколи сіонських мудреців".

Третє. Вам не спадало на думку, одне питання "чому жидів періодично виганяли з більшості європейських країн" Ви ж розумна людина, і погодитеся, що просто так - це не логічно. Значить була якась причина. Задайте собі одне питання - чому виник гітлеризм? Чому???

І ще - ви не тікайте від відповіді. Коли вам щось пояснили і про щось запитали, то не варто це ігнорувати і знову писати бредню. Наприклад - ви чому не реагуєте на попередні мої дописи?

Про відсотки, наприклад? Як бути з циганами? Чому ви ставите питання - про жидів, а не про циган? Жиди краще циган? Нацизм, аднака.

Питання - чому гітлерівці не любили жидів ви також проігнорували. Так як ви думаєте, чому?

21-річний написав:
6. Треба зауважити, що світове єврейство поділяється на дві основні категорії: 1) розумні та прогресивні ЄВРЕЇ (сіоністи), які є союзниками Української Нації у справедливій боротьбі проти москалів; 2) "жиди", тобто ДЕнаціоналізовані "євреї", які організовували більшовицький переворот 1917 року, комуністичні перетворення (колективізацію, розкуркулення, індустріалзацію, "електрифікацію" і т.п.), ГОЛОДОМОР 1932-33 років (за різними даними, цей ГЕНОЦИД позбавив життя від 7 до 15 млн. українців) та вчинювали інші ЖАХливі нелюдяні злочини.

Ну тут без слів. Сіоністи - союзники... Мдя...
Ти хоч знаєш значення слова сіонізм???

Сіонізм - згідно всяких міжнародних рішень, в тому числі рішень ООН - це жидівський нацизм. Це синоніми.

Цитата:
Хочеться в черговий раз нагадати, що Друга світова війна 1939-1945 років, прямими і безпосередніми організаторами якої є нацистські партійні лідери, забрала життя 50 млн. чоловік, а наступна (не приведи Боже!) світова бойня, при нинішньому технічному розвитку, буде поза всякими сумнівами кінцем людства. Що ж ріднить фашизм і сіонізм, ці нібито споконвіку «протиборчі» ідеології? Та, практично, все. Яка така особлива різниця може бути між нацизмом єврейським і нацизмом німецьким або італійським? Нацизм він і є нацизм.

Заглянемо знову в політологічні словники. В одному з них фашизм характеризується як войовничий расизм, шовінізм, насильство, тотальна влада держави, загальний контроль над особистістю, мілітаризація всіх сфер життя суспільства, агресія. При цьому широко використовуються демагогічні прийоми пропаганди, що розпалюють у народу шовіністичні і загарбницькі настрої [7, с. 442]. Чим не характеристика сучасного сіонізму? Про сіонізм, як форму расизму, досить багато було сказано в ході ХХХ Генасамблеї ООН, і під час Всесвітньої конференції в Дурбані. Додамо лише, що «відповідно до Закону євреїв, як це зафіксовано в Талмуді і як надалі це визначили рабини, починаючи з пізньої античності і до наших днів, євреєм є той, хто народився в матері-єврейки, або ж той, хто прийняв іудаїзм. Це поняття важливе для визначення юридичного статусу, коли мова йде про іудейський шлюб або про право на ізраїльський паспорт» [8, с. 7].

Цікаво в зв'язку з цим уявити собі ситуацію, що Верховна Рада України прийняла б закон, відповідно до якого українцем (а значить і громадянином України!) може бути тільки народжений від українки або той, що прийняв православ'я. Думаю, що масштаби критики з боку міжнародних і правозахисних організацій перевершили б усі мислимі межі, а країну, що прийняла б подібний «закон», обвинуватили у створенні державної системи расової і національної дискримінації. Разом з тим в Ізраїлі такий «закон» діє і ця держава є повноправним членом ООН і навіть знаходиться в «особливих відносинах» із США, які самочинно оголосили себе «оплотом свободи і демократії» в усьому світі.

Мілітаризація Ізраїлю так само «у наявності», де, як відомо, існує обов'язкова військова повинність не тільки для чоловіків, але і для жінок. Що стосується агресії, як ще однієї характеристики ідеології нацизму, то думаю важко знайти навіть серед найбільш затятих прихильників Ізраїлю людей, що назвали б політику цієї держави миролюбною. З 1948 року, року появи на сучасній політичній карті світу держави Ізраїль, і до нинішнього часу на Близькому Сході йде, по суті, перманентна кривава війна*. Усе це свідчить про те, що ми маємо справу з войовничою ідеологією нацизму, подальша ескалація якої неминуче приведе до чергової світової бойні і чергових спроб установлення тоталітаризму (цього разу, мабуть, — у світовому масштабі і сугубо сіоністської толку).

Як і всякому іншому агресивному націоналізму**, сіонізму в його крайніх формах єврейського нацизму, характерне зарозуміле презирство і навіть ненависть до інших народів, до расово неповноцінних (з їхньої, сіоністської, точки зору), чужоплемінних, як вони виражаються, «гоїв». Сіонізм усіляко заохочує використання військової сили (бажано чужої, але у своїх інтересах) і інтегрує в собі традиційно нацистські ідеї «національної чистоти», «життєвого простору» і «подвійного громадянства» [9, с. 353]. Останнє особливо небезпечно, оскільки «подвійне громадянство» припускає відданість і службу «історичній батьківщині» усіх громадян усіх держав, що мають єврейське походження. А ці громадяни можуть займати і посади міністрів, і парламентарів, і військових, і керівників спецслужб, і глав президентських адміністрацій. Тому дуже імовірно, що на гроші вітчизняних платників податків утримуються на державній службі люди, що насправді «вірою і правдою» служать своїй «історичній батьківщині», а до утримуючої їх корінної нації відносяться як до нічого не значущих «гоїв».

На закінчення обґрунтування тези про подібність фашизму і сіонізму, хочеться привести слова колишнього члена Верховного суду Ізраїлю Хаіма Коена про ізраїльське законодавство, на які у своїй книзі «Єврейське питання очима американця» посилається екс-конгресмен США Девід Дюк: «За гіркою іронією долі, це привело до тих же самих біологічних і расистських законів, що пропагувалися нацистами і які ставилися в провину на Нюрнберзькому процесі, проте ці ж закони послужили для визначення іудаїзму в рамках держави Ізраїль'*[5, с. 8].

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,