•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди не винні?!

Автор Повідомлення
Олвіт

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Олвіт написав:

:))Батьки - євреї, а Син - галилеянин (те ж, що і назаретянин). Щось не так.
За соціальним походженням - син теслі з містечка, звідси і ставлення.

а де написано, що євреї ?

Написано, що з роду Давидова. А от до Давида є багато запитань, бо ж ані релігійні обряди Давида, ані його спосіб життя (напр. гарем) аж ніяк не вказують, що він був єврей.

:)) Пане Барабасе! А цар Соломон (Шломо)? Ось хто не любив жінок! Син Давида, до того ж. По-Вашому - теж неєврей. Втім мати його (Соломона), колишня дружина Урії , була єврейка.
Коли іудейські пророки просили ради у Творця, що їм потрібен цар, то Бог відповів, щоб вибирали собі царя з середовища народу свого. Першим був Саул, потім Давид. Сумніваюся, що могли не послухатися Бога.

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж про одного чув,що батьки євреї,а він син юриста.Малоймовірно,аби неєврей був післаний до народу жидовинського в якості месії.Не любили вони лімітчиків з Назарету.-Панаєхалі тут всякіє....
Типова регіональна зверхність.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2014, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Києві вшановують пам’ять жертв Голокосту
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25244359.html
http://7days-ua.com/news/i-znovu-v-osventsim-sohodni-mizhnarodnyj-den-pam-yati-zhertv-holokostu-video/
Організатори круглого столу, враховуючи ситуацію в Україні, закликали учасників конфлікту врахувати уроки Голокосту і мирним шляхом, з використанням політичних механізмів, шукати виходу з кризи. Учасники круглого столу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час сутичок у Києві людей.

Слава нації!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2014, 02:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Еврейская община Крыма требует российских оккупантов убраться восвояси
http://glavnoe.ua/news/n168081
http://crime.in.ua/news/20140304/ugroza-evreyam
Ганьба московитським антисемітам!!!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2014, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Російська телеведуча заявила, що євреї самі «наблизили» Голокост
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25306591.html

Антисеміти кляті!!!! Ганьба!!!!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2015, 15:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ой-вей....

http://m.livejournal.com/read/user/sandra_rimskaya/837269

Редаговано: дід Володя (13 листопада 2015, 01:25)
Случ

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2015, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новини...
https://www.youtube.com/watch?v=GPhslobST2g

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2015, 01:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не мова...

Геноцид вірмен влаштувала єврейська англосаксонська мафія - тому визнання нічого очікувати

http://publikatsii.ru/main/3399-genocid-armyan-ustroila-evreyskaya-anglosaksonskaya-mafiya-poetomu-priznaniya-ne-budet.html
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2015, 02:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можемо пишатися....

Хавкін Володимир (Маркус-Вольф) Аронович

http://heroes.profi-forex.org/ua/havkin-volodimir-markus-volf-aronovich

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2016, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:

Головне питання, відповідь на яке сприятиме узгодженню позиції з нормальними людьми: хто завдав українцям і всьому людству більше зла і шкоди - гітлерівці чи євреї?

Невеличкі фрагменти лаконічних відповідей самих євреїв:
Цитата:

Питання: ... Насправді, шахрайство, яке ви зробили в цій країні і в усьому світі, протягом багатьох років, і це була хороша афера, це була хороша гра в шахрайство - так це те, що ви нібито богообраний народ.

Відповідь: "Ей, ми ЕСТЬ богообраний народ.
Просто більшість євреїв не люблять в цьому зізнаватися,
але наш Бог - це Люцифер. "

...................................................................................................

Відповідь: Ей, є кілька євреїв у низах, які не ходять до синагоги, але вони знають то, що вони чули на вечірках, на яких ми це обговорюємо, розумієте, як ми збираємося знищити білу расу і знищити інші раси .
Насправді, нехай вони знищать один одного і зроблять для нас багато грошей - це дуже розумно.
Ми хочемо наш власний світ, і ніхто з гоївської худоби нічого не зможе зробити щоб нас зупинити.

Ви знаєте, ми, євреї, ми дуже розумні хлопці. Я знаю, що насправді ми отримаємо всі інші країни в усьому світі. Вони знищать один одного.

.....................................................................................................

Питання: Звичайно, це дуже цікаво. Я це розумію. Але я також знаю про кровопускання. Я знаю, що на ваш Великдень, який не мій, багато маленьких дітей зникають, і я знаю, що багато поліцейських департаментів та агентств були проінформовані. Але, ви дуже відкрито про це говорите, ви дуже відкриті сьогодні. Я дуже здивований, що ви говорите про кровопускання у маленьких дітей, що ви кладете їх кров в мацу [Matso] і що ви їсте її на жертву під час Великодня.

Відповідь: Як вам сказати, є гой, який написав про це книгу ще в 30-х роках. Я не пам'ятаю його ім'я в даний момент. Але, у всякому разі, він написав книгу, а люди його книгу не купували.
Люди не хочуть слухати.
Ми робимо це тисячі і тисячі років, з часів Адама.

Таким чином, ми беремо дітей наших ворогів, тоесть білої раси, і ми приносимо їх у підвали синагог, де ми випускаємо їх кров і спостерігаємо як вони там помирають. Це аналогічно тому, як ми робимо ті жертви, які ми робимо з кошерним забоєм худоби, і так ми це робимо. А потім ми змішуємо це [кров] з хлібом Пасхи, і таким чином ми їмо кров наших ворогів.

А тіла - ех - ми не людожери. Отже, що ми робимо - ми беремо ці тіла, тому що ми можемо зробити на них кілька шекелів, і ми здаємо їх на бійні, і виходять фунти і фунти і кілограми м'яса, яке ми перемелюємо в ковбасу і гамбургери, і саме тому ми виробляємо ті найпопулярніші речі - ковбасу на сніданок, а на обід - гамбургер, і так все гої там їдять своїх дітей.

І навіть коли ми говоримо про це прямо і говоримо про це вашим людям, ви в це не вірите. Так що це ваша проблема.

....................................................................................................

"Відповідь: Захопити уряд - дуже легко, якщо ви банк. Тому що уряд повинен позичати гроші у банку. І як тільки вони позичають гроші, як сказано навіть у ваших власних книгах, так само як і в наших, той хто бере гроші в позику - стає рабом кредитора, так само як і цей уряд тут, в Америці, є раби Федеральної резервної системи, яка є банком Ротшильда. Але деякі з нас, інших євреїв, теж наживають кілька шекелів на цьому.

А політики, яких ми ставимо на чолі - всі вони беруть хабарі. Всі вони - це купа збоченців. Вони люблять випити і вони люблять приймати наркотики, і вони хочуть мати педиків (fagalo) і займатися справами з педиками. Ну, звичайно - це те, що вони роблять, і тому контролювати уряд дуже легко.

Найтяжче було проникнути в церкву, бо раніше там було кілька хороших проповідників, але, з плином часу, ми, євреї - ми такі розумні, ми обраний народ, ми завжди проникаємо і захоплюємо все і вся, і все що існує сьогодні - належить нам і знаходиться під нашим контролем.

Питання: Я хотів би задати вам це питання, перш ніж ми вийдемо з ефіру. У нас є близько двох хвилин. Питання в лоб:

Чи є комунізм єврейським?

Відповідь: Звичайно! Карл Маркс, Мозес Мордехай Леві (Moses Mordechai Levi), який мав пару дідів, які були євреями - він був тим, хто його створив, разом з Енгельсом. Він був ще одним хорошим єврейським хлопчиком. І ми його організували і замутили його в Росії. Це був великий [нерозбірливо, як "заповнення" або "закон", "біль"] товарів, для продажу масам.

Ми говоримо їм: агов, ви тут внизу. Чи не хотіли б ви бути рівними, щоб все було одно? Вони думали, що вони зможуть піднятися, але ми опустили багатих до їхнього рівня, і ми взяли всі їхні гроші, і ми управляємо всім, і всі вони - це купа шлеперів (schleppers).

І ми наживаємо шекелі, і ми господарі світу, і всі гої всього лише людська худоба.

Питання: Розумієте, я знаю, рабин Фінкельштейн, я знаю, що всі ви, євреї, помрете. Це написано самим Яхве.

Я радий, що ви виступили тут і сказали правду аудиторії слухачів. Ви слухали програму "Іоанн 8:44" Пастера Боба на програмі Fox. Я його заміняю."

Редаговано: Правдослов (29 квітня 2016, 15:36)
Случ

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2016, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Представник Єдиної Росії: Мета євреїв – знищення росіян

Учасник праймеріз до виборів у Держдуму РФ партії Єдина Росія Владислав Вихорев заявив на дебатах у Челябінську, що євреї планомірно знищують російський народ.

Про це він заявив на дебатах у Челябінську, – повідомляє «Апостроф».

Вихорев висловив думку, що за президента РФ Бориса Єльцина стався «єврейський переворот». За підсумками якого, на думку претендента в кандидати в депутати Держдуми, населення Росії зменшилася на 10,5 млн осіб, і надалі буде скорочуватися на мільйон чоловік у рік.

«Державотворчий російський народ сам опинився на грані вимирання», – заявив представник Єдиної Росії. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/04/13/predstavnyk_yedynoi_rosii_meta_ievreiv__znyshchennya_rosiyan_689996

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2016, 01:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Представник Єдиної Росії: Мета євреїв – знищення росіян Вихорев висловив думку, що за президента РФ Бориса Єльцина стався «єврейський переворот». За підсумками якого, на думку претендента в кандидати в депутати Держдуми, населення Росії зменшилася на 10,5 млн осіб, і надалі буде скорочуватися на мільйон чоловік у рік.

Дід путіна - жид. Путін теж проти росіян?

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2016, 02:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:

Дід путіна - жид. Путін теж проти росіян?

Хозарський жид.
Хозари й так любили русичів тільки в кайданах або мертвих.
А після розгрому їхнього псярства - просто "обожнювати" почали:):)

Тільки москалям того не кажіть - бо в "рулетку" перестануть гратися:):):)

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2016, 07:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поветраючись до написаного:
Українською мовою я б так написав:
Представник Єдиної московії: Мета жидів – знищення московитів

Учасник попередніх виборів у Держдуму РФ партії Єдина московія Владислав Вихорев заявив на дебатах у Челябінську, що жиди планомірно знищують московитське плем'я.

Про це він заявив на дебатах у Челябінську, – повідомляє «Апостроф».

Вихорев висловив думку, що за президента РФ Бориса Єльцина стався «жидівський переворот». За підсумками якого, на думку претендента в кандидати в депутати Держдуми, населення московії зменшилася на 10,5 млн осіб, і надалі буде скорочуватися на мільйон чоловік у рік.

«Державотворче(???) московитське плем'я сам опинився на грані вимирання», – заявив представник Єдиної московії. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/04/13/predstavnyk_yedynoi_rosii_meta_ievreiv__znyshchennya_rosiyan_689996

Це - справді українською мовою, не суржиком.

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2016, 12:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Москалі так само, як деякі "навіжені патріоти", хворіють антисемітизмом.

Убий в собі москаля! Відмовся від антисемітизму!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,