•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Я Украинец или Русский?

Автор Повідомлення
Терорист

ПовідомленняНаписане: 02 листопада 2007, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Денисе, а що Ви забули на нацистському форумі?
Цитата:
Ніякої ксенофобії, політика нацтерпіння.

А чи не достатньо вже Українці натерпілися? Скільки ще "терпіти"?

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2007, 10:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Папко Денис написав:

Я не проти, тільки, коли їх це все не цікавить, то що казати? До того ж в цій новій країні, про яку Ви кажете, я не хочу нацизму. Рівні права та обов'язки громадян України. Ніякої ксенофобії, політика нацтерпіння. Українці не шовінистична нація, ми не великодержавні росіяни.

А взагалі-то я погоджуюсь, лише прошу не вважайте мене експертом в економічних питаннях, до того ж я маю далеко не економічну освіту. Економіка, так би мовити, моє хобі.

Я теж проти нацизму і економіка, це також, щось накшталт хоббі, я не маю диплому(хоча маю змогу його отримати), проте я знаю настільки багато, і настільки багато вивчав економічної літератури, що можу скласти конкуренцію будь-якому укр. професору економіки. А щодо диплому, так іти в університет і слухати те, що я вже знаю - я не вважаю за потрібне. а вУкраїні нема ЖОДНОГО навчального закладу, де вчили б економіку на рівні, так як в Гарварді.

Папко Денис

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2007, 18:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Денисе, а що Ви забули на нацистському форумі?
Цитата:
Ніякої ксенофобії, політика нацтерпіння.

А чи не достатньо вже Українці натерпілися? Скільки ще "терпіти"?

Здається це націоналістичний форум, чи я помиляюся?
Що я тут забув? Терористе, я можу написати це ще раз, але ж знову скажуть, що я торочу одне й те саме. Здається там є така функція "показати всі написи користувача" чи якось так, то скористуйтеся нею, я вже пояснював, досить докладно, як на мене, що я тут роблю.
Ну, хочте, я ще раз росскажу, мені не важко, тільки не кажіть, що я торочу одне і те ж саме..

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2007, 18:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А взагалі-то, якщо я Вас так вже дратую, то зверніться до адміністрації форуму. Може вони вирішать, що мої написи є надто провокативними, або ж тупими, чи може нелогічними. Тоді ж все просто, забанять й справ! Доречі на "Севастопольському форумі" один активіст так і зробив. Так що я там на протязі місяця не з'явлюся. Може після цього взагалі виженуть.
Дивно, адже я нікого не ображаю, я намагаюся допогти зрозуміти за що Ви боритесь.
До того ж, якщо це форум партії, то чи не вигідно спробувати довести мені - українцю - Ваші ідеї. Так, розумію, легше ж плюнути і сказати: "Та йди ти до дідька", але в тому разу плювати доведеться на пів України.
Щоя тут забув? Риторичне запитання! Це партійний форум, а Партія - громадська організація і я, як громадянин України, вважаю своїм обов'язком знати всі ті сили, що представляють собою політику України. До того ж так швидко набираюча оберти ВО "Свобода". Просто не варто сприймати мене як ворога, я не ворог Вам. Я - патріот, Ви - націоналісти, хтось тут сказав, що в нас одна стежка до розвитку України, хоч я вважаю, що вони просто паралельні.

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2007, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Денисе, Ви мене не дратуєте, і ніхто Вас тут банити не збирається. Думаю Ви перед тим як зареєструватися на цьому форумі, читали його правила. Отже, покищо Ви не порушували їх. Ваші дописи не вважаю провокативними чи тупими, хоча нелогічними вони в якійсь мірі є.

Вибачайте, якщо я своїми попередніми дописами якимось чином Вас образив! Ви намагаєтеся зрозуміти за що ми боремося, ми - намагаємося Вам це пояснити. Ось і все.

Так, це націоналістичний форум, але з Ваших попередніх дописів випливає, що ми є ксенофобами, шовіністами та нацистами. Ось приклад:
Цитата:
До того ж в цій новій країні, про яку Ви кажете, я не хочу нацизму.

Отже, з цього можна зробити висновок, що це не націоналістичний форум, а нацистський... Тому я і задав Вам таке саркастичне запитання.

Денисе, можете мені сказати, чому ВО "Свобода", з такими "нетолерантними" поглядами, швидко набирає оберти?

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:

Денисе, можете мені сказати, чому ВО "Свобода", з такими "нетолерантними" поглядами, швидко набирає оберти?

Цікаво б було почути Вашу думку?
От моя!
Наша трійця, ділить Україну приблизно так: ПР - схід, південь; БЮТ - центр, північ; НУНС - захід. Але за останніми виборами можна сказати, що і захід майже повністю підтримує БЮТ.
Але...
Серед електорату є ті чиї погляди не висвітлює жодна з цих трьох партій. Саме вони шукають іншу силу. Таких інших сил в нас багато. Хтось кричить про об'єднання з "нашим старшим братом Расєєю", інший хоче повернути фабрики робітникам та землі...., той каже я тільки за стабільність, більш нічого не хочу. До того часу поки ВО "Свобода" входила в склад НСНУ, то оця ниша - ультраправого націоналістичного настрою в Україні була вільна. Ці інтереси ніхто не виказував. Але після вигнання ВО з лав НСНУ, Тягнибок обрав, вважаю правильне русло, він став перетягувати на свою сторону ультраправо налаштовану молодь, саме ті, що під час помаранчевої революції окремо від усіх помаранчево-голубих співали пісні про повстанців біля монументу із глобусом на Майдані. Виявилося, що на заході України достатньо тих хто підримує такі погляди, до того ж розчарування в томо Помаранчево-сердечному союзі. Куди йти розчарованим. Не до Партії Регіонів же, треба шукати нову силу.

От Вам і зростання рейтингу ВО "Свобода".

Я вважаю, що ще деякий час це зростання пробовжуватиметься і скоро ми побачимо (мабудь вже на наступних виборах) який відсоток україців мають ультраправі погляди.

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Сигненд написав:
Родился в России,родители русские.

Де саме в Росії? Може десь в Воронежі, Білгороді чи Кубані?

Сигненд написав:
Гражданство у меня украинское, как и у родителей, а по сему мне интересно, кто я на Украине? Украинец,москаль клятый, или патриот?

Українцем ти бути не можеш, бо національність визначається за етнічним походженням. .

Національність визначається впершу чергу світоглядом людини.От в мене один з батьків росіянин,але я вважаю себе українцем
Павлентій

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Соломон написав:
Джміль, Любов до рідної землі(а вона для нього такою і є, так як він все життя прожив в Україні), та відрікання від батьків це різні речі...

Я дуже люблю Прагу. І що, я вже чех? Що за дурниці.

Якщо батьки росіяни, значить дитина - росіянин також. Все решту суперечить здоровому глузду.

У засновника Фінської держави Маннергейма-батьки були шведи то що він батько фінської незалежності швед?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Денисе, Свобода ніколи не належала до лав НСНУ. Олег був депутатом мажоритарником у фракції НСНУ, але не Свобода. Коли його керівництво партії висувало в депутати, він головою Свободи також не був.

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ПАВЛЕНТІЙ, моя вам рада, не намагайтеся це довести націоналістам, я вже тут читав багато дописів з приводу хто такий українець за національністю, навіть я погоджуся з Вами, хоча я і є українець, але основна маса тут на форумі вважає, що росіянин не може бути україцем, навіть якщо він напише книгу, яка вихваляє український націоналізм та Степана Бандеру.
Дехто мені тут казав, що таргани не стануть людьми *(маючи на увазі росіян, як тарганів)

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Денисе, Свобода ніколи не належала до лав НСНУ. Олег був депутатом мажоритарником у фракції НСНУ, але не Свобода. Коли його керівництво партії висувало в депутати, він головою Свободи також не був.

Не буду оспорювати, але згадую якась така історія була під час помаранчевої революції.

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Павлентій написав:
Національність визначається впершу чергу світоглядом людини.От в мене один з батьків росіянин,але я вважаю себе українцем

Національність визначаєтсья етнічним походженням. Якщо в людини непросте етнічне походження (тобто скажімо батьки різних національностей) - отоді національність визначається світоглядом (але всерівно тільки з національностей батьків).

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Павлентій написав:
Національність визначається впершу чергу світоглядом людини. От в мене один з батьків росіянин,але я вважаю себе українцем

Якщо брати ваш приклад до уваги, то погоджуюсь. У вас один з батьків росіянин, а не обидвоє. Тобто, можете бути українцем чи росіянином. Але не поляком, англійцем, німцем, китайцем, ефіопом...

Мені молодим помирати
Павлентій

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Павлентій написав:
Національність визначається впершу чергу світоглядом людини. От в мене один з батьків росіянин,але я вважаю себе українцем

Якщо брати ваш приклад до уваги, то погоджуюсь. У вас один з батьків росіянин, а не обидвоє. Тобто, можете бути українцем чи росіянином. Але не поляком, англійцем, німцем, китайцем, ефіопом...

Добре,а батько незалежної Фінляндії був таки шведом?я правильно зрозумів?
Папко Денис

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2007, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Павлентій написав:
Кайзер написав:
Павлентій написав:

Добре,а батько незалежної Фінляндії був таки шведом?я правильно зрозумів?

Шведом за походженням, фіном - душею!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"