•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Атеїзм

Автор Повідомлення
Лісник

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю, що все ж мазохіст :))))

Щодо атеїзму.

Роберг. Кінець кожного послідовного атеїста у в`язниці.
За що? За гвалтування.
Чому?
Бо - "Насілуй, Ванька, Бога - нєт".
В цій формулі звершується увесь Ваш богоборчий пафос.
таксист

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

бути атеістом добре.
бути віруючим ще краще.
але зовсім погано пхатися до людини і казати, що його відношення до віри - дурне діло і сам він баран і життя його бараняче.
атеїзм - це також віра.
віра в те, що всі помиляються віруючи у щось а треба вірити в те, що нічого такого не існує.
але у віруючого на всі беззаперечні докази атеїста що бога немає є одна НЕСПРОСТОВНА відповідь: той, хто вірить доказів непотребує.
цей аргумент жоден атеїст невзмозі заперечити, бо він базується на...
довго пояснювати. не може і край.
Добронрав

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2009, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:
бути атеістом добре.
бути віруючим ще краще.
але зовсім погано пхатися до людини і казати, що його відношення до віри - дурне діло і сам він баран і життя його бараняче.
атеїзм - це також віра.
віра в те, що всі помиляються віруючи у щось а треба вірити в те, що нічого такого не існує.
але у віруючого на всі беззаперечні докази атеїста що бога немає є одна НЕСПРОСТОВНА відповідь: той, хто вірить доказів непотребує.
цей аргумент жоден атеїст невзмозі заперечити, бо він базується на...
довго пояснювати. не може і край.

Цитата:
1. Что такое атеизм?
Атеизм - невведение в мировоззрение сверхъестественного (богов, бога), отсутствие веры в бога.
2. Является ли атеизм религией?
Нет. Атеизм не является религией, поскольку религия - это способ мировосприятия, основанный на поклонении кумиру (кумирам), чаще всего именуемых богами (богом, Богом). Основным признаком религиозности некой структуры (организации) или мировоззрения является декларируемая монополия на истину. Атеизм не предполагает поклонения и не декларирует монополизм на истину, поэтому религией не является.
3. Атеисты - те же верующие, только они верят, что Бога нет.
Атеисты не верят в существование бога. Из этого не следует, что они верят, что бога нет. Второе является лишь частным случаем первого. Если это непонятно, вам либо менее 12 лет, либо вы недостаточно усердно изучали основы логики. Возможно, поможет простая иллюстрация. Вам говорят: "Верите ли, что на второй планете звезды Альфа Центавра есть жизнь? Я вчера видел это во сне, в ночь с четверга на пятницу". Скорее всего ваш ответ будет "Нет, не верю". Это не значит, что вы верите, что жизни там нет, просто у вас недостаточно данных, да и о планете такой вы наверняка ничего не знаете. :) В атеизме есть течение, именуемое strong atheism, или же positive atheism (жесткий атеизм, сильный атеизм, позитивный атеизм), представители которого отрицают существование богов (бога). Не стоит ассоциировать этот частный случай атеизма с атеизмом вообще.
4. Чем же тогда атеизм отличается от скептицизма?
Атеизм можно было бы считать течением скептицизма, если бы не наличие позитивных атеистов, которые, строго говоря, скептиками не являются. О позитивных атеистах читайте в вопросе 3. :) Весь остальной атеизм можно считать скептицизмом относительно религий.
Хата не з краю

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2009, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:

Цитата:
Атеизм не предполагает поклонения и не декларирует монополизм на истину, поэтому религией не является.

Хiба з жовтня 1917-го цей войовничий атеiзм не декларував монополiзм на iстину, чи не його плоди пожинаемо?
Добронрав

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2009, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хата не з краю написав:
Добронрав написав:

Цитата:
Атеизм не предполагает поклонения и не декларирует монополизм на истину, поэтому религией не является.

Хiба з жовтня 1917-го цей войовничий атеiзм не декларував монополiзм на iстину, чи не його плоди пожинаемо?

Декларувався монополізм максистсько-ленінського вчення, хоча в тій же Польші та В"єтнамі комуняка міг бути віруючим (...учєніє Маркса всєсільно, потому, что оно вєрно!), що по суті теж є релігія...А скептиків самі знаєте куди відправляли
Фангір

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2013, 00:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Quote = "Хата не з краю"] [quote = "Добронрав"]
[Quote] Атеїзм не припускає поклоніння і не декларує монополізм на істину, тому релігією не є. [/ Quote] [/ quote]
Хiба з жовтня 1917-го цею войовнічій атеiзм НЕ декларував монополiзм на iстіну, чи не Його плоди пожінаемо? [/ Quote]

Хех. А попів з дзвіниць хто скидав? Атеїсти? Або ті селяни та солдати, що ходили щонеділі до церкви, що платили десятину, що розбивали лоб об підлогу? Або Вам нагадати, скільки статей в Російській імперії передбачали кримінальну відповідальність за атеїзм, язичництво і мракобісся. За зміну релігії була тьма покарань, а якщо Ви ще когось переманили в свою віру й самі були не православний. Амінь! Смерть / Посилання в Сибір / Арешт і конфіскація майна. Є з чого вибрати. Був вибір: бути православним чи ні? Ні! Церква, яка і не приховувала свого небажання, дати освіту широким масам людей, тому що знали, до чого це призвело в Європі (підйом вільнодумства - революція). Разом отримали законсервовану країну, яка за 400 років не дала жодного вченого і не зробила жодного відкриття в науці. За те самодержавство, православ'я, воші, ведмідь і балалайка. У підсумку, православні попи, самі отримали по довбешці від неосвічених мас, які хвацько купилися на Лінінско - Марксистський лохотрон. І опинилися біля розбитого корита, що покоління, яке знищувало їх, вони самі і виховували таким. Амінь.
І народний фольклор випадково був наповнений презирством і ненавистю до попів. Вашу революцію робили самі справжні віруючі. Які тупо поміняли православ'я на комунізм. Замінивши одну релігію на іншу. Та й ці люди були справжніми віруючими, а не такі, як 99% з Вас - не читали Біблію, Старий / Новий Завіт, Євангеліє, що ходять у церкву 1 раз в рік і згадують про свою віру під час Різдва і Великодня. Я атеїст і гордо кажу це, знаючи що в мені моральних якостей і принципів в мільйон разів більше оточуючих мене віруючих, які бухають / змінюють подружжю / блудять / лихословлять і т.д. У Вас є Бог? У мене є моя совість, моя честь, честь моїх батьків, моєї дружини, амбіції, які в підсумку після моєї смерті повинні залишити після мене світлу пам'ять (в ідеалі любов). Для мене важливо розуміти, що життя одне і других спроб не буде. І те, що я повинен зробити сьогодні - я зроблю сьогодні, адже завтра може не настати.

Ну от я бачив дівчаток з Pussy Riot. Вчинили "страшний злочин" (вбили сім'ю з 10 чоловік і отримали рік умовно), станцювали в Храмі. А чого віруючі обурюються? Де Бог, де блискавки, розлючена ведмедиця в кінці кінців (яка у Вашій книзі вбиває 40 дітей за сміх над апостолом (здається))? Ні де. Ми за те бачимо натовп розлючених людей, які побили кулаками по обличчю дівчат, які стояли з табличками на підтримку цих дівиць. Це мораль? Або це совість? Ні! Це мерзота. Бо життя людини важливіше кожної релігії та усіх Богів разом узятих. І якщо Бог є, то він простить, бо це любов до ближнього свого.
Або російські попи, які не вірять в диво і вплив Бога і ангелів-рятівників, а користуються броньованими машинами та державною службою охорони. Як і Папа-мобіль, і швейцарська гвардія набагато надійніше, можливої допомоги Бога/ангелів. Смішно виходить, що в побуті самі віруючі виявляють атеїзм ...

Але релігія потрібна. Не всяка. Не аморальна. Не цинічна і брехлива. Не з ченцями (які не мають права на майно і прийняли целібат, і розсікають з годинником в мільйони доларів і живучи з дівицями невідомого походження). Не з комерсантами, які заробляють на вірі (віра безкоштовна і коштувати грошей не повинна), не з 1000% рентабельністю і нелегальною торгівлею золотом і ухиленням від сплати податків. Суспільство має дозріти морально вийти з релігії. Коли моральність і порядок вже не потребують у поводирях і суспільство саме може знайти цей шлях. Бо "заборона", "відміна" релігії, тільки спонукає "віруючих" кинутися у обійми ще більш загрозливих організацій (якими у свій час було християнство - читай Ананій і Сапфіра).

p.s. якщо при цьому віруючі не захоплюються настільки своїми книгами, що починають засилати міністерство освіти листівками з проханням включити в програму освіти, купу дурниць і нісенітниць з минулого тисячоліття. Наприклад про те, що Землі 6000 років (коли є кістки динозаврів і логіка, що за 6000 років - світло з надр сонця не вирвалося б назовні і ми жили б в непроглядній темряві), що процес створення Землі за тиждень - дуже малоймовірний. Як і слова про те, що все повинно мати творця спростовує сутність Бога, адже його теж повинен був хтось створити і так до нескінченності :-(.

p.s.s. прохання не коментувати особливо завзято. І висловлюватися виключно по темі (релігійна тема дуже вибухонебезпечна в полеміці і ні до чого хорошого ніколи не призводить).
Зачепив тему Pussy Riot - здогадуюсь, що почнеться полеміка про іслам. Так от:

Ответ уполномоченного представителя совета муфтиев России:
У нас, мусульман, не может быть двух мнений по этому вопросу. В своих действиях мы руководствуемся предписаниями Пророка Мухаммеда, который и сам, еще во времена своего бытия на Земле, столкнулся с кое-чем подобным. Однажды в мечеть зашел один человек, который, простите, справил в храме малую нужду. Конечно, его схватили и отвели к пророку, чтобы тот принял решение — что делать с этим человеком. Пророк ответил сразу и твердо- простить и отпустить с миром, а оскверненное место просто облить чистой водой. Таков завет нашего Пророка и, следовательно, это мнение всех правоверных мусульман. Мы все считаем, что этих девушек следует освободить и более не преследовать.

Дякую

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2013, 00:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фангір написав:
Вашу революцію робили самі справжні віруючі. Які тупо поміняли православ'я на комунізм. Замінивши одну релігію на іншу.
Це не наша революція, але, згідний, її робили віруючі, навіть дуже віруючі, не дорма ж кажуть: революцію здійснюють фанатики.
Щодо релігії. то це слово не однозначне, в широкому сенсі - так, це як набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини. В більш вузькому - віра в існування надприродних сил. Комунізм - ідеологія що заперечувала таку віру, тому, думаю не вірно буде називати його релігією.
Фангір написав:
Та й ці люди були справжніми віруючими, а не такі, як 99% з Вас - не читали Біблію, Старий / Новий Завіт, Євангеліє, що ходять у церкву 1 раз в рік і згадують про свою віру під час Різдва і Великодня.
Цей відсоток, думаю, дуже завищений. Церкви будуються і в них не порожньо, до того ж є багато не практикуючих і малопрактикуючих віруючих, але це не значить що згадують вони про Бога лише два рази на рік.
Фангір написав:
Я атеїст і гордо кажу це, знаючи що в мені моральних якостей і принципів в мільйон разів більше оточуючих мене віруючих, які бухають / змінюють подружжю / блудять / лихословлять і т.д.
Згідний, що це дуже гордо сказано, адже, аж у цілий мільйон разів!
Фангір написав:
У Вас є Бог? У мене є моя совість, моя честь, честь моїх батьків, моєї дружини, амбіції, які в підсумку після моєї смерті повинні залишити після мене світлу пам'ять (в ідеалі любов).
Чудово, це те на що я теж хотів би сподіватися.
Фангір написав:
Для мене важливо розуміти, що життя одне і других спроб не буде. І те, що я повинен зробити сьогодні - я зроблю сьогодні, адже завтра може не настати.
Дуже правильні слова, як ніби справжнього християнина, якщо те що зроблю сьогодні - добро.

Фангір написав:
Ну от я бачив дівчаток з Pussy Riot. Вчинили "страшний злочин" (вбили сім'ю з 10 чоловік і отримали рік умовно), станцювали в Храмі. А чого віруючі обурюються?
Тому що храм молитви не повинен бути вертепом чи танцплощадкою, Ісус теж було обурився.
Фангір написав:
Де Бог, де блискавки, розлючена ведмедиця в кінці кінців (яка у Вашій книзі вбиває 40 дітей за сміх над апостолом (здається))? Ні де.
Євангеліє повідомляє, шо Він сам, без блискавок, власноруч поперекидав столи міняйлів. Ну чим не приклад?
Фангір написав:
Ми за те бачимо натовп розлючених людей, які побили кулаками по обличчю дівчат, які стояли з табличками на підтримку цих дівиць. Це мораль? Або це совість? Ні! Це мерзота.
Прикро, якщо вболівальниці(співучасниці цього дійства) постраждали більше за самих учасниць.
Фангір написав:
Бо життя людини важливіше кожної релігії та усіх Богів разом узятих.
З точки зору атеїста - безперечно. В храмі, наскільки мені відомо, ніхто не загинув.
Фангір написав:
І якщо Бог є, то він простить, бо це любов до ближнього свого.
Ви це називаєте любов"ю? Глумлення над почуттями віруючих - любов?
Фангір написав:
Або російські попи, які не вірять в диво і вплив Бога і ангелів-рятівників, а користуються броньованими машинами та державною службою охорони. Як і Папа-мобіль, і швейцарська гвардія набагато надійніше, можливої допомоги Бога/ангелів.
Казав диявол Ісусові: Кинься з висоти храму до низу і ангели Божі тебе підхоплять. На що була відповідь: Написано також, не спокушай Господа Бога твого.
Фангір написав:
Але релігія потрібна. Не всяка. Не аморальна. Не цинічна і брехлива. Не з ченцями (які не мають права на майно і прийняли целібат, і розсікають з годинником в мільйони доларів і живучи з дівицями невідомого походження)....
Це схоже на підтвердження слів БАРАБАСа, що ніхто як атеїст, краще не знає якою має бути релігія. Смішно виходить.
Фангір написав:
з проханням включити в програму освіти, купу дурниць і нісенітниць з минулого тисячоліття. Наприклад про те, що Землі 6000 років (коли є кістки динозаврів...
Так, нині я знаю що Землі лише 6000 років. Добре було б, щоб це пояснювали змалечку, що закінчив Бог довжелезні періоди творення Землі саме 6000 років назад, надавши кільком гомо сапіенс знання про себе та заповіді.
Фангір написав:
..слова про те, що все повинно мати творця спростовує сутність Бога, адже його теж повинен був хтось створити і так до нескінченності :-(.
Усе що створено має творця, але Бог до категорії тварі не відноситься.
Фангір написав:
Зачепив тему Pussy Riot - здогадуюсь, що почнеться полеміка про іслам. Так от: ...следовательно, это мнение всех правоверных мусульман. Мы все считаем, что этих девушек следует освободить и более не преследовать.
Для християнина теж нема такої заповіді, як карати чи судити. Але земні судді та влада, не дармо ж меча носять,.. А нам прощати і не судити.
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2013, 08:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Фангір написав:
Але релігія потрібна. Не всяка. Не аморальна. Не цинічна і брехлива. Не з ченцями (які не мають права на майно і прийняли целібат, і розсікають з годинником в мільйони доларів і живучи з дівицями невідомого походження)....
Це схоже на підтвердження слів БАРАБАСа, що ніхто як атеїст, краще не знає якою має бути релігія. Смішно виходить.
Релігію придумали атеїсти. )) Чи не так? ;)
Іггор

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2013, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот написав:
Релігію придумали атеїсти. )) Чи не так? ;)
З точки зору атеїста - очевидно що так, релігія придумана людьми і чомусь дуже недолуго.
Іван Лякайчорт

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2013, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Провокація і розпалювання релігійної ворожнечі. Перше і останнє попередження. Адміністрація.]
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2013, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Щодо релігії. то це слово не однозначне, в широкому сенсі - так, це як набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини. В більш вузькому - віра в існування надприродних сил. Комунізм - ідеологія що заперечувала таку віру, тому, думаю не вірно буде називати його релігією.

По визначенню - так, але фактично за формою ідеології комунізм можна порівняти з релігією, тобто така ж необхідність додержуватись заповідей КП щоб в підсумку як нагороду отримати комуністичний рай. Душа людини потребує цілей, сенсу життя і якоїсь віри, фактично комуністична ідеологія заміняла собою цю порожнину. За формою немає різниці в який рай вірити, в надприродний чи в який-небудь інший. Крім того, релігія в свою чергу, також використовувалась і використовується як ідеологічний фактор в суспільстві.
Іггор

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2013, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, я згідний з Вами. Коли більшість ідеологій намагаються використати релігію, то радянська комуністична намагалася замінити її собою. і певних результатів таки досягла.) Ось наприклад, пан Фангір назвав комунізм релігією.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2013, 23:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Так, я згідний з Вами. Коли більшість ідеологій намагаються використати релігію, то радянська комуністична намагалася замінити її собою. і певних результатів таки досягла.) Ось наприклад, пан Фангір назвав комунізм релігією.
але комунізм дійсно таки є релігія.
А Бог - це не слова, це - відчуття.
Коли цього відчуття нема, то жодна релігія не допоможе.

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2013, 02:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А Бог - це не слова, це - відчуття.
Коли цього відчуття нема, то жодна релігія не допоможе.

Чудово сказали.

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2013, 06:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бог існує не залежно від наших відчуттів. І не залежно від наших бажань в людині є потреба спілкуватися з Богом. Коли зв'язок з Богом і людиною розірвано, вона перекидає свою потребу відчувати Бога на щось інше. Це "інше" стає богом для цієї людими. Але справжній Бог існує поза нашими відчуттями.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,