•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цензура

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2005, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На форумі присутня цензура - є, була та буде.

Повідомлення, що містять антиукраїнську, антинаціональну, антидержавницьку риторику - видаляються.

Безпідставні образи ВО "Свобода" та учасників форуму - видаляються.

Необґрунтована пропаганда шкідливих доктрин - видаляється.

Все, що суперечить правилам форуму - видаляється.

Нити про витирання повідомлень немає змісту.

В більшості випадків повідомлення труться через конфлікт з правилами форуму. Зокрема - вживання іноземної мови, образа української землі, держави, нації. Особиста образа учасника форуму. а також - за особистими міркуваннями модераторів.

Обговорювати правоту витирання - немає змісту.

Модератор завжди правий. Тому що - правий. Не подобається - кнопка "вихід" єдиний шлях.

P.S.

Ця тема створена для того, що б повідомити про факт цензури, а не для її обговорення. Вона буде - тому що вона буде, тому що так є.

Ласкаво просимо :)

Востаннє редаговано: Чорний (15 жовтня 2009, 12:27), редаговано 7 раз
Буревій

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2005, 01:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Абсолютно правильно!
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 11:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я здивований тим що ВИ знищуете віборково теми з форума і здаєця неусвідомлюєте прав людей що завітали до вас.Здаєця ви занадто прискібливі! А це ганьба!

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Здаєця неусвідомлюєте прав людей що завітали до вас.

В відвідувачів є єдине право - виконувати правила цього форуму.

Здаєця ви занадто прискібливі!

Форум встановлює правила, які вважає за потрібне.

А це ганьба!

Встановлення правил - це не ганьба, це необхідність форуму.

Про правила та монастир див. вище.

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2007, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В мене питання - ви всі мазохісти? Навіщо ви ниєте? Ця тема створена для того, що б повідомоти про факт цензури, а не для її обговорення. Вона буде - тому що вона буде, тому що так є.

Думки випадкових відвідувачів стосовно того, добре це чи погано адміністрацію форуму абсолютно не цікавить.

Крапка.

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2009, 09:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Часткова цензура - річ необхідна, бо неадекватних людей в мережі повно. Кому буде приємно читати висловлювання якоїсь "продвинутої" бабусі, що змогла освоїти компьютер, але не позбавилась "радяньської программи життя".
Але в мене запитання: чим не влаштовує адміністрацію форуму ЛАТИНИЦЯ при авторизації?!![/b]
Вареник

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2009, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я здивований тим що ВИ знищуете віборково теми з форума і здаєця неусвідомлюєте прав людей що завітали до вас.Здаєця ви занадто прискібливі! А це ганьба!
Отой пост - яскравий приклад, як цензура допомогла чоловіку знайти істинний шлях в житті:)

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2009, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я згодний,що розвадити бардак це неправилбно,але Свобода- свобода?Чи як завжди направлені рамки.

А потім...
Тліючий Спис

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2009, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
На форумі присутня цензура - є, була та буде.

Хоч Ви і "Чорний", але Ваші слова - "золоті". Повністю підтримую.

Редаговано: Тліючий Спис (16 липня 2009, 12:24)
Тліючий Спис

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2009, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослав_Тарасович написав:
Я згодний,що розвадити бардак це неправилбно,але Свобода- свобода?Чи як завжди направлені рамки.

Свобода - п'янить, а п'яному - море по коліно. "Рамка" потрібна, аби п'яний не потонув.
Костян

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2009, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А по русски можна шпрехать ? или расстреляете ?
Чорний

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2009, 11:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Костян написав:
А по русски можна шпрехать ? или расстреляете?

Не можна. повідомлення будуть видалатися, за свідоме ігнорування правила - буде бан.

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2009, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Костян написав:

Не можна. повідомлення будуть видалатися, за свідоме ігнорування правила - буде бан.

Поки цензура спить та ходить в неділю по церквах, а потім вичищає пости язичників усяка наволоч створює українофобські теми на кшталт "Я Москаль" в зовнішній політиці
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2009, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:
Чорний написав:
Костян написав:

Поки цензура спить та ходить в неділю по церквах, а потім вичищає пости язичників усяка наволоч створює українофобські теми на кшталт "Я Москаль" в зовнішній політиці

Цензура вичищає дописи релігійностурбованих. Наразі в нас такий один.

ПовідомленняНаписане: 26 серпня 2009, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мене щойно забанили одночасно по ІП та ніку на форумі "Газети 2000" за мою аргументовану демонстрацію імпотентності та неприродності "абщерусской идеи". Жодного грубого тону, тим більше, нецензурщини з моєї сторони у бік рассіюшкопатріотів не було, як і не було хамства, крім гнівного обурення, і з їхньої сторони. Можу показати дописи , якщо вони кого-небудь цікавлять.

Це до того, що майже на будь-якому форумі існує обмеження "свободи слова". Про цензуру на форумax Юлі Тимошенко, УП, захід.нет я ще раніше згадував.

Рабою московських катів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"