•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Second Life". Нотатки мандрівника.

Автор Повідомлення
Лис пустелі

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2007, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хтось грає в цю гру?
Я в ній недавно, зустрічав багатьох, та не українців.
Є шведи, французи, американці, бразильці, японці, індонезійці. Може і наші є, та їх не впізнати.
Бо французи розмовляють французькою, а японці японською. Тільки української не чути. І землі української немає.
А дарма.
Віртуальний простір треба стовбити вже сьогодні. А то й тут буде пізно.

Редаговано: Лис пустелі (18 листопада 2007, 23:56)
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2007, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

краще в реалі будуй Україну

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2007, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Лисе.
Якщо в реалі Україна буде могутньою національною державою, то в анреалі українські анклави з`являться блискавично.
Маю досвід в онлайнових іграх (SWG, WOW, EVE).

Національність в онлайнових іграх має сенс тоді, коли реальна держава й національна свідомість її громадян йде вгору - тоді й в анреалі аналогічні процеси відбуваються.
Тож повертайся, друже, в реал - тут твоя патріотична позиція стане в нагоді.
Лис пустелі

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2007, 18:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ви так гадаєте?
Ось уривок мого діалогу в Секонд лайф. Заранє прошу вибачення за мою поганеньку англ. мову:
[8:56] You: where you are from?
[8:56] Dupe Dollinger: canada
[8:56] Dupe Dollinger: you?
[8:56] You: Ukraine
[8:57] Dupe Dollinger: oh! I haven't met anybody here from Ukraine yet. Welcome

Бачите, людина ще нікого не зустрічала з України. А знаєте скільки учасників є в цій грі? 1,5 мільйони.
Мені особисто прикро.
А ще у мене, пробачте, таке вражіння, що ви живете десь в 60-х роках 20-го століття.
Яка, наприклад, користь для розбудови України від тримання антарктичної станції Академік Вернадський? Або від участі в Олімпійських іграх? Україна стає в реалі могутнішою від цього?
Панове, розбудовувати Україну треба паралельно у всіх напрямках. А з вашим підходом ми розбудовуватимемо хуторянську Україну. Саме такою нас і хоче бачити раша.

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2007, 19:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лисе. Не витрачайте дорогоцінного часу на анреал.
Краще вчіться.
Працюйте.
Займатесь бізнесом.
Захищайте свою культуру й мову в реалі.

Щодо хуторянства.
Не повторюйте чужинецькі штампи, які створено для того, щоб змусити українців соромитись чогось.
Це шаблони інформаційної війни проти української нації.
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2007, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лис пустелі написав:
Ви так гадаєте?
Ось уривок мого діалогу в Секонд лайф. Заранє прошу вибачення за мою поганеньку англ. мову:
[8:56] You: where you are from?
[8:56] Dupe Dollinger: canada
[8:56] Dupe Dollinger: you?
[8:56] You: Ukraine
[8:57] Dupe Dollinger: oh! I haven't met anybody here from Ukraine yet. Welcome

Бачите, людина ще нікого не зустрічала з України. А знаєте скільки учасників є в цій грі? 1,5 мільйони.
Мені особисто прикро.
А ще у мене, пробачте, таке вражіння, що ви живете десь в 60-х роках 20-го століття.
Яка, наприклад, користь для розбудови України від тримання антарктичної станції Академік Вернадський? Або від участі в Олімпійських іграх? Україна стає в реалі могутнішою від цього?
Панове, розбудовувати Україну треба паралельно у всіх напрямках. А з вашим підходом ми розбудовуватимемо хуторянську Україну. Саме такою нас і хоче бачити раша.

то займіться краще розробкою якогось сайту, присвяченого Україні

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 10:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:

то займіться краще розробкою якогось сайту, присвяченого Україні

Уже зайнявся. Див. підпис

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:
Краще вчіться.
Працюйте.
Займатесь бізнесом.

Щодо хуторянства.
Не повторюйте чужинецькі штампи, які створено для того, щоб змусити українців соромитись чогось.

Не зневажайте анреал. Це - поле інформаційної війни.
А на війні такий закон: хто залишив поле ворогові, той програв бій.
А може і війну.

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 11:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хто цікавить онлайн забавками - давайте свої адреси, я сповіщу про запуск онлайн стратегії на українську тематику.

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лис пустелі написав:
Лісник написав:
Краще вчіться.
Працюйте.
Займатесь бізнесом.

Щодо хуторянства.

Не зневажайте анреал. Це - поле інформаційної війни.
А на війні такий закон: хто залишив поле ворогові, той програв бій.
А може і війну.

Принцип вірний.
А як щодо розпорошення сил?...

До речі, Чорний вже дав перспективу :)
Тож Лисе, тобі відповідь є.
Щодо твого сайту. Шаную. Тримайся :)
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Хто цікавить онлайн забавками - давайте свої адреси, я сповіщу про запуск онлайн стратегії на українську тематику.

краще створиш тему з об'явою, якщо це те, що я думаю ;)

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2007, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:

Принцип вірний.

А ось і підтведження того, що принцип вірний:
"Майже всі світові столиці мають цифрову копію в секонд лайфі. Росіяни будують Москву, про Україну, щоправда у віртуальному світі жодного слова." http://1plus1.tv/tsn_news/tsn_archive/?date=2007-06-17
Як бачиш, Лісниче, знов залишаємо поле ворогові, як це було з ядерною зброєю, або з золото-валютним резервом сесеру

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2007, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шукав в SL земляків, машина видала тільки якогось Babenco. Цей Babenco продає і здає в оренду земельні ділянки. Бачив його рекламного щита у французькому містечку Cote d'Azur.
Поскільки я цікавився його персоною, робот прислав мені листівку. Можете подивитись, як там люди заробляють справжні, а дехто навіть грубі гроші. Навмисне не вказую його даних, не хочу рекламувати нікого надурняк:

-RENT HOUSES-ROOMS-FLATS
-HOSTESS GIRLS & CLUB
-FREE DANCE AND FREE BEDS AND POSEBALLS FOR SEX

Details:

-RENT HOUSES-ROOMS-FLATS
Beautiful Houses in wonderul islands, cheap Rooms and Flats to rent at the best price! You will find nice and friendly persons at your service to help you to find Your House. Feel free to ask in agency for more details, at Yellow.

-HOSTESS GIRLS & CLUB
The best Hostess Girls, the most beautiful and nice at your service. Find them dancing in the Club in Carribean's Desire or ask to meet them!

-FREE DANCE AND FREE BEDS AND POSEBALSS FOR SEX
A nice place to Dance and to use Beds and Poseballs for free at Paradise Beach Island! The perfect place to stay with your partner and to meet friends!

􀀁..........free dance
􀀀.....club....must target...member
􀀂......office

For more informations ask to:
- хххххххххх Babenco
- Saturday Davies

Ще є група "Ukraine online". Налічує 95 членів, але активних добре якщо з десяток набереться. Планую сьогодні побувати там, хоч розмовлятиму по-людськи :) Якщо звісно вони користуються українською.

А ще закохався тут в одну жінку.
На пляжі познайомились. Вона була "топ лесс", на стегнах сама прозора пелеринка, ну фігура і все таке. Коротше красуня. Там всі красені і красуні, хіба що хтось навмисне зробить себе потворою.
Ну, от. Дивлюсь, вона слідкує за мною, сама влаштувалась на шезлонгу для двох.
А там запрограмовано, коли лежать двоє, то чоловік обіймає жінку, пестить руками, вона поклала голову йому на груди, іноді підіймає лице і дивиться йому в очі.
Я перестрибнув до неї, вона скочила на ноги. Я їй:
"Come on! Don't go away. Just sit with me. Please".
Вернулась. Лягла поряд. Каже:
"You are beautiful".
Я теж її похвалив, сказав компліменти її волоссю, шкірі. На скільки зміг, звичайно, на англійській так, щоб було зрозуміло.
Потім вона питає:
"You want?"
Я зробив вигляд, що не зрозумів:
"Want what?"
"Fuck me"
Ну, хтож встоїть проти такої пропозиції?
"Yes! I do want wery much!"
Питає мене:
"Where?", де, мовляв. Кажу, вірніше пишу:
"I know one place. Follow me"
І раптом трапилася неприємність. Мій комп - тормозняк, гру тягне погано і саме в цей момент вибило драйвер.
Я перезавантажив, але її не знайшов. Не збереглась і історія, отже не знаю навіть, як її звати.
Хоча якби навіть і знав, навряд чи вона би відповіла на листа. Невдах жінки не люблять.

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2007, 07:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та скільки ж тобі років? Вийди на двір і провітри голову, довкола стільки дівчат...... що на компи і всякі дурниці тобі просто не вистачатиме часу.
Лис пустелі

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2007, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я не про компи і дурниці писав, а про спілкування з реальними людьми. Хіба ти не зрозумів? І до чого цей презирливий тон?
З українськими дівчатами не хочу мати справи. Бо вони не знають, що таке ввічливість, культурність, чемність і т.д. Хамки, одним словом. Або жлобихи. Як і хлопці жлоби.
Краще пошукаю собі жінку в Західних країнах. Таким шляхом її доволі легко знайти. В усякому разі знайомства зав'язати не складно.
Бо ніхто з них не принижує, не висміює, якщо захочуть перервати розмову п'ять разів попросять вибачення.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,