•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цензура

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 11:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

электрик написав:
На форумы не просто цензура, а москальська цензура. Тобто цензура на межі тупості чи підлості. Здоровим глуздом і не пахне. Тому і форум не живе, а скніє.

Я на інших форумах люто рубаюся з антисвободівцями. А тут мені затуляють рота ні за що.

Значить було за що.
Мені б твої проблеми...:)

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І ще візьму на себе сміливість пояснити вам,
що ВО Свобода, це не та партія де женуться за кількістю.
Там вітається якість.

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Потерли мою тему вiд 30 сiчня 2013 про досвiд працi кавказських партiзан з мобiльними телефонами в умовах окупацii.
Це е пiдтвердженням того,що модератори форума Свободи пiдконтрольнi СБУ,тобто ФСБ РФ.
Хто хоче - пишiть в лiчку,вiдправлю,19 пунктв.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 18:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю, хто там і що видалив, але існує одна проблема - деякі новачки форуму з невідомих мені причин (може задля самоствердження) починають створювати нові теми чи не щоденно, причому з доволі дріб'язкових і малозначущих питань, де й відповідати навіть нема чого.

А потім інші унікуми (як в сусідній темі) починають нити і скаржитись, що форум завалений купою тем, де є лише 2 - 3 повідомлення.
І дійсно з-за таких дріб'язкових тем дуже важко знайти ті обговорення, що їх дійсно цікаво прочитати.

Тому про кавказьких партизан можете викласти, наприклад, в будь-якій темі про москалів та їхніх братів-чеченів згідно з правилами форуму. Таких тем багацько.

Я й сам прочитаю з цікавістю.

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

якби зліпити якийсь такий-сякий алфабетний список тем,а то в різних гілках є дописи на одну і ту ж тему.Хочеш нову тему створити-переглянув,чи немає відповідної,тоді створюй....

а той досвід,я про всяк випадок,скачав собі.Ви перекладіть на нашу мову....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 22:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

можна не перекладати цілком, а викласти маленький анонс українською та дати посилання.

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2013, 22:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
можна не перекладати цілком, а викласти маленький анонс українською та дати посилання.

Кажеш - посилання? ))
Який ти цiкавий.
Якщо я викладу тут посилання на Кавказцентр менi взагалi забанять довiчно.
Це ж СБУ/ФСБ РФ.
Треба якось обходити модераторiв.
З iншого боку,якщо не створити тему - хто побачить про що мова??
Я i так цю тему заховав в тему УПА - знайшли.

Гаразд.Добре.
Буду думати,як викласти цю iнфу загалу.
Бо досвiд працi з мобiльним зв'язком в умовах постiйного пеленгу е корисним.
На всяк-провсяк,пишiть на мило.Бо "лчки" тут кажись немае.
Пряме посилання на Кавказцентр не дам,бо хочу спiлкуватися з вами.
А модераторам не вiрю.
А самi - будете довго шукати,нiкому це не потрiбно.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2013, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СД швидко вимикайся із зв'язку, схоже тебе запеленгували. Тікай і Рятуйся!
Адміністрація
ВО Свобода
ВО Свобода

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дописувач Володимирович, припиніть флудити в гілці Олега Тягнибока.
Спеціально для Вас там чітко вказано : В цій гілці обговорення зоборонено!

Попередження.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені дуже шкода,що деякі товарісчи шукають слабкі місця
і давлять на жалість форумчанам. Там,де у мене її нема і бути не може.

Таня Деркач <tanya.derkach.70@mail.ru>

10 бер. (8 дн. тому)

кому мені
Шкода, мені вас шкода. В Києві ви майже всі горлопанете в одну дуду за опозиційні сили. А ви приїдьте до нас в Одеську, або на Донбас. Таких розчавлять своїми аргументами наші совки, а вих їх будете називати "своїми іменами" жидами, та москалями? Залізні аргументи!!! але через таких як ви ненавидять і не бачать сили у Свободи. Ярлики чіпляєте на всіх і на все. Тоді коли ви, мабуть , ще не знали якого ви роду племені, я в 1990 вже стояла з прапором жовтоблакитним у рядах голодуючих студентів. І вже тоді знала, що таке опинитися затиснутою впритул до беркутівських щитів. А ви бігом ображати.

Пишіть,кому ще приходили такі листи.

( ну за дурнів тримає цей дописувач нормальних людей).

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 04:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Конфлікти завжди будуть продовжуватися на цьому форумі.
Поки керівництво не зрозуміє,що має бути хоча б одна людина-
головна!
Доти на Форумі буде безлад!
Адміністраторами призначаєте близьких по духу-Мельніківців.
А я Бандерівка-і тут багато таких,близьких мені по духу.
І багато людей,котрі заходять на форум , просто губляться, не розуміють лінію партії. А іх просто видаляють адміні-мельніківці,або
зводять на нівець.

.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 05:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

І багато людей,котрі заходять на форум , просто губляться, не розуміють лінію партії. А іх просто видаляють адміні-мельніківці,або
зводять на нівець.

.
А з якого це дива Ви, шановна Шкода, вирішили, що адміни форуму -Мельниківці? За якими критеріями Ви це визначили? Мені, наприклад, Мельниківці ідейно ближчі, ніж Бандерівці, проте в ідеології ВО "СВОБОДА" і в діях Адміністрації форуму я не знайшов нічого "мельниківського", радше навпаки. Мельниківці були поміркованою і пронімецькою (по-сьогоднішньому - проєвропейською), близькою до Націонал-Соціалізму фракцією ОУН, а Бандерівці - революційною з опором на власні сили, послідовно Націоналістичною. ВО "СВОБОДА" - національно-революційна, необандерівська партія, а не неомельниківська. Ну і Адміністрація форуму - теж.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Шкода написав:

зводять на нівець.

.
А з якого це дива Ви, шановна Шкода, вирішили, що адміни форуму -Мельниківці? За якими критеріями Ви це визначили? Мені, наприклад, Мельниківці ідейно ближчі, ніж Бандерівці, проте в ідеології ВО "СВОБОДА" і в діях Адміністрації форуму я не знайшов нічого "мельниківського", радше навпаки. Мельниківці були поміркованою і пронімецькою (по-сьогоднішньому - проєвропейською), близькою до Націонал-Соціалізму фракцією ОУН, а Бандерівці - революційною з опором на власні сили, послідовно Націоналістичною. ВО "СВОБОДА" - національно-революційна,
необандерівська партія, а не неомельниківська. Ну і Адміністрація форуму - теж.

Так я ж і кажу..
Мельниківці десь якось помірковані, майже ліберали.
Якщо Вам вони блищі по духу,
то мені ні.
Скільки вже можна терпіти? Все щоку підставляти?
Декілька днів тому приїхав якийсь кацап презентувати свою книжку-
Сталін-наше усьо.
Ви шановний тільки уявіть собі!!-в Києві намагалися славити ката,
який вбив мільони українців!
На мій розсуд,мельниківці намагалися б домовитися-а може не треба...
Хлопці свободівці настриляли по писку організаторам,
і автор тікав через чорний вихід.
І це правильно.
Доки над нами українцями будуть знущатися всі кому не ліньки?!

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погоджуюсь з вами Шкодо.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 03:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[досить флудити. переходьте у відповідні теми.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"