•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Отак буває

Автор Повідомлення
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 15:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ой, не знаю, не знаю Чорний! Коли люди починають говорити про якесь дурнувате задоволення, коли існує реальна загроза для всієї партії - це дуже серйозно:
1. Побити негра це звичайно "задоволення", але малювати свастику це зовсім інше. От якби він тризуб намалював - все було б добре, а профашиськи елементи тільки паплюжать честь націократичної партії.
2. Три відморожених дурника граються у Джеймс-Бондів, звязуються з бандитами, при цьому називаючи себе осередком Свободи. Цікаво... Їх аж три (пробачте з мамаєм чотири)! І це у такому відносно незмоскаленому місті як Вінниця... Що тоді казати про Одесу? Може давайте я один буду осередком Свободи "у перлині коло моря"? :)))
3. Я дуже розумію вашого лідера Олега - він щиро вірить у ідеали націоналізму і тому поспішає на допомогу братам по ідеології... Але я сумніваюсь, що він був добре поінформований у цій справі. Тобто про свастику, бандитів та іншу маючню, яку творить вінницький "осередок".
4. Взагалі це дуже погано, коли центральний провід не знає про те, що роблять осередки. Гарний приклад - це БЮТ. Одні жиди і москалі в одеському осередку всіх вже дістали...
Власне це все... Сподіваюсь, що своєю аналітикою я зміг підкреслити деякі важливі пункти...
П.С. Повідомлення . :
Про 15 негрів - це ти добре підмітив. На щастя деякі іноземці битися не вміють... А про бойовий гопак вони напевне взагалі не чули...
П.П.С. А мені одного разу довелося битися з 5 москалями. Ото була битва!

And here we are again!
Тo bring them all destruction,
Suffering and pain...
We are the Hammer of the Gods,
We are thunder, wind and rain....
Вареник

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
П.П.С. А мені одного разу довелося битися з 5 москалями. Ото була битва!

І як? Зпрали вони тебе на гірке ябко? :))))))))))))))))

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вони отримали те, на що заслуговую кожен дурнувати ворог України... По пиці - й в канаву, по пиці - й в канаву... :)))
Головне все почалося банально - підійшли та запитали вогника...

And here we are again!
Suffering and pain...
Вареник

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тоді ти ніякий не Веган Дарк, ти - Стівен Сігал!!!!

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

:)))))))))

And here we are again!
Suffering and pain...
.

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 20:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Про 15 негрів - це ти добре підмітив. На щастя деякі іноземці битися не вміють... А про бойовий гопак вони напевне взагалі не чули...

негри, щоб ви знали, то є дуже підла і агресивна зараза, коли їх набирається більше критичної маси. тут вони репресують англійців на повну. тільки рашен бояться. приходиться деколи пояснювати, що рашен - то страшно, а юкрайніан - то взагалі капєц, зразу треба вішатись. але до деяких поступово доходить :)

а до того пана, який каже, що ми тему забиваєм неграми - так нормальні люди СМІТТЯ НА ЛЮДИ НЕ ВИНОСЯТЬ. Хай би там що, але я так розумію, хлопці хоть щось роблять, реВОльвер купили :) а хтось лиш на форумі смердить. Негарно, хлопче. Схаменися. Форум не тільки друзі читають
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як правильно сказав Чорний - є велика різниця між РОБИТИ і ЗРОБИТИ. Це як із тарганами - доки діхлофосом все не оприскаєш, смерть одного таргана помітна не буде! Справа в тому, що ці вінницькі відморозки тільки ганьбять чесне імя Тягнибока та псують імідж партії.
Ти вважаєш, що краще хоч щось роблять, вскакують у халепи, а Олег повинен усе покинути та йти витягати двох йолопів з вязниці? Чи не забагато хотять від лідера правих ці два агресивних активіста???!!!
Ні, то не діло. Одна справа це побите комусь його іноземну морду - це нормально. ;) Але якщо ці хлопаки когось пристрелять і ВО спробують заборонити? Або на Тягнибока подадуть до суду?
Питаю ще раз - чи потрібні лідеру Свободи такі безглузді проблеми?

And here we are again!
Suffering and pain...
.

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
є велика різниця між РОБИТИ і ЗРОБИТИ
...Ти вважаєш, що краще хоч щось роблять, вскакують у халепи, а Олег повинен усе покинути та йти витягати двох йолопів з вязниці?

правду кажеш. але ти не помітив іронії в мому дописі :)
хлопці ще не знають, що в сучасному світі реВОльвер не є мірилом сили, а є засобом самозахисту і то не завжди дієвим.
Бо на одне дуло знайдеться завжди підрозділ омону з хитрою лівою різьбою :)

Отакі базові речі людей повинні вчити зразу в любій нормальній організації. Якщо цього нема, нема внутрішньої роботи в партії, нема структури, то навіть перемога на виборах і 80 відсотків у парламенті дадуть в результаті повний провал. Приклади такого підходу ми бачим і у помаранчевих і у тимошенківців і тягнибок теж туди преться.

Але в цього підходу нема майбутнього. Через це я і такі як я не є членами цієї партії, з випливаючими звідси висновками.

а хлопцям треба дати шанс виправитися, якщо він є або викинути і забути.
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

. написав:
Приклади такого підходу ми бачим і у помаранчевих і у тимошенківців і тягнибок теж туди преться.

Щось ви не те бачите. Зелені чоловічки ще не ввижалися до всього? Про яку спільність підходів у "помаранчевих і тимошенківців" та Олега Тягнибока можна взагалі вести мову?

Цитата:
Через це я і такі як я не є членами цієї партії, з випливаючими звідси висновками.

Ай-яй-яй, справжня трагедія планетарного масштабу.

Нахтігаль.

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2005, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Щось ви не те бачите. Зелені чоловічки ще не ввижалися до всього? Про яку спільність підходів у "помаранчевих і тимошенківців" та Олега Тягнибока можна взагалі вести мову?

все те, пане, все те. спільність підходів у використанні заїзджених схем партійної побудови, які показали давно свою неефективність у вирішенні практичних задач.
я вже згадував примітивну ієрархічну структуру, гідну тільки стадом керувати, але аж ніяк не організовувати ЛЮДЕЙ. писати дальше? тільки не кажіть, що не розумієте, про що я..

Цитата:

Ай-яй-яй, справжня трагедія планетарного масштабу.

ще тільки мені не вистачало з вашими, шановний, комплексами тут розбиратися. через таких закомплексованих засранців вже не раз все профукали, ще не набридло на граблі наступати? гуля не свербить на лобі?
Чорний

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2005, 09:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
Три відморожених дурника граються у Джеймс-Бондів, звязуються з бандитами, при цьому називаючи себе осередком Свободи. Цікаво... Їх аж три (пробачте з мамаєм чотири)! І це у такому відносно незмоскаленому місті як Вінниця... Що тоді казати про Одесу? Може давайте я один буду осередком Свободи "у перлині коло моря"? :)))

Я дуже розумію вашого лідера Олега - він щиро вірить у ідеали націоналізму і тому поспішає на допомогу братам по ідеології... Але я сумніваюсь, що він був добре поінформований у цій справі. Тобто про свастику, бандитів та іншу маючню, яку творить вінницький "осередок".

Взагалі це дуже погано, коли центральний провід не знає про те, що роблять осередки. Гарний приклад - це БЮТ. Одні жиди і москалі в одеському осередку всіх вже дістали...

Ти вважаєш, що краще хоч щось роблять, вскакують у халепи, а Олег повинен усе покинути та йти витягати двох йолопів з вязниці? Чи не забагато хотять від лідера правих ці два агресивних активіста???!!!

Ні, то не діло. Одна справа це побите комусь його іноземну морду - це нормально. ;) Але якщо ці хлопаки когось пристрелять і ВО спробують заборонити? Або на Тягнибока подадуть до суду?

Я не розумію вашу легковірність та не зхвалюю здатність робити глибокі аналітичні висновки на голому місці. З одного допису на форумі, який впринципі міг написати будь-хто і будь якою метою, ви розробили цілу теорію, що такий собі дурненький ідеаліст Тягнибок тільки те й робить, що витягає з буцегарні бандитів, ще й намагайтеся її донести іншим, які чи погоджуються, чи не погоджуються з нею, але все ж сприйняли як правдиву. (Ще й дискусію розпочали - Нахтігаль та Крапка - фізкульт-привіт!)

Насправді вже далеко не так. Центральні органи ВО "Свобода" добре ознайомлені з ситуацією в реґіонах. Якщо є причина для виклювення з партії, зокрема деструктвна позиція абощо - то людину виключали. І не один раз. І якщо про вищезгаданих осіб виявиться щось подібне, то і їх виключать. Станом на зараз вони є члени ВО "Свобода", однопартійці більшості з нас і я попрошу при згадці про них окремих "вумніків" "фільтрувати" епітети та терміни.

А те, що за свого стоять до кінця, а вже потім роблять висновки - свій чи не свій, вирішувалося і впроваджувалося в часи створення СНПУ, коли в відносно мирний час люди під кулі йшли разом, і не справа цього форуму, протираючи штани коло клавіатури, глибокодумно щось скасовувати або змінювати.

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2005, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль, крапка, чого ви на голому місці зчепилися? Ніхто нічого не виносив нікуди, всі люди браття, окрім... :)

Перерва.

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2005, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Напевне ти не дуже добре розумієш менталітет жителів півдня та сходу, тому інакше не став би мене звинувачувати у наїзді на Тягнибока. Власне, я дуже поважаю Олега як людину та націоналіста. Мій же наїзд був направлений проти людей, що можуть відлякувати від партії електорат... Бо ми, я сподіваємося, бажаємо перемоги ВО на цих перегонах, тому чеплятися до деяких слів я вважаю зараз недоречним... Конструктивна критика з боку виборця (сторонньої людини) завжди є корисною до партії, повір мені! Бо інакше навіщо взагалі створювати форум? Щоб відбивати реверанси на бік один одного?
Чи може краще, щоб форум ніс у собі щось корисне для усього правого руху, щоб був обмін думками і ідеями?
Як я вже казав, я не збирався ображати Тягнибока чи ВО С. Це була дружня порада, яку або можно прийняти, або сказавши "Дякую, ми сами розберемось" проігнорувати.
;)))))

And here we are again!
Suffering and pain...
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2005, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний не ображайся! ;))))
Посміхнись - зараз же Новий рік;))))
Я справді не бажав нікого ображати, я ж за Олега просто хвилююсь!

And here we are again!
Suffering and pain...
.

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2005, 14:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Нахтігаль, крапка, чого ви на голому місці зчепилися? Ніхто нічого не виносив нікуди, всі люди браття, окрім... :)

в нас типу дискусія. і зовсім не по темі а хто дальше плюне. ну є така забавка. ви не знали? :)

Цитата:
З одного допису на форумі, який впринципі міг написати будь-хто і будь якою метою, ви розробили цілу теорію

у нас цих теорій - ну прямо завалісь, як казав один. чого б з народом не поділитись. он, скоро про зелених чоловічків виведем :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,