•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Черкаси.Маленькі новини.

Автор Повідомлення
Вознюк

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2012, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Час роботи Черкаської міської організації : Пн - Пт з10.00 до 18.00.Ласкаво просимо!!!
Вознюк

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2012, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Час роботи Черкаської міської організації : Пн - Пт з10.00 до 18.00. Ласкаво просимо!!! м.Черкаси ,гот."Черкаси"(вул.Лазарєва,)6 оф.331
Левадний16

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2013, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Будь ласка вкажіть телефон черкаського осередку ВО "Свобода"

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2013, 16:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Офіс ВО "Свобода" у Черкасах - бул. Шевченка, 266/1, оф. 319. Тел: (0472)567-987, моб. тел. керівника обласної організації Юрія Ботнара - (097)4594368. Звертайтеся, долучайтеся :)

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2013, 17:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже вам дякую,справа в тому що я є прихиьником "Свободи",щоправда в місті Лубни полтавська область,але я там просто навчаюсь,а живу в Черкасах.ТОму питання:чи можу я співпрацювати з "Свободою" в .Черкасах,їздити на акції,роздавати газети і т.д.?

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2013, 19:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, можете. Сконтактуйте за номером 0974594368, ми Вас включимо у список прихильників - повідомлятимемо про заходи та можемо надавати пресу для розповсюдження. Заходьте в офіс, поспілкуємося)
Ви можете також допомагати "Свободі" і у Лубнах. Контакти можу знайти. Телефонуйте.

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2014, 16:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

це треба бачити :

https://www.youtube.com/watch?v=5E-WhnbmOVg

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику