•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Закордонний паспорт

Автор Повідомлення
.


Повідомлень: 52
Звідки: з Нової Слобідки (ЛЬондон)

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2005, 16:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную тут описувати все щодо даного питання.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2013, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

7 березня 2013 року пішли здавати документи на
отримання закордонного паспорту в Регіональному Відділенні ДМС що знаходиться на вулиці Залізничній 56, попередньо поставили за мету, отримати паспорт, оплативши :

- держ. мито 170 грн
- Послуги ДМС України 87 грн. 15 коп.

Зайшли у приміщення ДМСУ для ознайомлення з документами та платежами, які потрібні для отримання паспорту. Одразу помітили , що потрібна довідка про відсутність судимості, яка зовсім не передбачена законом, та Оплата за бланкову продукцію яка була відмінена постановою Кабінетів Міністрів України № 292 від 11.04.2012.
Вирішили зробити зауваження, на що отримали агресивну реакцію начальника Регіонального Відділення Державної Міграційної Служби у Львівській області Бориславського М.М.

Звичайно нічого не вивісили. Тепер вже йдемо самі подавати документи.
Відразу ж чуємо вимогу про довідку про не судимість, Пропонують зробити самому, або зробити у них, заплативши 30 грн. Коли говорю їм про п. 12 абзац 3 наказу КМУ № 1603 від 21.12.2004, в якому йдеться, що це їх обов'язок, просто ігнорують мене і далі говорять, що це платна послуга, або роби сам.

Прошу підійти журналістів, для фіксування порушення.
Вибігає начальник Бориславський М.М. і починає бійку.

http://www.youtube.com/watch?v=XTnVR67Df6Q
менсон


Повідомлень: 1673
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2013, 15:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Києві просто сплачуєшь 100 зелених, і десь через кілька днів отримуєш документ. Хоча дійсно кожний по своєму, хтось і за коробку цукерок отримує.

_________________
They Said That
Image
Hell's Not Hot
Парабелум


Повідомлень: 89
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2013, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

400 гривень, фото на місці, "трохи" очікування - і є закордонний паспорт. Всі необхідні довідки й т.д. входили в послугу.
P.S. Вважаю що і внутрішній паспорт мав би виглядати так же - коротко, ясно і головне, приємний напис : "Прошу сприяти..." від імені держави Україна.

_________________
Si vis pacem - para bellum !
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2013, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
В Києві просто сплачуєшь 100 зелених, і десь через кілька днів отримуєш документ. Хоча дійсно кожний по своєму, хтось і за коробку цукерок отримує.


Мейсон,ти ще живий!!
Як я дуже рада!
Думала тебе наші Нацики кокнули часом під гарячу руку:)
Вітаю:)

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2013, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Львівські свободівці у судовому порядку довели неправомірність завищення вартості закордонних паспортів
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/040848/

Рішення суду, із Єдиного Реєстру Судових Рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/32061531

Отже нагадую: Закордонний паспорт по законодавчих нормах України коштує 170 грн.
Вікотор Гюго


Повідомлень: 270
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2013, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Львівські свободівці у судовому порядку довели неправомірність завищення вартості закордонних паспортів
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/040848/

Рішення суду, із Єдиного Реєстру Судових Рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/32061531

Отже нагадую: Закордонний паспорт по законодавчих нормах України коштує 170 грн.

Активісти ДемАльянсу вже отримали рішення Вищого Адміністративного Суду України (ВАСУ) з цього питання, рішення яке не підлягає оскарженню.
http://dem-alliance.org/news/ukrainci-zmozhut-otrimuvati-zakordonnii-pasport-170-griven.html

А львівські свободівці отримали лише рішення першої інстанції... яке повністю відповідає рішенню ВАСУ (зрозуміло, що і всі подальші рішення будуть відповідати рішенню ВАСУ). Так що це цілком прогнозоване рішення, іншого вже і бути не може..
Цікаво, що буде робити Міграційна служба. Через три місяця (а вже через два) Міграційна Служба має або видати закордонний паспорт лише за 170 грн держ мита, або відмовити (хоча вже причин для відмови не має).
Але схоже на те, що Міграційна Служба таки відмовить в видачі... поживемо - побачимо.

А ДемАльянс справді молодці. Вся ця історія - "скільки платити в держ бюджет" - мені особисто нецікава. (200 грн за 10 років сплатити до бюджету - дрібниці...)
Але в результаті їх дій, "паспортні столи" перестали дерти кошти за незрозумілі послуги на рахунки приватних фірм.
Я вкінці минулого року оформлював закордонний паспорт і мені видали "шпоргалку" з необхідними платежами. Так в цій "шпоргалці" всі платежі на приватні фірми були викреслені як непотрібні.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2013, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Гюго, в нас не діє закон прецедентів. Навіть якщо у Луганську, Житомирі, Дніпропетровську вже були прийняті постанови Апеляційних судів на користь позивачів проти ДМС, у Львові все одно треба було доводити свою правоту в суді, практично із нуля. Я радий що у Львівській області також пробили дорогу для інших людей. Те що у нормативних актах розібралися ДемАльянсівці - за це їм честь і хвала. Саме завдяки їхнім дослідженням і здобуткам стало набагато легше доводити свою правоту.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2013, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рішення Вищого адміністративного суду України:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/31988077
Попереднє рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/29311769

Вимоги сплати додаткових послуг і додаткових оплат, окрім Державного Мита у розмірі 170 грн, визнано неправомірними і незаконними!
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2013, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вимога ДМС сплатити 120грн. за бланк закордонного паспорта є незаконною!
Цього разу це було підтверджено у Львівському апеляційному адміністративному суді, 11 жовтня 2013 року http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34155516
Все почалося 22 березня 2013 року, коли мешканець Львова подавав документи для нетермінового оформлення закордонного паспорта, у Сихівському районному відділі Державної Міграційної Служби України. Одразу ж йому вручили папірець із рахунками, які він буцімто мусів сплатити, зображення 01

Image
зображення 01

Керуючись нормативними актами Кабінету Міністрів України, зокрема Постановою №231 від 31 березня 1995 року, законними є вимоги оплати виключно пункту першого із списку (зображення 01), себто державного мита у розмірі 170 грн. Пункт 2 – оплачується виключно за бажанням і в жодному разі не є обов’язковим. Решта ж пунктів грубо кажучи «висмоктані із пальця».
Оплативши лишень 1 і 2 пункти із списку, Львів’янину вдалося здати документи. Згодом він отримує лист-роз’яснення від Сихівського ДМС із підписом тамтешнього начальника Погорецького О.Й., де підтверджується вимога оплати 4 пункту(за бланк закордонного паспорта), натомість пункти 3 і 5, у вимогах, «магічно зникають».
Почалася судова тяганина. 07 травня 2013 року було подано позов проти Головного Управління ДМС у Львівській області, з метою визнати незаконною вимогу сплати 120грн. Під час розгляду справи, відповідач(ГУ ДМС) не надав жодних доказів, не назвав жодного нормативного акту, які б підтверджували його правоту. Натомість відбувалося банальне затягування часу. Відповідач посилався на Закони, надавав внутрішні документи, не затверджені Міністерством Юстиції України, які жодної юридичної сили собою не несли і не несуть. Зрештою 25 червня 2013 року суд, на чолі головуючого судді Сакалоша В.М., прийняв рішення на користь позивача(Львів’янина, який оформляв закордонний паспорт)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/32061531 :
1.) Адміністративний позов задовольнити частково.
2.) Визнати протиправною вимогу Сихівського районного відділу у м. Львові Державної міграційної служби України у Львівській області щодо сплати громадянином ОСОБА_1 120 гр. «за бланк паспорта».
3.) Визнати протиправним і скасувати рішення Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області про відмову в оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон ОСОБА_1.
4.) Зобов'язати Головне управління Державної міграційної служби у Львівській області вирішити питання щодо оформлення та видачі паспорту громадянина України для виїзду за кордон ОСОБА_1.
5.) Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 34,41 грн. (тридцять чотири гривні сорок одна копійка) судового збору.

Начальник Головного Управління ДМС, Скиба Я.Д. подає апеляцію на дане рішення. Але 11 жовтня 2013 головуючий суддя Ліщинський А.М. не задовольняє дану апеляцію, в черговий раз підтверджуючи – Вимога оплати 120грн за бланк закордонного паспорта є незаконною!
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2013, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:

2.) Визнати протиправною вимогу


Тепер повинно бути звернення до прокуратури з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності посадових осіб за "перевищення службових повноваженнь", які призвели до протиправних дій в державній установі, проти отого пана Погорецького. І доти, доки не буде покарано конкретного чиновника, всі оті позови і рішення судів є повною фігнею, А чиновники будуть ховатись один за одним, не відкривати кримінальних справ, бо вся система побудована ще з часів Йосипа СИНАЖИДА (Джугашвілі) і її ціллю є БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ посадових осіб за скоєні незаконні дії (доречі, це є основою української корупції). Та для кримінальної справи не вистачить головного - "умислу", тяжко довести зв'язок находження чиновника на посаді зі скоєним протиправним діянням.

А так як лист з роз'ясненнями і підписом є лише у одного конкретного чоловіка, то ніхто окрім нього не зможе звернутися до прокуратури, і як тільки він то зробить, то відчує тиск всієї державної системи на собі. Наврят чи у того чолов'яги вистачить часу, сил і мужності довести справу до логічного кінця.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET