•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Небезпека політичного догматизма.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Почну з простих і зрозумілих питань.Кожна людина розуміє такі речі як об'єктивність і суб'єктивність.Тому для мене є важливим найпросте питання в якому я хочу побачити можливість націоналізма бути в першу чергу об'єктивним рухом який може відповісти на все різноманіття суспільного життя. Доречі..останнім часом теми націоналізма, проблеми його поширення і погляди на український націоналізм на форумі оговорюються (як на мою думку) дуже поверхнево і мляво.Я бачу небезпеку , що в тому вигляді в якому висвітлюють націоналізм наші постійні форумчани нема раціонального зерна. Аналізуюючи підхід до тлумачення націоналізма форумчанами від Свобода , мене дивують приватні ,однобокі пропозиції.Суб'єктивне бачення соціальних питань і суспільного життя яке має дуже багато різноманітних питань ,зводиться до примітивізму який може стати причиною догматизма в політиці. Догматизма в націоналістичному русі.А то я вважаю небезпечним явищем.Тому в мене пропозиція ....уважно обговорити тему можливого догматизма і свавілля яке може виникнути в разі повного несприймання демократичних ідей.Не ліберальних (бо ви тут мене порвете на куски) а виключно демократичних складових у націоналізмі.Не думаю , що догматизм це корисна річ для українців. Запрошую обговорити цю тему.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іване, ти знову за своє. Маємо приклад націонал-демократичної УНП. Де вона зараз? Ти вкотре пропонуєш нам шлях повільного зходження на демо-ліберальні цінності. Такий шлях для Свободи - шлях повільного розкладання і знищення.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Іване, ти знову за своє. Маємо приклад націонал-демократичної УНП. Де вона зараз? Ти вкотре пропонуєш нам шлях повільного зходження на демо-ліберальні цінності. Такий шлях для Свободи - шлях повільного розкладання і знищення.
Я не помітив в своєму коменті такі речі. Поясни , де я помиляюсь?Тільки обгрунтуй..

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 13:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ви, шановний, багато пишите. Є москальська приказка "Много та дурного". Скажіть, а коли Ви навчитеся писати українською мовою грамотно? Як на мене, то це неповага до форумчан. Вивчіть українську. Замість книги про Крішну візьміть підручник із української мови, погортайте, і розповісте нам про успіхи. Раджу Вам особливу увагу звернути на відмінки. Бо з цим у Вас біда. Особливо тяжко дається родовий і давальний. Писати "націоналізма" і "догматизма" - то грубе порушення.

Лев

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 13:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Ви, шановний, багато пишите. Є москальська приказка "Много та дурного". Скажіть, а коли Ви навчитеся писати українською мовою грамотно? Як на мене, то це неповага до форумчан. Вивчіть українську. Замість книги про Крішну візьміть підручник із української мови, погортайте, і розповісте нам про успіхи. Раджу Вам особливу увагу звернути на відмінки. Бо з цим у Вас біда. Особливо тяжко дається родовий і давальний. Писати "націоналізма" і "догматизма" - то грубе порушення.

+1

До Бодхідхарми:
Братіку! Почни справді "з простих і зрозумілих питань".

Також, для загального націоналістичного розвитку дуже раджу:
- Ю. Липа "Призначення України";
- Д. Донцов "Націоналізм", "Дух нашої давнини";
- М. Сціборський "Націократія".

Лише після глибокої медитації принаймні над цими "сутрами" ми зможемо більш-менш адекватно дискутувати на тему "догматизма в націоналістичному русі"

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Дякую за пораду.Однак що мені читати , то залиши для мене.Про дурне ..не думаю , що тема дурна.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лев написав:
Миланка написав:

+1

До Бодхідхарми:
Братіку! Почни справді "з простих і зрозумілих питань".

Також, для загального націоналістичного розвитку дуже раджу:
- Ю. Липа "Призначення України";
- Д. Донцов "Націоналізм", "Дух нашої давнини";
- М. Сціборський "Націократія".

Лише після глибокої медитації принаймні над цими "сутрами" ми зможемо більш-менш адекватно дискутувати на тему "догматизма в націоналістичному русі"
Дійсно... медитація заспокоює...А про книги Д.Донцова і М.Сціборського ..Націократія і Націоналізм я прочитав. Ю.Липа.Не знайшов.Суть питиння залишилась.Реакцію від вас з Миланкою (агресивну і злу )я і чекав.Це стає вже правилои спілкування.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та боронь Боже! Ну де ж "агресія і зло"? Просто часом складається таке враження, що ми говоримо різними мовами (не в сенсі філологічному). Отож я подумав, що варто спершу узгодити "догми". НМД, незнання "догм" не дозволяє їх "реформувати":)

Особисто я вважаю, що націоналізм - живе вчення. І тому природнім є постійне вдосконалення і доповнення. Проте, крім голослівного невдоволення на кшталт "дуже поверхнево і мляво", "нема раціонального зерна", "приватні ,однобокі пропозиції", "суб'єктивне бачення", "зводиться до примітивізму який може стати причиною догматизма" тощо, не бачу аргументації.

Тому прошу аргументувати вищевказані висновки. А також відповісти на такі запитання:

1. Не задовільняють:
а) самі "догми" націоналізму (Донцов, Липа, Сціборський),
б) сучасна практика націоналізму "Свободою" (програмові документи, офіційна позиція),
в) чи "тлумачення націоналізма форумчанами" та "приватні ,однобокі пропозиції"
???

2. Що саме не задовільняє в а, б, чи в?

3. б і в не відповідає а, чи а не відповідає "тлумаченню націоналізму" шановним Бодхідхармою?

Лише відтак дискусія на пропоновану тему може бути предметною.

P.S. "Ця ідея є непримирима, безкомпромісова, фанатична, "аморальна", за свої приписи бере лише те, що в інтересі species. Цими прикметами відзначається кожна велика національна ідея, і це, а ніщо інше, дає їй таку вибухову силу в історії." (Д. Донцов, "Націоналізм", частина ІІ, розділ ІV)

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лев написав:
Та боронь Боже! Ну де ж "агресія і зло"? Просто часом складається таке враження, що ми говоримо різними мовами (не в сенсі філологічному). Отож я подумав, що варто спершу узгодити "догми". НМД, незнання "догм" не дозволяє їх "реформувати":)

Особисто я вважаю, що націоналізм - живе вчення. І тому природнім є постійне вдосконалення і доповнення. Проте, крім голослівного невдоволення на кшталт "дуже поверхнево і мляво", "нема раціонального зерна", "приватні ,однобокі пропозиції", "суб'єктивне бачення", "зводиться до примітивізму який може стати причиною догматизма" тощо, не бачу аргументації.

Тому прошу аргументувати вищевказані висновки. А також відповісти на такі запитання:

1. Не задовільняють:
б) сучасна практика націоналізму "Свободою" (програмові документи, офіційна позиція),
???

3. б і в не відповідає а, чи а не відповідає "тлумаченню націоналізму" шановним Бодхідхармою?

P.S. "Ця ідея є непримирима, безкомпромісова, фанатична, "аморальна", за свої приписи бере лише те, що в інтересі species. Цими прикметами відзначається кожна велика національна ідея, і це, а ніщо інше, дає їй таку вибухову силу в історії." (Д. Донцов, "Націоналізм", частина ІІ, розділ ІV)
Відповідаю.Я не казав слів - мене не задовільняє..Про праці класиків націоналізма.Раніше я вже казав , що їх труди писались в той час коли держави Україна небуло .Я припускаю , що в той час основні гасла відповідали часу і цілі.Об'єктивно! Скажіть мені ..в сучасній Україні така ж сама ситуація , яка була в той час? Я сам відповім. Ні.Тоді я питаю себе ..а може зараз дії націоналістів є суб'єктивними?Бо вони мають ситуацію іншу та проголошують виключно висновки класиків того часу і ставлять себе якраз в положення суб'єктивних догматиків. Доречі я тільки обговорюю це а зовсім не стварджую. Я спілкуюсь на цю тему і шукаю відвертих коментів. Це ж форум думок , ідей та спілкування націоналістів.. Я ж не помилився?Далі.Я досить неосвідчена людина щоб робити остаточні висновки ..та все ж маю бажання розуміти процеси і практичні результати які можуть бути від того , що пропонує сучасний націоналіст для українця.Що до програми ..я вже казав . Програма Свободи не має слабких тез.А от тлумачення форумчанами націоналізму мені дуже часто незрозуміле. Дуже легко прослідкувати моє незадоволення. Воно є на різних гілках. Легко знайти і прочитати.Тепер, я писав в цій темі дещо інше ніж те , що ви мені закидаєте - об'єктивним рухом який може відповісти на все різноманіття суспільного життя. Це проста теза і я можу пояснити. Час настільки змінився , що виключно я , вважаю , що націоналісти Повинні думати і про те як максимально більше вкласти в ідею глибинного змісту з оглядом на реальний світ . Тоб то об'єктивно дивитись на багатозмістовний світ України.На різноманіття. Що тут незрозумілого?І головне.. отой клятий для тебе Бодхідхарма вивчає націоналізм (український) і голову вам морочу виключно для того , щоб зрозуміти головне в правому політичному просторі.. Що і буду робити далі.На кінець скажу свої догми. Націоналіст не расист.Націоналіст не нацист. націоналіст має дві сили , любов і ненависть . Та ці сили спрямовані виключно на конкретні явищя.І ці сили врівноважені у націоналіста.Як буде тільки ненавість ..то це вже проблема людини , що сповідує націоналізм.Націоналіст не закрива очі від правди сучасного світу.Націоналіст об'єктивний в аналізі політичного світу .Я зрозуміло вам відповів?

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Лев написав:

1. Не задовільняють:
???

Відповідаю.Я не казав слів - мене не задовільняє..Про праці класиків націоналізма.Раніше я вже казав , що їх труди писались в той час коли держави Україна небуло .Я припускаю , що в той час основні гасла відповідали часу і цілі.Об'єктивно! Скажіть мені ..в сучасній Україні така ж сама ситуація , яка була в той час? Я сам відповім. Ні.Тоді я питаю себе ..а може зараз дії націоналістів є суб'єктивними?Бо вони мають ситуацію іншу та проголошують виключно висновки класиків того часу і ставлять себе якраз в положення суб'єктивних догматиків. Доречі я тільки обговорюю це а зовсім не стварджую. Я спілкуюсь на цю тему і шукаю відвертих коментів. Це ж форум думок , ідей та спілкування націоналістів.. Я ж не помилився?Далі.Я досить неосвідчена людина щоб робити остаточні висновки ..та все ж маю бажання розуміти процеси і практичні результати які можуть бути від того , що пропонує сучасний націоналіст для українця.Що до програми ..я вже казав . Програма Свободи не має слабких тез.А от тлумачення форумчанами націоналізму мені дуже часто незрозуміле. Дуже легко прослідкувати моє незадоволення. Воно є на різних гілках. Легко знайти і прочитати.Тепер, я писав в цій темі дещо інше ніж те , що ви мені закидаєте - об'єктивним рухом який може відповісти на все різноманіття суспільного життя. Це проста теза і я можу пояснити. Час настільки змінився , що виключно я , вважаю , що націоналісти Повинні думати і про те як максимально більше вкласти в ідею глибинного змісту з оглядом на реальний світ . Тоб то об'єктивно дивитись на багатозмістовний світ України.На різноманіття. Що тут незрозумілого?І головне.. отой клятий для тебе Бодхідхарма вивчає націоналізм (український) і голову вам морочу виключно для того , щоб зрозуміти головне в правому політичному просторі.. Що і буду робити далі.На кінець скажу свої догми. Націоналіст не расист.Націоналіст не нацист. націоналіст має дві сили , любов і ненависть . Та ці сили спрямовані виключно на конкретні явищя.І ці сили врівноважені у націоналіста.Як буде тільки ненавість ..то це вже проблема людини , що сповідує націоналізм.Націоналіст не закрива очі від правди сучасного світу.Націоналіст об'єктивний в аналізі політичного світу .Я зрозуміло вам відповів?

Ні. Спробуйте відділяти абзаци порожньою стрічкою для полегшення сприймання тексту.
Нік3

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:

Я зрозуміло вам відповів?

Не то щоб дуже, але частково, місцями, можна розібратися...
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Лев.Як ти сам можеш це прокоментувати?(Донцов)На цій волі (не на розумі), на догмі, аксіомі (не на доведеній правді), на самостійнім, не на деривативнім постуляті, на бездоказовім пориві, мусить бути збудована наша національна ідея, коли ми хочемо утриматися на поверхні жорстокого життя.\ Підкажи мені , шаноний Лев ,цей вислів Донцова закликає до постійної боротьби?Мабудь так Воля переможе.Припусти на хвилину що вже перемогла .Тоді скажи мені (Донцов)\Живіть у війні з рівними собі, і з самими собою. (Цю боротьбу з самим собою духового я з тілесним бачимо в Євангелії). Будьте напасниками і здобувцями, поки не зможете бути володарями і посідачами”. Суть життя – це “посідати і панувати”; суть – “боротьба за перевагу, за зріст і розширення, за могутність”, бо “жага могутности” це власне жага життя32! \
Висновок..Воля ж не зника? Про те (уявно)перемога вже є. тоді що робити? Врубати РОЗУМ !Кажу трохи з підковикою..та все ж таки бачу , що істина десь посередені.Тому зпиратись виключно на боротьбу заради переваги і не стримувати це розумом ..то це що? Хіба дурість? І не здається вам таке, що та людина яка у бездоказовому пориві здобула ДОБРУ перемогу , може (в руках меньшості , яка кличе до поганої перемоги)здобути і зовсім іншу річ. Погану перемогу, яка не потрібна суспільству.Яка є злочинною.Ось ,частково, те що я хотів почути в спілкуванні.А не грубі і принизливі коменти.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ага. Форумчани на сайті агресивні і злі, а Ви - милий та пухнастий, як і личить ліберелам. Питання: що забув ліберал Бодхітхарма на цьому агресиному форумі, де його не сприймають?

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Ага. Форумчани на сайті агресивні і злі, а Ви - милий та пухнастий, як і личить ліберелам. Питання: що забув ліберал Бодхітхарма на цьому агресиному форумі, де його не сприймають?

А в чому проблема?
Ця тема веде у нікуди.
Хто як думає, той так і говорить, аби Україну не ображав.

Миланка

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А проблема в тому, що всі теми Бодхідхарми ведуть в нікуди.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,