•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ставлення націоналістів до ЄС

Автор Повідомлення
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 08:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ющенко: найближчими днями Україна стане членом СОТ
http://unian.net/ukr/news/news-228206.html

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2007, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в передвиборчій програмі "ВО Свобода" було сказано про необхідність зміни геополітичної орієнтації "Схід - Захід" на "Північ - Південь". Згадаймо, що Київська Русь Бла могутньою на шляху із варягів у греки. "Близький сусід краще далекого родича". Я вважаю, що нам краще вибудовувати свою цивілізацію з сусідами, по зразку Київської Русі, аніж входити в існуючі на умовах молодшого брата (в кращому разі) чи покірного раба. думаю, що словянським державам, навіть якщо вони вступили в ЄС буде вигіднішою співпраця з сильною Україною. Це тривала і нелегка праця і перодним з перших кроків має бути відмова від геополітичної осі Схід - Захід (Московія - Америка). Тим більше, що ці цивілізації називають себе Західнохристиянською і Православною, а насправді атеїстичні і антихристиянські (антихристові)
менсон

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2007, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола П. написав:
в передвиборчій програмі "ВО Свобода" було сказано про необхідність зміни геополітичної орієнтації "Схід - Захід" на "Північ - Південь". Згадаймо, що Київська Русь Бла могутньою на шляху із варягів у греки. "Близький сусід краще далекого родича". Я вважаю, що нам краще вибудовувати свою цивілізацію з сусідами, по зразку Київської Русі, аніж входити в існуючі на умовах молодшого брата (в кращому разі) чи покірного раба. думаю, що словянським державам, навіть якщо вони вступили в ЄС буде вигіднішою співпраця з сильною Україною. Це тривала і нелегка праця і перодним з перших кроків має бути відмова від геополітичної осі Схід - Захід (Московія - Америка). Тим більше, що ці цивілізації називають себе Західнохристиянською і Православною, а насправді атеїстичні і антихристиянські (антихристові)

Слушна думка, та мені здається, що поряд той день коли Україна займе почесне місце володаря Європи. Усі альянси, об’єднання і т.д. лише пригальмують наше відродження. Якщо нація не зможе сама постати з попелу, то жодні сусіди чи не сусіди не допоможуть їй це зробити. І хай не тішаться люди тією ілюзією, якої їм наобіцяли красиві союзи. Нехай уся Європа базується навколо України…
БАНДА ЙОХА

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2007, 04:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НАПЕВНО існує ультиматум від Путіна до Брюселя: якщо приймаєте Украіну в ЄС то енергетичні питання будуть озвучені інакше. росія хоче сама прибрати до своїх рук усі скарби з цієї території, бо державою це назвати неможливо, занадто багато корупції, лібералізму і анархії

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,