•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Банери

Автор Повідомлення
Міхєй

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2010, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Вектор, можна трішки критики щодо баннера? На мій погляд, щоб краще донести необхідну інформацію, текст має буди більш локонічний (третій від мого посту баннер), но це тільки моє непрофесійне імхо.
Я тут один спробував зробити - взагалі ніколи цим не займався, так що я так, щоб передати ідею, може сподобається (акцент зробив на фото).
Image

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2010, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор написав:
Image

Невже мені одному здається що мєнтовські спини і обличчя людей закриті масками на банері це не правильно?

Скільки раз казали, говорили, нили, що Свобода відштовхує широкі маси своєю войовничістю. Що люди далекі від політики дивляться на Свободу як на ультраправих. І т.д.

Ви ж на банерах показуєте лише протистояння і войовничість.

На одній боротьбі і з такими гаслами далеко не заїдеш. Люди партію обирають, а не спецназ. І люди бояться змін. Це потрібно розуміти.

Блін, невже у вас аналітичний відділ у відпустці, а фотошопер працює?

З.І. Пропоную відходити від виключно такого показу ВО Свобода на банерах. Розбавте банери святами, наприклад фото з Яворини 2010. Більше позитиву. Можна взагалі банери на позитиві робити, а не на сутичках з ментами.

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2010, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович - а не втратить Свобода, якщо втратить імідж радикала? Україні потрібні зміни у всьому. А для радикальних змін потрібні і радикальні політики. Мені здається правильніше на основі цього "фундаменту" і варто будувати агітацію... І в економіці і в гуманітарці. Коли наприклад цитуєш Табачника який говорить "Желание мелко подгадить, предать - характерная особеность украинской нации", то народ не дуже хоче голосувати за лібералів... А взагалі щодо дерадикалізації тема дискусійна. ІМХО...
Запропонуйте Ваш варіант, це ж не є і "істиною в останній інстанціїї". Потрібно якесь ГАСЛО. Он Тігіпко своєю Сильною Україною ледь не на всіх сайтах... Ігнорувати інтернет ТУПІСТЬ.

Міхєй - Чудовий банер... І взагалі чим більше тим краще. І "радикальних" і не дуже.

Раптор

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2010, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

особисто я за радикалізм в питаннях суспільних, за енергію сили і впевненості. наше суспільство потребує не косметичних, а радикальних змін. антиукраїнську систему треба руйнувати повністю, а не обходитись косметичним ремонтом.
люди мають запит на силу, яка різко протиставлена сучасній лжееліті. вони шукають третю силу. силу, яка покарає всю цю українофобську і антинародну зажерливу шваль, а не буде сюсюкатись. аджет українці не простили помаранчевим саме їх зради і слабкості.
Вектор

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода в головах електорату ще довго, якщо не завжди, буде асоціюватись з радикалізмом.
Тому варто краще "просувати" радикалізм. А власне - змінити ситуацію кардинальним чином зможуть лише радикали.
І по друге - економіка.
Власне економічна програми Свободи, та модель за якою і мала розвиватись Україна після 1991. Проте ми "звалились" в олігархізм.
Більшість завжди голосує шлунком. Так в будь-якій країні.
Середньостатистичний громадянин України:
- Найманий працівник.
- Середня зарплата - 2000 грн.
- Освіта - Середня (Середня спеціальна)

Про що може думати даний громадянин? З такою зарплатнею - в першу чергу - як прогодувати сім'ю.
Йде втомлений з роботи.
А тут бігборди:
1) "Покращення життя вже сьогодні"
2) "Ми у своїй Богом даній країні"
Що він вибере?
Тому от економічну програму Свободи - варто "просувати" на перші місця. Щось на зразок цього:

Image

Image
ІМХО

Шкода

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Векторе,ви правильно сказали.
Я,наприклад ніяк не можу звільнитися від думки.
що не можна усіх людей оцінувати по собі,і вважати,
що цей люд повинен думати як я.
Мені здається,що всі повинні розуміти! "якщо, обираєш
між ковбасою і свободою-ковбасу,то ти не будеш мати
ні ковбаси,ні свободи (це не мої слова,сказав хтось з відомих).

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хороші банери, Вектор, Міхей. Думаю, треба саме щось в такому дусі
Скіф

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2010, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже Вектор, хочу зауважити трохи не по темі: Називати москалів фінами це ще честь для них. Вони манголи в першу чергу, ну і ще може трішки фіни, угри ітд, ітп...
Вектор

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Скіф написав:
Друже Вектор, хочу зауважити трохи не по темі: Називати москалів фінами це ще честь для них. Вони манголи в першу чергу, ну і ще може трішки фіни, угри ітд, ітп...

Друже Скіф, да вони самі свій геном дослідили і якщо їм вірити то

Цитата:
Так, оказалось, что русские – это никакие не «восточные славяне», а финны. Так, по Y-хромосоме генетическое расстояние между русскими и финнами Финляндии составляет всего 30 условных единиц (близкое родство). А генетическое расстояние между русским человеком и так называемыми финно-угорскими народностями (марийцами, вепсами, мордвой и пр.), проживающими на территории РФ, равно 2-3 единицам. Проще говоря, генетически они ИДЕНТИЧНЫ.

Результаты анализа митохондриальной ДНК показали, что еще одна ближайшая родня русских, кроме финнов Финляндии, - это татары: русские от татар находятся на том же генетическом расстоянии в 30 условных единиц, которые отделяют их от финнов.
http://www.secret-r.net/publish.php?p=119

Плшкреби росіянина і побачиш татарина, це ж не нами вигадано...

школяр

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор написав:

Пошкреби росіянина і побачиш татарина, це ж не нами вигадано...

Шкрябав би його бабай іржавим багнетом, аж поки не впрів:))))
Нормальним людям зрозуміло, якого поля та худоба.

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
ні ковбаси,ні свободи
(це не мої слова,сказав хтось з відомих).

Проте більшість починає цінувати свободу, лише тоді коли її втрачає. )

Вектор

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
Вектор написав:

Можливо скоро потрібно буде "шкрябати" китайця, щоб побачити росіянина... Підлізуть жовтопикі під кордон з Україною і почнуть кричтати - "мИ рускіЄ!"))

школяр

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор написав:
школяр написав:
Вектор написав:

Можливо скоро потрібно буде "шкрябати" китайця, щоб побачити росіянина... Підлізуть жовтопикі під кордон з Україною і почнуть кричтати - "мИ рускіЄ!"))

Не виключено. Однак то є лиш здогади чи прогнози, а от щодо кацапа - правда.

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2010, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор написав:
Шкода написав:
ні ковбаси,ні свободи
(це не мої слова,сказав хтось з відомих).

Проте більшість починає цінувати свободу, лише тоді коли її втрачає. )

Векторе,ми не того лаштунку.
Хай нас буде три відсотки-але погоду будемо робити ми!
Бо 97 будуть сидіти по хатам і зирити телевізор.

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2010, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Хай нас буде три відсотки-але погоду будемо робити ми!
Бо 97 будуть сидіти по хатам і зирити телевізор.

+100!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"