•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

І знову ці виродки з єсм.

Автор Повідомлення
Амиран

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід

Графіня не дворянка, а спостерігач з Форуму сев.інфо:-)
Графиня

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 17:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Амиран написав:
Леонід

Графіня не дворянка, а спостерігач з Форуму сев.інфо:-)

А можна детальніше про це форум, а то відчуваю, що хотіли образити, а чим не зрозуміло.

Всяка имеет свой ум голова;

Всякому сердцу своя есть любовь,

Всякому горлу свой есть вкус каков...
"ПЕСНЬ 10-я" Г. Сковорода
Графиня

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Графиня написав:
В жодному випадку не виправдовую ЕСМ, та цікаво чи не такою була б поведінка декого з форумчан, якби, скажімо, до Львова привезли виставку, яка б прославляла сталінізм?

Не хотілося б ображати дописувачку але, в Росії що, сталінізм державна політика? Чи в дворянстві вже маразм почався?

Не хотілося б також нікого ображати, в тому числі і дописувача, але у нас що державна політика це Голодомор, хоча звісно схоже...

Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

графиня - це з майданоргуа. хворіє жєнщіна на толєрастію, і лікувати сенсу вже немає :).
ефтаназія: швидко, безболісно, і всім добре.

по єсм: а протидіяти їм ефективними методами неможливо - одразу звинуватять у провокації, агентурній належності до фсб, фашизмі, ксенофобії, расизмі, нацизмі, скінхедстві, антисемітизмі (модно). От мітинг або пікет провести - то діло!
На знак протесту проти татарських набігів Іван Сірко провів пікетування ханського консульства :))).
Графиня

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
графиня - це з майданоргуа. хворіє жєнщіна на толєрастію, і лікувати сенсу вже немає :).
ефтаназія: швидко, безболісно, і всім добре.

Там де здорова думка навіть не зароджується і в бідності гине фантазія - буйним квітом розквітає хамство.

Амиран

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник

На знак протесту проти татарських набігів Іван Сірко провів пікетування ханського консульства :))). Image Image
Віталікк

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

привіт! випадково натрапив - почитайте як самі росіяни на подію реагують - http://www.nr2.ru/kiev/150451.html/discussion/#af203977

Я особисто великою любов ю і повагою до північно-східного сусіда не відрізняюсь, але після прочитаного... Або там одні провокатори на форумі, або якось моторошно стає від такого сусідства
Професор

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 01:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці! А може Графиня - то Юлічга Ґріґян? А чого? Мова в неї якась -ніби суржик. І ліберастичні погяди - ну вилита юлічга! :-D

Тепер щодо того, що відбулося в рассії. Виглядає все це дуже дивно. Охорони не було. Чому? Невже не розуміли, що будуть провокації? Невже СБУ не знало? А може все вже було сплановано?

Ще раз і ще раз прошу всіх перекинути свою ненависть з ЄСМ на теперішню владу в Україні! Бо ЄСМ - то просто купа дибілів, які не мають ніяких моральних цінностей. Їм заплатили гроші - вони зробили. А хто це робить? Теперішня влада в Україні!

Волю окропіте.
Графиня

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Хлопці! А може Графиня - то Юлічга Ґріґян? А чого? Мова в неї якась -ніби суржик. І ліберастичні погяди - ну вилита юлічга! :-D

О мені вже почали робити компліменти, чого не чекала, того не чекала, красно дякую!!!
А, що до мови, то якщо в мене суржик, то яка мова, тут в декого з форумчан, невідома іноземна?

менсон

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 16:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:

Тепер щодо того, що відбулося в рассії. Виглядає все це дуже дивно. Охорони не було. Чому? Невже не розуміли, що будуть провокації? Невже СБУ не знало? А може все вже було сплановано?

Ще раз і ще раз прошу всіх перекинути свою ненависть з ЄСМ на теперішню владу в Україні! Бо ЄСМ - то просто купа дибілів, які не мають ніяких моральних цінностей. Їм заплатили гроші - вони зробили. А хто це робить? Теперішня влада в Україні!

І не тільки! Влада РФ теж, мабуть, до цього причетна, адже в нашій країні та у наших сусідів у владі керують лише одні жиди, які вчасно все планують разом. Ось і все…
Миланка

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2007, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Графиня написав:
Професор написав:

О мені вже почали робити компліменти, чого не чекала, того не чекала, красно дякую!!!
А, що до мови, то якщо в мене суржик, то яка мова, тут в декого з форумчан, невідома іноземна?

:) Ви вважаєте, що Юлічга Ґріґян - комплімент? :) Це вже свідчить не на вашу користь! А мова у Вас дійсно кульгає!

Графиня

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2007, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:

А мова у Вас дійсно кульгає!

Так, я не вживаю польських, угорських, чи давніх українських слів, які в силу тих, чи інших причин вийшли з вжитку, якщо це недолік, то тоді ви праві.

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2007, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Графиня написав:
Миланка написав:

А мова у Вас дійсно кульгає!

Так, я не вживаю польських, угорських, чи давніх українських слів, які в силу тих, чи інших причин вийшли з вжитку, якщо це недолік, то тоді ви праві.

Ну помилки тут є у всіх без винятку, тому казати про "правильну" мову не доцільно, бо у кожному регіоні своя літературна мова, взяти хоча б Лемберг :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,