•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Добре слово про правих диктаторів

Автор Повідомлення
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Махатма Ганді відгукувався не те що позитивно, а мегапозитивно про Муссоліні та Гітлера. ;)

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Гасило

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здається мені, що захопленння Гітлером деяких форумчан викликане лише бажанням протиставити щось реально-історичне сталінізму та комунізму, а засилля цих ідеологій спостерігається в Україні і в наш час. Я згоден з тим, що будь-яке історичне явище, в тому числі і диктатуру, не можна оцінювати однобоко, і обговорювана стаття - яскравий приклад такої позиції.

Однак я згоден і з Варуною-Мітрою і волію ставити знак рівності між Гітлером та Сталіним. Я вже пропонував в одній із тем запровадити термін націонал-мазохізм для осіб, які сповідують ідеологію, що є ворожою для української нації. Я вірю в Український націоналізм.
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 12:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гасило написав:
Здається мені, що захопленння Гітлером деяких форумчан викликане лише бажанням протиставити щось реально-історичне сталінізму та комунізму, а засилля цих ідеологій спостерігається в Україні і в наш час. Я згоден з тим, що будь-яке історичне явище, в тому числі і диктатуру, не можна оцінювати однобоко, і обговорювана стаття - яскравий приклад такої позиції.

Однак я згоден і з Варуною-Мітрою і волію ставити знак рівності між Гітлером та Сталіним. Я вже пропонував в одній із тем запровадити термін націонал-мазохізм для осіб, які сповідують ідеологію, що є ворожою для української нації. Я вірю в Український націоналізм.

Ідеологи Українського націоналізму мали думку протилежну вашій.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Зіг

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 13:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

Ого! Оце месидж, проте зараз на вас накинуться чоловік 5 з форума за те, що ви гітлера образили, і за те, що фашизм не підтримуєте, зараз образи підуть... Тому для кого це ви все написали, для них відповідями на подібні аргументи є образи, тому ви просто дарма згаяли час.

Дарма Ви так, пане патріоте. Цей форум якраз і відрізняється від інших, скажімо Севастопільського культурою спілкування. Звичайно всяке буває, але нечасто зустрічаються вияви безкультур'я. Вас особисто хтось образив?
Я солідарний із Гасилом, він розуміє, що диктатуру не можна оцінювати однобоко і засилля радянської ідеології в Україні ще довго даватиме про себе знати.
Щодо постулату Сталін=Гітлер, я категорично з цим незгоден. між ними суттєва різниця тільки в тому, що Гітлер дбав про свою націю та країну, правда використовуючи імперіалізм як технологію, а Сталін планомірно знищував народ, впроваджуючи жидо-масонський проект тотального геноциду також імперіалістичними методами.
Це питання ще можно довго обговорювати та дискутувати безкінечно. Я вважаю - це хибний шлях, і в ці дискусії нас втягують ті-ж жидо-масони. Ідея не в цьому, а в інтегруванні позитивних сторін правих диктатур в один проект, використанні їх досвіду на благо нації та раси.

Image
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Варуна-Мітра написав:
В західній Європі.....Там всі усміхнені, радіють з того, що спілкуються одне з одним. .

Маячня. Прожив досить часу в кількох країнах, щоби це стверджувати. Усміхнені, а як же...особливо в спальних районах Кьольна, Гамбурга та Берліна, Брюсселя та Парижу. Бояться відпустити дитину до школи чи на дискотеку з дорожчим за 50 євро мобільним телефоном, аби мавпоподібні виродки не відібрали, не можуть залишити машину під багатоповерхівкою, бо до ранку невідомо, що з нею буде, не можуть продати квартиру за нормальну ціну, бо довкола самі мавпоподібні "сусіди", і жоден нормальний корінний мешканець її не придбає.

І того ж самого Гітлера в приватних розмовах пересічний мешканець якого-небудь Магдебурга згадує добрим словом--мовляв--"не те, що зараз". Так що припиніть лити бруд на цю людину, нехай їй дасть оцінку історія.

Пане, давайте краще свою звичну пісеньку про чакри, йогу, один статевий акт на місяць, брахманів, атманів, кшатріїв, аратту і подібну пургу. А про те, що знаєте з книжок, преіодики та ЗМІ краще помовчіть. Бо міська Європа гниє насправді. Незважаючи на всілякі там нанотехнології. Бо всі технології--сміття, головне--це люди. А людей все менше.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 17:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я взагалі не звик скидати все в одну купу. Гітлер та Сталін зовсім різні постаті і про кожного можна аж по 10 томів написати. Можна порівнювати кількість проблем, створених цими диктаторами, нашій державі та українському народу, але порівнювати їх самих не варто.
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Я взагалі не звик скидати все в одну купу. Гітлер та Сталін зовсім різні постаті і про кожного можна аж по 10 томів написати.

Ці томи давно написані, треба їх читати та робити висновки, а не скидати все в одну купу, як Ви правильно сказали. Просто читати наукову літературу та самостійно аналізувати--це нудно, довго та нецікаво, куди простіше та веселіше прокукурікати про поганого Гітлера, який достоту такий самий поганий, як поганий Сталін.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Я взагалі не звик скидати все в одну купу. Гітлер та Сталін зовсім різні постаті і про кожного можна аж по 10 томів написати. Можна порівнювати кількість проблем, створених цими диктаторами, нашій державі та українському народу, але порівнювати їх самих не варто.

Я приблизно такої ж думки.

Нік3

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:

І того ж самого Гітлера в приватних розмовах пересічний мешканець якого-небудь Магдебурга згадує добрим словом--мовляв--"не те, що зараз". Так що припиніть лити бруд на цю людину, нехай їй дасть оцінку історія.

Історія вже здається дала адекватну оцінку Адольфу Гітлеру.
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:

Історія вже здається дала адекватну оцінку Адольфу Гітлеру.

Ти маєш на увазі підручники, які написали жиди?

НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, не знаю. Я якось наводив приклад (Миланка чула) про Чилі. На початок 70-х минулого століття там просовєтським демократом Альєнде країну було розбудовано до майже розрухи. Страшенна криза як економічна, так і політична. І ось прийшов Піночет, навів лад. Жорстко розібрався із корупціонерами, наркоманами, геями, іншим непотрібом. Стабілізував економіку і сказав демократам: "Парламентуйте!". Хтось із вас віднаходив негативні повідомлення про чилійську дійсність за останні роки?

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іще є така ніби притча. Морське побережжя. Великий пляж, розділений на 2 частини. От у одній частині того пляжу на кожному кроці таблички "За буйки не запливати!". Але почасти запливають, топляться. А на другій половині тільки при вході така ж табличка, а вздовж буйків баражирує невеличкий катер із кулеметом. Так от, кажуть був випадок , що одного разу чоловік заплив... Пройшло багато років - на тій половині пляжу утоплених немає...

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 19:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кулемети, кулемети...
Чи не пора вже нам ставати гуманними, цивілізованими людьми? Християнству уже 2000 років, а ви все кулемети...
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так в тому випадку без них жертв на порядки більше!!! Тобто, все від ситуації залежить.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І потім - це притча...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"