•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Знищити расизм.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Яким чином можна знищити прояви расизму в ідеології українського націоналізму?Расизм, пропаганда зверхності однієї нації над іншими та поділ рас на "вищі" і "нижчі", приниження і нищення "неповноцінних" - це риси нацизму .Впевнений , що більшість форумчан розуміють -прояви расизму є брутальними .Як боротись з цим явищем?Що можна запропонувати?Уважно прочитав Рекомендації міжнародної наукової конференції “Ідеологія українського націоналізму на сучасному етапі розбудови Української держави”.Цікава рекомендація що до (2)
2. Визнати український націоналізм ідеологією, що повинна сприяти консолідації української нації, використавши його, як важливий чинник націє- та державотворення, позитивний потенціал українського націоналізму в справі збереження та розвитку української культури, формування національної ідентичності, виховання відданих патріотів та добрих громадян Української держави. ...та добрих громадян!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Питання вже сто раз говорено-переговорено...
А ще, Іване, теми створюй у відповідному тематичному розділі форуму, а не де заманеться.

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Питання вже сто раз говорено-переговорено...
А ще, Іване, теми створюй у відповідному тематичному розділі форуму, а не де заманеться.
партії, їхні ідеології, орґанізації та рухи.Маю на увазі виключно (їхні ідеології) Я не маю на увазі Свободу. А питання дуже актуальне. На форумі збільшились коменти з присмаком мерзотного расизму. Хіба ти не помітив?Закликаю..знищити расизм і на форумі!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не так. Треба знищити лібералізм, тоді расизм з форуму сам зникне, бо тему расизму завжди піднімають ображені ліберали, яким шкода негрів, які голодують в африці. Тому пропоную кожному співчуваючому до голодуючих негрів поділитися з ними шматком хліба. Заздалегідь попереджаю. Я з неграми хлібом ділитися не буду.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Не так. Треба знищити лібералізм, тоді расизм з форуму сам зникне, бо тему расизму завжди піднімають ображені ліберали, яким шкода негрів, які голодують в африці. Тому пропоную кожному співчуваючому до голодуючих негрів поділитися з ними шматком хліба. Заздалегідь попереджаю. Я з неграми хлібом ділитися не буду.

І я не буду. Нехай як хоче, так і живе. А якщо він сюди привезе наркотики чи розпускатиме наших дівчат чи забере в мене роботу, то він - мій ворог.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І я не буду! Шановний вінничанин.твій комент не має відношення до теми. ( А якщо він сюди привезе наркотики чи розпускатиме наших дівчат чи забере в мене роботу, то він - мій ворог.)Більш того кожна людина так скаже. Повторюю ..тема зовсім про друге...

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Повторюю ..тема зовсім про друге...

Якраз про то і тема. Неграм нема що робити в Україні, хай живуть у себе вдома.

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Шановний Вареник. Я впевнений в тім що ти досить розумна людина.Не тікай від теми.А лібералів на форумі я непомітив.Де вони? А от смакування расизму тут гуляє по гілках.Взагалі мене дивує те , що члени ВО Свобода так спокійно дозволяють на форумі дурні веселощі , що до теми расизму.Так от.. моя думка проста і логічна. Треба знищити расизм на форумі..а лібералізм і так помре.Заздалегідь попереджаю. Я з неграми хлібом ділитися теж не буду.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як не будеш ділитися хлібом? Ти що расист?

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Як не будеш ділитися хлібом? Ти що расист?
Перестань жартувати. Коментуй тему. Хліба..дійсно не дам ні грама.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Бодхідхармо! А що поганого в расизмі? Зараз це серйозна проблема в Україні. Є багато інших важливих питань. Зокрема: мова, лібералізм, бідність, але расове питання теж актуальне. Думаю Ви виступаєте проти через радянські стереотипи.

Волю окропіте.
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Треба знищити лібералізм, тоді расизм з форуму сам зникне, бо тему расизму завжди піднімають ображені ліберали,

Свята правда! Це тільки ліберал може спитати мене, чи вважаю я негра мавпою. Моя відповідь - так. А після того мене звинуватять у расизмі. Я ворог своїх ворогів, тому вважаю їх мавпами. Чи ви не вважаєте Вітренко дурепою? А це так само - тільки про негрів. Нехай тусуються в африці, тоді і расизм сам по собі зникне, коли вони вже не будуть нашими ворогами. Нехай живуть окремо від нас, тоді нехай і доводять, що вони розумово нормально розвинуті.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ваня, коли половину населення України складатимуть негри, азіати ітд і коли етнічна злочиність буде годувати твого сина наркотою, а дочку перетворять на повію, то ти по іншому заспіваєш.
На он краще читай: http://rid.org.ua/0075.html - така собі думка з приводу.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Непоступливий

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 18:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ РАСИЗМУ!!!

Знайомимося з ноу-хау, яке використовується у Західній Європі:
http://white-patriot.livejournal.com/344679.html
http://white-patriot.livejournal.com/344548.html
http://www.untp.kiev.ua/index.php?id=516

ВИСНОВОК.
Є два вирішення проблеми расизму:
1. Вони уб'ють нас.
2. Ми вб'ємо їх.
І в першому і в другому випадку расизм зникає (через відстутність представників іншої раси). Власне кажучи, так свого часу було винищено Біле населення процвітаючої країни Родезія, після чого вона перетворилася на Зімбабве. Все інше - це безглузде і беззмістовне словоблудство, яким толєрасти, ліберасти, педерасти та інші особи антифашистської національності годують лохів.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Іване, вам спокою слава "жида" не дає, раджу вам створити тему "Іван проти форуму Свободи", хоча я і проти расизму і нацизму, та не у всьому.

Расизм: я підтримую те, що у негра у європі має бути менше прав і свобод, ніж у корінного європейця, але і навпаки у африці у європейця мають бути менші права ніж у негра.

Нацизм: Не підтримую: 70% економічної ідеї.
Підтримую: Прав у Українця в Україні має бути значно більше ніж у всіх інших представників.
І знову, що не підтримую: А як відбуватиметься визначення Українця і москаля? Що череп будемо міряти, чи як? питання до носіїв данної ідеології.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,