•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Знищити расизм.

Автор Повідомлення
Нік3

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2008, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Іван Бодхідхарма написав:
НАЦІОНАЛІЗМ НЕ МАЄ НІЧОГО СПІЛЬНОГО З РАСОВОЮ АБО НАЦІОНАЛЬНОЮ НЕТЕРПИМІСТЮ!

А якщо я жидів не люблю, то мене в націоналісти не візьмуть ?

1. Чому ви не любите жидів?
2. В націоналісти не беруть. Націоналізм - це стан душі
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 00:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Відповіді вже написані були до мене. Тисячі років тому, сотні і десятки.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 16:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Олексій 101 (07 лютого 2010, 20:50)
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 16:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Олексій 101 (07 лютого 2010, 20:50)
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бугага, тепер Олексій 101 вже каже, що імперіалізм це добре, але він не такий.
Постанова I Конгреса ОУН разділ «Природні рухи»: «Такими рухами є український націоналізм, у німців – гітлеризм, в Італії – фашизм. Ці рухи є природніми, тому що вони – природній витвір і скарб самого народа. Ці всі рухи схожі між собою, тому що найвищою ціллю і ідеалом ставлять добро своїх націй».
У 1938 г. газета ОУН "Наш клич" прямо писала: "Це - суспільно-політичний рух, який існує сьогодні в усьому світі. В одній країні він виявляється як фашизм, в іншій - як гітлеризм, у нас - просто як націоналізм" (Наш клич. 1938. 9 липня.)
А сам Донцов в 1935 г. писав, немов відповідаючи нинішним "націоналістам": "Ви і ваші приятелі завжди звинувачували мене в наслідуванні фашизму й гітлєризму. Ну то читай пресу фашистську, читай же пресу римську, берлінську, пресу "франсистів", або "огневиків" в Парижі. Там велика проблема нашої доби уймається якраз так, як уймаю її я".

Це документальні факти.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Олексій 101 (07 лютого 2010, 20:51)
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 20:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Олексій 101 (07 лютого 2010, 20:52)
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://rid.org.ua/ukr/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=32

Слав

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2008, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій 101
Іван Бодхідхарма
Володимир Червень
Iнші антирасисти.

Я вам даю дуже просте питання. Ось ви всі стверджуєте, приблизно, що серед своїх є виродки, як і серед чужих рас, націй. Припустимо, що ви є праві. Але як бути з цією проблемою, що представники інших рас, націй ставляться або можуть ставитись до українців вороже саме на підстві, що українці є для них чужими??? Врахуйте, що українці до українців не ставляться i не можуть ставитись вороже саме на цій підставі. Якщо щось не зрозуміло, то я детальніше роз'ясню своє питання.

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (03 лютого 2008, 01:31)
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2008, 00:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У любому випадку коли сюда приїжають інородці, то так чи інакше з їхньої волі чи ні, навмисне вони чи ні, але наші інтереси пересікаються. І у таких випадках маємо стояти на українських позиціях і захищати українські національні інтереси, незважаючи на те, які методи і засоби доведеться застосовувати.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2008, 00:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
У любому випадку коли сюда приїжають інородці, то так чи інакше з їхньої волі чи ні, навмисне вони чи ні, але наші інтереси пересікаються. І у таких випадках маємо стояти на українських позиціях і захищати українські національні інтереси, незважаючи на те, які методи і засоби доведеться застосовувати.

Засіб один - вміти постояти за себе і своїх ближніх. Це - якість Людини :
http://www.newsru.com/crime/30jan2008/kuzn.html
Такого росіянина можна тільки поважати.

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2008, 01:03 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
БАРАБАС написав:
Іван Бодхідхарма написав:
НАЦІОНАЛІЗМ НЕ МАЄ НІЧОГО СПІЛЬНОГО З РАСОВОЮ АБО НАЦІОНАЛЬНОЮ НЕТЕРПИМІСТЮ!

А якщо я жидів не люблю, то мене в націоналісти не візьмуть ?

1. Чому ви не любите жидів?
2. В націоналісти не беруть. Націоналізм - це стан душі

Ніку, я думав - Ви розумієте жарти...
А жидів дійсно не люблю, але то окрема історія, яку я викладаю на форумі вже давно, але уривчасто. Дуже великий масив даних.

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2008, 01:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Я стверджую, що ефективно боротися з інородцями можна тілки шляхом боротьби за владу. І саме в це русло має бути спрямовано всю нашу агресію, все наше зло. В іншому випадку, боротьба буде неефективною - в розпорядженні влади силові структури, контроль над грошима - одна людина не може всьому цьому протистояти, не будучи при владі.

Волю окропіте.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"