•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Російськомовні-не втрачені,а неукраїнці і не були з нами!

Автор Повідомлення
Олександр(Харків)

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не згоден!Російськомовні-не втрачені!Тут е одна особистість-є на Україні російськомовні українці,а е ще російськомовні жиди ,кацапи(Яким є неприемною українська мова і вся культура)Кожен російськомовний українець завжди перейде на українську,якщо навколи будуть розмовляти по українськи!!!!!Я коли був у Тернополі вільно спілкувався(ніхто і не думав що я з Харкова).Так само мій друг приїхав зі Львова і за 2 місяці повністю перейшов на російську-і це не значить що ми відріклись від України і т.д.Втрачені-це кацапи які були заселені на східну Україну після голодомору 33 року,і жиди-які завжди будуть намагатись розвалити націю(в нашому випадку розпалюванням суперечок навколо мови)!Мова не є проблема!Головне-ким ми себе відчуваєм!!!!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр(Харків) написав:
Не згоден!Російськомовні-не втрачені!Тут е одна особистість-є на Україні російськомовні українці,а е ще російськомовні жиди ,кацапи(Яким є неприемною українська мова і вся культура)Кожен російськомовний українець завжди перейде на українську,якщо навколи будуть розмовляти по українськи!!!!!Я коли був у Тернополі вільно спілкувався(ніхто і не думав що я з Харкова).Так само мій друг приїхав зі Львова і за 2 місяці повністю перейшов на російську-і це не значить що ми відріклись від України і т.д.Втрачені-це кацапи які були заселені на східну Україну після голодомору 33 року,і жиди-які завжди будуть намагатись розвалити націю(в нашому випадку розпалюванням суперечок навколо мови)!Мова не є проблема!Головне-ким ми себе відчуваєм!!!!

+1

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не, -1. Російськомовна людина спілкується в своєму оточенні російською, я не заперечую.
А от:
Цитата:
Так само мій друг приїхав зі Львова і за 2 місяці повністю перейшов на російську

Це неповага до своєї землі, самого себе. Він перейшов на чужу мову на своїй землі! Невже його не розумітимуть на українській мові? Ні, він підлаштовується під інших, тим самим принижує свою самоідентифікацію як українця!

В Україні я завжди спілкуюсь українською мовою, за межами - бував в Молдовії та Білорусії спілкувався російською.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Не, -1. Російськомовна людина спілкується в своєму оточенні російською, я не заперечую.
А от:
Цитата:
Так само мій друг приїхав зі Львова і за 2 місяці повністю перейшов на російську

Це неповага до своєї землі, самого себе. Він перейшов на чужу мову на своїй землі! Невже його не розумітимуть на українській мові? Ні, він підлаштовується під інших, тим самим принижує свою самоідентифікацію як українця!

В Україні я завжди спілкуюсь українською мовою, за межами - бував в Молдовії та Білорусії спілкувався російською.

І з цим я згоден, проте треба шанувати і традиції на певній місцевості.

Олександр(Харків)

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
А от:
Цитата:

А ти спробуй розмовляти на українській коли всі розмовляють на російській!!!Неповага-це якби я в Турнополі розмовляв на російській!А розмовляти на ній в Харкові-це жиитя(інакше буде важко,людей тупих багато)!От коли ти приїдеш і виженеш всіх жидів,кацапів,корейців....Тоді мені буде приемно розмовляти в Харкові на українській!!!А так це як чужбина...

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр(Харків) написав:
Станіславець написав:
А от:
Цитата:

А ти спробуй розмовляти на українській коли всі розмовляють на російській!!!Неповага-це якби я в Турнополі розмовляв на російській!А розмовляти на ній в Харкові-це жиитя(інакше буде важко,людей тупих багато)!От коли ти приїдеш і виженеш всіх жидів,кацапів,корейців....Тоді мені буде приемно розмовляти в Харкові на українській!!!А так це як чужбина...

В Києві такаж тенденція простежується, мені деякі з одногрупників на звертання українською відповідають: "ти что дурак?", "поприкалівался и хватит", "переходи на наш" і т. п. Проте менш за все мене їхні думки цікавлять з цього приводу, проте у російськомовному середовищі важко українською розмовляти, особливо, коли тебе вчили говорити російською.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не в тім справа Олександр(Харків)
Я кожного року буваю в Криму, тричі бував на Донбасі, і розмовляю виключно українською, насамперед заради поваги, що я є саме уродженець україномовного середовища я неодмінно бачу, як реагує співрозмовник на мою мову, чи схвально відповідає, чи "я тваєго нарєрічія нє панімаю, чи гаварі нармальним язиком, чи можна повтороти, я нє совсем поняв вас. Різні випадки. Але в жодному випадку не піддаватись впливу зовнішнього середовища, російськомовного. Твердо відсоювати свої інтереси. "Друзі гаразд я з вам спілкуватимусь українською. Ви мене ж зрозумієте?"
Слабохарактерні деякі, ось і все! Я знаю облтччя, котрі в Донбасі піввіку пропрацювали, але приїджаючи в гості вони говорять, що за будь яких обставин спілкуємся українською в себе, хоча б для того, щоб пригадати співрозмовникам, що таки не вимерла українська в їхньому краї :;

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Не в тім справа Олександр(Харків)
Я кожного року буваю в Криму, тричі бував на Донбасі, і розмовляю виключно українською, насамперед заради поваги, що я є саме уродженець україномовного середовища я неодмінно бачу, як реагує співрозмовник на мою мову, чи схвально відповідає, чи "я тваєго нарєрічія нє панімаю, чи гаварі нармальним язиком, чи можна повтороти, я нє совсем поняв вас. Різні випадки. Але в жодному випадку не піддаватись впливу зовнішнього середовища, російськомовного. Твердо відсоювати свої інтереси. "Друзі гаразд я з вам спілкуватимусь українською. Ви мене ж зрозумієте?"
Слабохарактерні деякі, ось і все! Я знаю облтччя, котрі в Донбасі піввіку пропрацювали, але приїджаючи в гості вони говорять, що за будь яких обставин спілкуємся українською в себе, хоча б для того, щоб пригадати співрозмовникам, що таки не вимерла українська в їхньому краї :;

Значить ви мабуть дуже хоробрий, бо ще не натрапляли на гурт москальських бандюків у севастополі. А якщо в вас вистачає мужності говорити у севастополі Українською-це чудово. Я вам заздрю у цьому.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні Киянин-Патріот це ви здається слабохарактерні, бо не в змозі відстояти свою думку! Навпаки, я ніколи не піддався погрозам, в тому же Донецьку 2004 року, де нас було двоє спостерігачів на дільниці. І кого на допомогу кликати? Я відстояв свою думку на українській, що ніщо не завадить мені підписати протокол дільничої комісії, якщо я бачу там відверто проігноровані порушення. За що місцеві парубки нас згодом пивом пригостили =)
В Криму ще сутичок не мав, бува на всьому Південному березі.

Так, отож не потрібно про хоробрість. Якщо ви мужня людина, ви своє відстоїте, чи намагатимиться відстояти до останнього ;)

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Ні Киянин-Патріот це ви здається слабохарактерні, бо не в змозі відстояти свою думку! Навпаки, я ніколи не піддався погрозам, в тому же Донецьку 2004 року, де нас було двоє спостерігачів на дільниці. І кого на допомогу кликати? Я відстояв свою думку на українській, що ніщо не завадить мені підписати протокол дільничої комісії, якщо я бачу там відверто проігноровані порушення. За що місцеві парубки нас згодом пивом пригостили =)
В Криму ще сутичок не мав, бува на всьому Південному березі.

Так, отож не потрібно про хоробрість. Якщо ви мужня людина, ви своє відстоїте, чи намагатимиться відстояти до останнього ;)

А я якраз на сході сутичок не мав, хоча і був один раз. А от у Севастополі... Я буду робити все можливе, щоб ніколи не їхати до того міста, мені на все життя вистачило, проте якщо там обстановка покращиться...

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, от чого ви лякаєтесь на своїй землі? Удару? Нехай, зважте на очевидну відповідь зі своєї сторони, а не "додому та ніколи більше там не з’явлюсь". Це ваша земля? "Кров за кров" - як би це зараз не популярно звучало.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Ну, от чого ви лякаєтесь на своїй землі? Удару? Нехай, зважте на очевидну відповідь зі своєї сторони, а не "додому та ніколи більше там не з’явлюсь". Це ваша земля? "Кров за кров" - як би це зараз не популярно звучало.

У мене друг після відвідання цього міста у лікарні лежав два місяці, бо його ті бандюки наздогнали, ми його ледь витягли, а то вбили б, бидлота. Він просто впав коли біг і оті "люди" почали його ногами лупити. Гарно відпочили... А про всі інші міста у криму: нормально, хоча і з поганим відношенням, але не з таким як у тому Севастополі.

Олександр(Харків)

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

((((((((-; Не в повазі справа!І не в тому ,що я когось боюсь)))На харківщині нема людей які розмовляють на українській,і якщо я буду з ними розмовляти то воно не прибавить мені самоповаги ,а тільки ускладнить розмову!А самоповага в мене від того,що я виріс у Харкові,вільно розмовляю на українській,і я патріот-що дуже рідке в Харкові!А людей, яким би було приемно якби я розмовляв з ними українською в Харкові дуже мало ,і вони не стануть розмовляти зі мною українською!

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2007, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Українець розмовляє українською в Україні, не дивлячись на те, чи навколо більше російськомовних, чи менше.
Я сам розмовляю українською в переважно російськомовному середовищі.
Ті "українці", які готові виправдати чим завгодно своє зречення від нації і мови, в найкращому разі є такими от, у лапках.
Весела логіка: російськомовний українець завжди перейде на українську, якщо навколи будуть розмовляти по-українськи. А як же навколо будуть розмовляти українською, якщо потенційні україномовні думають так? Починати треба з себе самого, а не чекати, поки "навколо будуть", бо з такою позицією ніколи й не будуть.
Російськомовному українцеві нічого не заважає перейти на українську, ніякі міфічні жиди і кацапи не завадять ввичити українську, якщо не знаєш і вільно нею спілкуватися. Абсурдно вважати себе українцем і не спілкуватися українською, це однаково, що вважати себе математиком і не знати таблиці множення.
А Харків і Тернопіль - це для особливо розумних - знаходиться на одній землі, в одній країні.

Цитата:
людей, яким би було приемно якби я розмовляв з ними українською в Харкові дуже мало ,і вони не стануть розмовляти зі мною українською!

Так то справа не в людях, а в тобі.

Цитата:
У мене друг після відвідання цього міста у лікарні лежав два місяці, бо його ті бандюки наздогнали, ми його ледь витягли, а то вбили б, бидлота. Він просто впав коли біг і оті "люди" почали його ногами лупити. Гарно відпочили... А про всі інші міста у криму: нормально, хоча і з поганим відношенням, але не з таким як у тому Севастополі.

Ще скажіть, що ви у Севаспополі розмовляли українською і через українську до вас прискипалася ота бидлота?

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2007, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ви наче з глузду з*їхали на питанні мови!!!!!У українців ціла купа проблем-а ви рвете зад за мову.Треба спочатку налагодити все в країні,а потім братись за мову!Як співае Положинький-"Я не хочу бути героем україни"(такої країни я теж не хочу).Ти ще скажи що коли в роду є інші національності у 4 коліні теж не українець!Тоді ти напевне ще менший українець ніж я зі своєю російською!!Витрачаеш сили не на те на що треба Джміль!!!!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,