•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сепаратизм Вітренко

Автор Повідомлення
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2007, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Останнім часом слідкую на форумом відьми. Все частіше помічаю сепаратиські заклики. Чи можна якось подати заяву в СБУ з цього приводу?
як вам подобається:
Цитата:
вы лучше скажите, кто придумал бред про Украину вид Сяну до Дону. Украина может существовать только в двух вариантах: либо в союзе с Россией, либо НИКАК

Цитата:
никто ДОНБАСС не поставит на колени и не заставит делать того, что ему не нравится. А уж, в частности, Луганчан - так это точно!!! Единственный выход не допустить кровопролития - дать двум языкам равные права!! Правда есть еще один вариант - отпустить этот регион из Украины в Россию!! или дать ему автономию, т.е сделать Украину федеративным государством.

Цитата:
Как будто пора перестать баловаться и ставить вопрос как говориться ребром. Русскоязычные регионы должны быть в России

Цитата:
согласен что Украина объеденится с Россией - не вся, без западной.

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 00:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До СБУ подати скаргу не вдасться.

По-перше, ми маємо свободу слова, по-друге, судити можна за певне діяння, за наміри не судять.

Та не треба звертати увагу на подібних осіб ;)

Це ж ясно, що пані Вітренко, як і пан Корчинський - заслані Москвою провокатори :)

У нас в місті вона найчастіше виступає біля Центрального ринку. Я це схвалюю - отам, біля ринку їй і місце ;)

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 07:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Заклики до сепаратизму - грубе порушення Коституції України. Навіть за Інтернет-всиловлювання можуть посадити. Це я знаю напевне. Питання в тому, чи захочуть. Питання в тому, як заставити це зробити.
Щодо того, що вони каламутять воду, то це все ж має заслуговувати на увагу. Глянеш, а вже Донецька немає з нами!
З іншого боку, як краще - досі не знаю.

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як щодо такого плану дій?
Віддати частину заходу України Россії, що не буде заторможувати відродження України, встановлення української влади, розправу над злочинцями-комуністами, що позасідали у ВР.
Потім, досягнувши певної економічної потуги, напасти на Росію і відвоювати ці області, а , заодно, і Кубань.
Потім, посадити всіх місцевих кацапів у тюрми, після чого вимагати обміну на них українців, що були заслані до Сибіру.
Після того, силоміць насаджувати українську мову і культуру, виховувати патріотизм "різкою".

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вітренко є типовою істеричною неадекватною людиною. Не думаю , що треба взагалі обговорювати нафталінову конотопську відьму.Вітренко повинна зникнути з політики. Трохи пройде часу і так буде.Єдине що залишеться від неї , це кумедні байки .

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вінничанин написав:
Як щодо такого плану дій?
Віддати частину заходу України Россії, що не буде заторможувати відродження України, встановлення української влади, розправу над злочинцями-комуністами, що позасідали у ВР.
Потім, досягнувши певної економічної потуги, напасти на Росію і відвоювати ці області, а , заодно, і Кубань.
Потім, посадити всіх місцевих кацапів у тюрми, після чого вимагати обміну на них українців, що були заслані до Сибіру.
Після того, силоміць насаджувати українську мову і культуру, виховувати патріотизм "різкою".

Поганий план.

По-перше, ви, мабуть, мали на увазі частину сходу, а не заходу.

По-друге, москалів утричі більше і у них озброєння непогане.

По-третє, без сходу економічної потуги не буде.

По-четверте, патріотизм різкою не виховаєхш ніколи! Згадай комуняків! Їм свій такий штучний патріотизм на війні довелось підтримувати кулеметними "заградотрядами", бо ніхто за "Сталіна родного і совецкую власть" воювати не хотів.

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Вітренко є типовою істеричною неадекватною людиною. Не думаю , що треба взагалі обговорювати нафталінову конотопську відьму.Вітренко повинна зникнути з політики. Трохи пройде часу і так буде.Єдине що залишеться від неї , це кумедні байки .

На жаль, вона така не єдина...

У комуняків є дещо схоже - бидло-баба Александровська. Стиль мовлення такий самий, як і у Вітренко, я їх навіть по голосу сплутав в перший раз.

Воно у докази того, що "голодомору не було" показуєх якісь клаптики паперу і каже, що "Косіор просив Сталіна прислати на Україну хліба".

Чесно, от вперше захотілося особу жіночої статі десь в темному кутку упіймати і відпинати ногами...

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Архонт написав:
Іван Бодхідхарма написав:

На жаль, вона така не єдина...

У комуняків є дещо схоже - бидло-баба Александровська. Стиль мовлення такий самий, як і у Вітренко, я їх навіть по голосу сплутав в перший раз.

Воно у докази того, що "голодомору не було" показуєх якісь клаптики паперу і каже, що "Косіор просив Сталіна прислати на Україну хліба".

Чесно, от вперше захотілося особу жіночої статі десь в темному кутку упіймати і відпинати ногами...
Я чув ті заяви Александровської.Дійсно...це ворог.Цинічна хамка.

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2007, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

вінничанин написав:
Останнім часом слідкую на форумом відьми.

Ви там зареєстровані?якщо так то під яким ніком???
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2007, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

рудя написав:
вінничанин написав:
Останнім часом слідкую на форумом відьми.

Ви там зареєстровані?якщо так то під яким ніком???

Я там давно не був.
Одни нік - Батько Бандера. Інших не пам'ятаю

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Архонт написав:
Їм свій такий штучний патріотизм на війні довелось підтримувати кулеметними "заградотрядами", бо ніхто за "Сталіна родного і совецкую власть" воювати не хотів.

І ви вірите тому, що зараз написали? Люди воювали за свою землю, на яку прийшов іноземний загарбник. А те, що на той час для багатьох Сталін був вождем, не знівельовує того, ЩО вони зробили. А патріотизм ще був і в більш пізній час, коли наші хлопчаки самі просилися в Афган. Не всі звичайно, але таких було досить. Тож не треба всіх по собі міряти, дехто і без загородзагонів був на подвиг здатен.

Всяка имеет свой ум голова;

Всякому сердцу своя есть любовь,

Всякому горлу свой есть вкус каков...
"ПЕСНЬ 10-я" Г. Сковорода
Таля

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 06:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так! "Просилися" в Афган ваші хлопчаки...

Солдатів-дітисок примусово під плач батьків відправляли, щоб ціною їхнього життя показувати світу міць савєтскава саюза. З голою задницею, зате іншим будувати соціалізм допомагаємо...

А вищі чини "просились", бо вдома родину прогодувати не могли, а в Афгані рік за три давали та ще й пільги...

В мене 2 брати - військові, пережили ті буремні роки.

Для кого ви ці бздури пишете, шановна...

Мрійник

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Графиня написав:
Архонт написав:
Їм свій такий штучний патріотизм на війні довелось підтримувати кулеметними "заградотрядами", бо ніхто за "Сталіна родного і совецкую власть" воювати не хотів.

І ви вірите тому, що зараз написали? Люди воювали за свою землю, на яку прийшов іноземний загарбник. А те, що на той час для багатьох Сталін був вождем, не знівельовує того, ЩО вони зробили. А патріотизм ще був і в більш пізній час, коли наші хлопчаки самі просилися в Афган. Не всі звичайно, але таких було досить. Тож не треба всіх по собі міряти, дехто і без загородзагонів був на подвиг здатен.

Якщо ті люди воювали проти іноземних загарбників, то чому ж так вибірково? Чому від червоних іноземних загарбників свою землю вони зовсім не поспішали захищати?
Якби їм було не начхати на свою землю то вони б захищали її і від Сталіна і від Гітлера і від всіх інших. Так як вони проти Сталіна навіть і не спробували воювати повернувшись з російско-німецького фронту, робимо висновок, що ці казки про захист землі є неправдою. Вони воювали виключно для врятування свого життя.

99% солдатів Червоної армії то гарматне м'ясо. До гарматного м'яса поваги не маю.

Редаговано: Мрійник (12 грудня 2007, 07:59)
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 07:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мгійнік! Пгекгатите пастить в наше вгемя ! 7-42 нєдалєко от 7-40 і ето вгемя нє занімать!!!

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 09:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

НазарСтодоля написав:
Мгійнік! Пгекгатите пастить в наше вгемя ! 7-42 нєдалєко от 7-40 і ето вгемя нє занімать!!!

:))))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"