•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сепаратизм Вітренко

Автор Повідомлення
Графиня

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таля написав:
Так! "Просилися" в Афган ваші хлопчаки...

Солдатів-дітисок примусово під плач батьків відправляли, щоб ціною їхнього життя показувати світу міць савєтскава саюза. З голою задницею, зате іншим будувати соціалізм допомагаємо...

А вищі чини "просились", бо вдома родину прогодувати не могли, а в Афгані рік за три давали та ще й пільги...

В мене 2 брати - військові, пережили ті буремні роки.

Для кого ви ці бздури пишете, шановна...

Я завжди стверджую лише те в чому впевнена. І не треба перекручувати мої слова. Я не говорила, що всі просилися, але такі були і це я знаю напевне. Я зовсім не виправдовую афганську війну, як кожна нормальна людина, засуджую тих хто посилав на убій зовсім не навчених дітей. Але те, що частина із них, поки не побачили на власні очі куди попали, були впевнені, що їдуть заради своєї Батьківщини виконувати обов"язок, то це правда.

Всяка имеет свой ум голова;

Всякому сердцу своя есть любовь,

Всякому горлу свой есть вкус каков...
"ПЕСНЬ 10-я" Г. Сковорода
Графиня

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 22:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мрійник написав:
Якщо ті люди воювали проти іноземних загарбників, то чому ж так вибірково? Чому від червоних іноземних загарбників свою землю вони зовсім не поспішали захищати?
Якби їм було не начхати на свою землю то вони б захищали її і від Сталіна і від Гітлера і від всіх інших. Так як вони проти Сталіна навіть і не спробували воювати повернувшись з російско-німецького
фронту, робимо висновок, що ці казки про захист землі є неправдою.

По одній простій причині - ВОНИ БУЛИ ВИХОВАНІ ТАК, ЩО НЕ ВВАЖАЛИ СТАЛІНА ІНОЗЕМНИМ ЗАГАРБНИКОМ.
Мрійник написав:

Вони воювали виключно для врятування свого життя..
99% солдатів Червоної армії то гарматне м'ясо. До гарматного м'яса поваги не маю.

А ви ніколи не думали, що можете бути зазомбовані на зневагу, до радянських солдат, точно так, як схід на зневагу до ОУН?
Ви що дійсно думаєте, що за кожним солдатом стояв комісар з пістолетом? Якщо не хочете визнати, що героями могли бути не тільки українці з заходу, то хоча б подумайте наскільки це не можливо здійснити практично. Ніколи Гітлер не програв би цю війну, якби не патріотизм радянських солдат. А гарматне чи не гарматне значення не має, але зневажати будь-якого солдата, що загинув в бою, це не добре. Я маю надію, що ви добре подумаєте і зрозумієте, що не все так однозначно, як вам здається.

Всяка имеет свой ум голова;

Всякому сердцу своя есть любовь,

Всякому горлу свой есть вкус каков...
"ПЕСНЬ 10-я" Г. Сковорода
Смок1

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2007, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гітлер і Сталін в підсумку програли,Бандера і Шухевич перемогли.Кінцева
перемога за нами.Шкода, що українці воювали в ЧА,якщо би не вони,москалі би війну не виграли.
Мрійник

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2007, 02:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Графиня написав:

По одній простій причині - ВОНИ БУЛИ ВИХОВАНІ ТАК, ЩО НЕ ВВАЖАЛИ СТАЛІНА ІНОЗЕМНИМ ЗАГАРБНИКОМ.
Тобто той факт, що Сталін їх вбивав мілйонами,знищував їх мову, культуру, віру їх не насторожував? Цікаво, дивний випадок розумової хвороби. А скажіть мені чому в країні де мілйони людей мали величезний бойовий досвід, по якій було розкидано мільйони одиниць зброї ніхто з червоноармійців так і не підняв зброю проти Сталіна, жодної сотні? А чому ж вони всі мовчали як стадо баранів коли Брежнев перетворив найвищі нагороди війни на брязкальця? Так я зневажаю тих ветеранів і не через те, що було на війні, а через те, що вони робили до неї і після неї.

Цитата:
А ви ніколи не думали, що можете бути зазомбовані на зневагу, до радянських солдат, точно так, як схід на зневагу до ОУН?
Ви що дійсно думаєте, що за кожним солдатом стояв комісар з пістолетом? Якщо не хочете визнати, що героями могли бути не тільки українці з заходу, то хоча б подумайте наскільки це не можливо здійснити практично. Ніколи Гітлер не програв би цю війну, якби не патріотизм радянських солдат. А гарматне чи не гарматне значення не має, але зневажати будь-якого солдата, що загинув в бою, це не добре. Я маю надію, що ви добре подумаєте і зрозумієте, що не все так однозначно, як вам здається.
Ні я не запрограмований. Хоча б тому, що не міг бути запрогромовним на таке, бо "східняк" А комісар над головою зовсім не потрібн. Кожен солдат просто знав: дезертирство = смерть, полон = смерть. відступ = смерть. Залишалось одне - воювати, там був невеличкий шанс вижити. Патріотизм, комунізм, або будь-який інший ізм тут ні до чого.
Так була певна невеличка категорія людей які воювали в черовоній армії за переконання, але дуже мало.
Я говорю про поколіня в цілому.
Так само як УПА герої в цілому. Те що там, напевно, бути окремі негідники на мою оцінку УПА ніяк не вплине. Так само як і окремі герої в РККА ніяк не вплинуть на моє бачення червоноармійців
рудя

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2007, 15:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

???[/quote]
Я там давно не був.
Одни нік - Батько Бандера. Інших не пам'ятаю[/quote]
заходьте я там рудя там весело)))))
Лектор

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2007, 02:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Графиня написав:
Я завжди стверджую лише те в чому впевнена... Я... засуджую тих хто посилав на убій зовсім не навчених дітей.

Надивилася фільмів типу "9-та рота", ага? ;)
І після цього ти ще умнічаєш тут на форумі? Очі роззуй, і вуха відкрий... потім сперечайся з кимось...
_Сокіл_

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2007, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

щось у Вітренчихи на форумі зараз неладне відбувається. :)
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2007, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

_Сокіл_ написав:
щось у Вітренчихи на форумі зараз неладне відбувається. :)

Мабуть хтось допоміг :)

_Сокіл_

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2007, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну в цьому навіть немає сумніву :) цікаво те що терли не лише теми а й пости в тих темах що залишились. смішно ...
ВОЯДЖЕР

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2009, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі, все що Ви тут пишете про КОНОТОПСЬКУ ВІДЬМУ та її форум вірно, але необхідно ще і активно діяти.Я, маю на увазі те, що на її форумі на сьогодні вами взагалі не проводиться ніяка пропоганда ідей ВО "СВОБОДА". На цей момент там активно діють лише декілька дописувачів, які в нерівній боротьбі намагаються протистояти махровій антиукраїнській пропаганді ПСПУ. Тому я Вас закликаю активніше виходити на той паскудний форум ,та душити їхні зрадницькі ідеї, як кажуть москалі "на корню". ДОСИТЬ ТОПТАТИСЬ НА МІСЦІ, НАСТАВ ЧАС НАСТУПУ НА ЗРАДНИКІВ УКРАЇНИ!
Доктор ЗІОН

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2010, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Просто не дивітся в її сторону,може заспокоїться.

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2010, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Конотопська відьма це хвора людина. Що тут не ясно ??7
Сошооо

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2010, 03:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вінничанин написав:

Цитата:
вы лучше скажите, кто придумал бред про Украину вид Сяну до Дону. Украина может существовать только в двух вариантах: либо в союзе с Россией, либо НИКАК

Цитата:
никто ДОНБАСС не поставит на колени и не заставит делать того, что ему не нравится. А уж, в частности, Луганчан - так это точно!!! Единственный выход не допустить кровопролития - дать двум языкам равные права!! Правда есть еще один вариант - отпустить этот регион из Украины в Россию!! или дать ему автономию, т.е сделать Украину федеративным государством.

Цитата:
Как будто пора перестать баловаться и ставить вопрос как говориться ребром. Русскоязычные регионы должны быть в России

Цитата:
согласен что Украина объеденится с Россией - не вся, без западной.

Як набридло слухать ідіотів, які не вчать історії, а потім переказують байки старшого брата, хоч хтось би з них взяв почитать історію нормальних авторів (мається на увазі немоскальських)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,