•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А про ще одного ідеолога забули...

Автор Повідомлення
Націоналістка

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 14:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ніде на форумі не зустрічала згадки про одного з основоположників ідеології українського націоналізму - Юліяна Вассияна. Ось дещо про нього, а якщо хтось зустріне ще якусь інформацію прошу поділитися:
Д-р Юліян Вассиян, Ідеологічний Референт ПУН, глибоко філософічно- заложена людина, чільний ідеолог націоналістичного руху. Відбув чотири роки польської тюрми за участь у Першому Конгресі Українських Націоналістів. Одинокий з-поміж членів ПУН, що його справді шанували диверсанти, надскакували біля нього й опікувалися ним майже до останньої хвилини, доки не пішли на ножі з ПУН. Великий праведник і криштально-чесна людина, але наскрізь позбавлена практичного змислу, зовсім непорадний у житті. Натура контемплятивна, не активна. В краю перебував від 1930 року, якийсь час був редактором "Українського Голосу" в Перемишлі, потім зарився на провінції, жив у своєї сестри-вдови в Бродах і поза кількома місцевими членами ОУН — нікого не знав.

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знайшов тільки "До головних засад націоналізму".
Націоналістка

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2007, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую! Взагалі про нього є мало інформації, але відцього його вклад в розвиток України не меншає!

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2007, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналістка, ви коли копіпастите якийсь текст, принаймні перечитуйте його. Що це за мельниківська риторика ("диверсанти")? Який сенс піднімати старі чвари, що давно вже стали історією і виносити їх на загальний розгляд, як наче вони сучасні?

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2012, 18:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нехай пробачить мені автор цієї теми просто не хотів створювати ще одну щоб модератори несерделись . Просто в мене запит схожий з тутешнію темою , мені потрібна допомога мене цікавить праця О́сипа Бойду́ника «Національний солідаризм» можливо хтось знає чи видавалася ця книга в Україні і як що так то чи можна її десь придбати !??
Заздалигідь дякую !

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"