•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вінниця

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Леоніде вітаю Вас!
Бачу вже трохи сили відновили.
Люди з такою силою Духу,як у Вас,просто не мають права
боротися пасивно.
Голодувати більше не треба,будь ласка:)
Ви ледь не загинули.
А Ви нам потрібні для подальшої боротьби.
Ваш досвід, знання і натхнення будуть дуже корисні .
Обіймаю. Ваша Шкода.

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Може,просто знайдете у Вінниці хоч з десяток молодих хлопців,
і навчитете їх не голодувати, а вміти тримати зброю,
володіти холодною, вміти робити хитрості ворогу?
І головне,навчитися себе захищати.
Подумайте про це,будь ласка.
Тобто,хоч п"ять молодикам влаштуєте вишкіл-це буде супер?:)

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
Голосувати за власні інтереси, але нажаль, сьогодні не має політичної сили, яка б відстоювала інтереси українців. Коли ви говорите про свободу, то це не витримує жодної критики. Бувші сдпу(о)шники та комуністи які є в тому складі, аж ніяк не будуть захищати наші права
Пане "Учитель" Заради правди і заради того щоб в черговий раз не влітати голосуючи за перефарбованих виродків.Скажіть що знаєте,Вам люди подякують що вчасно дали інформацію. Ну а коли то є лише Ваші особові вигадки,то Виж розумієте що кожен може про Вас подумати... В Св"ятому письмі сказано Христом просто і чітко-"..по ділам їх впізнаєте їх..." По ділам минулої і нинішньої влади ми усе побачили і відчули. В кишені сквозняк а на душі лише одна надія на Бога . Хочите почути мою особисту думку на цей час???. Я нікому не вірю!,тільки Господу Богу і зовсім людині... абож лідеру. Політика та її участники навмисно закручені на грошах,великих грошах і мета тієї закрутки аби будь яка здорова сила,коли захоче об"єднати навколо себе , та загальних інтересів суспільства громаду, за наявності фінансових барьєрів почала стукати до "грошових мішків" котрі їй відмовлять,тому що не в їх планах зростання статку особистості.а заодно щей дізнаються про наміри котрі у будь який спосіб знищать,ще у зародку будь які чисті наміри та ідеї... Як казав "Кобзар",- "мрії мої мрії,горе мені з вами..." Та коли навколо нас лізе до влади одне лайно,то може всеж таки є сенс зорганізувати громадське об"єднання,абож політичну силу?.. Та між нами нема цементуючої сили а якщо вона і є то більшість уявляє її іншою,та і впевненності у здійснені задуму замало. Тому як завжи серед лайна оберемо яке менше воняє,аби знову п"ять років на те лайно лаяти...так і життя скінчиться... Ще років десять тому я пропонував щоб політична партія,згідно відсотків довіри громадян,абож згідно рейтингу довіри у суспільстві малаб фінансуватись з державного бюджету!,ніяких членських внесків та добровільних пожертв(бо то є початком вливань брудних коштів). Політичні партії котрі отримують в країні підтримку електорату вище встановленних відсотків,мають отримати для самореклами, викладення своєї позиції,ідеології , для проведення дебатів та іншого однаково рівний час і можливості аби "достукатись до свідомости виборця" Таким чином якби законодавством було встановлено що скажімо 10% з державного бюджету буде направлятись на утримання державою політичних партій які переступили 5%барєр і згідно їх рейтингу,пропорційно партії, будуть отримувати фінансування на партійні потреби. Тодіб стало можливим поборотися і більше того -виграти! Сьогодні нажаль вихід політичної сили із середовища народу практично неможливий. Саме тому ми обираємо не народних лідерів а тих хто злими та лукавими діями та неправдою деруться до верху,щоб багатіти і робити з нас бидло бо ,нема в їх намірах нічого людського і св"ятого.

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

стосовно прізвищ, імен та фактів. ясна річ що тут цього писати я не буду. Той хто хоч трошки ознайомлений з вінницьким і не тільки вінницьким осередком, сам усе буде знати. А з приводу люстрації та заборони комуністів, то це лише викликає сміх.

Добір в партію за принципом трьох "К", це пустий звук.

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте пане учитель, мене трішки дратують слова на кшталт: "я знаю щось погане, але не скажу що і ви тепер усі мусите виправдовуватися" якось придуркувато звучить. то ж або пишіть по прізвищах або прощавайте. головне не бійтеся, адже ж за вами правда!?
пан майор

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2012, 18:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Пане Леоніде вітаю Вас!
Бачу вже трохи сили відновили.
Люди з такою силою Духу, як у Вас, просто не мають права
боротися пасивно.
Голодувати більше не треба, будь ласка :)
Ви ледь не загинули.
А Ви нам потрібні для подальшої боротьби.
Ваш досвід, знання і натхнення будуть дуже корисні .
Обіймаю. Ваша Шкода.

Вельмишановна пані Шкода! Ще і ще раз щиро дякую Вам за особисту Вашу підтримку голодувальників на "Захист Української Мови".
Можливо, хтось скаже, що ці мої слова є пафосом. Скажу відверто - поголодуй, серйозно і чесно, тоді відчуєш, що значить тепле, дружнє і щире ставлення до тебе людини - твого однодумця, якою була на гранітних східцях Українського Дому пані Шкода.
Ви, можливо, не уявляєте, якою дорогою для мене була в той час її проста жіноча усмішка.
Дорога Шкодо, спасибі Вам за підтримку,
Як офіцер-звя'зківець скажу Вам, як офіцеру-звя'зківцю: "Моє голодування то не є боротися пасивно - то є АСТРАЛЬНЕ КАРАТЕ нанесення удару противнику, спрямованого на його поразку" :)

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2012, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ось Вам доказ того, про що писав Тарас Шевченко:

"І мертвим, і живим і ненародженим"

Простий громадянин, років під 50-ть, електрозварювальник.
Напрацювався за цілий день, "наловив зайчиків", аж очі почервоніли. Пізно увечері втомлений ліг і заснув міцним сном.
Аж раптом посеред ночі сниться йому сон. Мати його, яка померла 12 літ тому, ясно, як на яву з'являється перед ним і каже: "Сину! Я 40 років віддала свого життя викладанню української мови у школі. А ти тут! Чому ти не там, не біля Українського Дому!?"
Далі Леонід Тертичний розповів: "Я аж із ліжка зірвався і більше не міг заснути. Посеред ночі почав збиратися до Києва - виконувати наказ матері".
Узяв з собою воєнний квиток і поїхав до Києва, як на військовий збір.
У неділю вранці на східцях Українського Дому, поклавши руку на серце, разом із голодувальниками на "Захист Української Мови" виконав Державний Гімн України і Молитву "Боже Великий Єдиний, нам Україну храни". Після урочисто був пов'язаний білою, (як дарована мамою біла сорочка) такою ж білою пов'язкою із написом червоно-чорними барвами:

"ГОЛОДУЮ "ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ. ЧЕРКАСИ"

Леонід Тертичний був обраний Референтом Секретаріату Проводу голодувальників.

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2012, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
(Інтернет-видання, засноване ГЕОРГІЄМ ГОНГАДЗЕ)

Александр Чаленко Журналіст
Манифест профессора Киево-Могилянской академии Анатолия Тихолаза:
ЦИТАТА: "зоологічними психопатами зі "Свободи"

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chalenko/502628cf4fe30/

"7. Вважаю, що полеміка, яка розгорнулася навколо закону К-К виявилася надзвичайно повчальною. Вона дозволила з граничною ясністю пересвідчитися, що жодної різниці між кумирами галицьких літературних салонів та зоологічними психопатами зі "Свободи" немає: націоналізм і демократія несумісні як вода з олією. Душа, хвора на "фобію" (хоч би якою вона була), приречена на втечу від свободи, на розчинення у анонімній стихії нації, мови, держави, майдану, "разом нас багато". Свобода – тягар вільних індивідів, для яких держава – нічний сторож, мова – комунікаційний засіб, віра – приватна справа, національність – успадкована ознака, пишатися якою так само непристойно, як кольором очей або родимою плямою на лобі. У зв'язку з цим, вношу остаточну ясність раз і назавжди: моя національність – та, що вказана в українському паспорті діючого зразка. В державі Україна не передбачена ідентифікація громадян за національною ознакою. Отож пропоную вважати мене людиною без національності або людиною будь-якої національності. Моя рідна мова – та, якою я спілкуюся тут і зараз. Це мова, якою думаю, розмовляю та пишу Я. Хто скільки хоче, хай стільки й нарахує. Хто хоче, хай вважає німим та неписьменним. Не приховуватиму: це мені абсолютно байдуже".

ЛЕОНІД ТЕРТИЧНИЙ із села на Черкащині Монастирищенського району, виконуючи наказ матері "ГОЛОДУЄ "ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ." Разом із ним я, майор БРОВЧЕНКО, член ВО "СВОБОДА" - зоологічний психопат??? Мої діти, члени ВО "СВОБОДА" - зоологічні психопати ???

Шановний БАРАБАСЕ, та інші дорогі мої опоненти, члени ВО "СВОБОДА", давайте не будемо між собою чубитися, а разом боротися із БИДЛОМ.
Не судіть мене! Як можу так і борюсь, роблю усе, що в моїх силах, щоб заткнулося це БИДЛО навічно.

Ще раз ПРОШУ, не переймайтеся мною, давайте разом заткнемо це БИДЛО. Бо ж бачите, що ВОНО перед виборами витворяє.

ШАНУЙМОСЯ, ДРУЗІ-НАЦІОНАЛІСТИ !!!

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як можу так і борюсь, роблю усе, що в моїх силах, щоб заткнулося це БИДЛО навічно.

Ще раз ПРОШУ, не переймайтеся мною, давайте разом заткнемо це БИДЛО. Бо ж бачите, що ВОНО перед виборами витворяє.==============================================================Те що є "БИДЛОМ" зовсім не поодиноке. Таких перевернутих розумом вистачає на усіх рівнях,від доцента кафердри до смітника,їхня батьківщина це,нині спочилий Радянський Союз, а Україна місце де з порушенням будь яких стандартів можливо розривати надра та людський ресурс на шматтья,за ради власної наживи. А в додаток пригноблена свідомість рабів,котрі зберігають свою ментальність із завидною впевненністью і ту впевненність передають своїм нащадкам,рабам котрі ніколи не жили вільно та заможньо...

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Написав я ось такий коментар цьому "пофігісту"-"моголу" - автору цієї бидлячої статті в це інтернет-видання: Українська правда (Інтернет-видання, засноване Георгієм Гонгадзе)

Александр Чаленко Журналіст
Манифест профессора Киево-Могилянской академии Анатолия Тихолаза:
ЦИТАТА: "зоологічними психопатами зі "Свободи"

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chalenko/502628cf4fe30/

І мертвим, і живим і ненародженим землякам моїм... Т. Шевченко
Німець скаже: "Ви моголи"
"Моголи! моголи"
Тож, ви, "моголи", читайте !!!
Наказ покійної матері
Напрацювавшись, аж очі почервоніли від "пійманих зайчиків" енлектрзварювальник міцно заснув. І сниться йому, що матии його, яка померла 12 років тому, як на яву з'являється перед ним і каже: "Сину! Я 40 років віддала викладанню української мови. А ти тут! Чому ти не там, не біля Українського Дому?"
Я із ліжка зірвався, - каже Леонід Тертичний, і не зміг заснути. Посеред ночі почав збиратися до Києва - виконувати Наказ покійної матері
Узяв воєнний квиток і поїхав із Черкас до Києва, як на військовий збір.
У неділю вранці на східцях Українського Дому, поклавши руку на серце, разом із голодувальниками виконав Державний Гімн і Молитву "Боже, Великий Єдиний нам Україну храни" і розпочав голодування на "Захист УкраїнськоЇ Мови".
Ви, живі моголи, Тож заздіть нам, українцям, і мертвим, і живим і ненародженим - бо ми і мова наша вічні !!!

І, що ви думаєте - на другий день я свого цього коментара не знайшов...

Підтирають ... на користь бидла

???????????

ПовідомленняНаписане: 17 серпня 2012, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора, 16 серпня ц.р. на Майдані Незалежності у Києві з-півтори години розмовляв із чоловіком і з жінкою, подружжям, які прибули із Москви - громадянами РФ, які зовсім не володіють Українською.
Лив дощ, але не було холодно. І раптом - сонце, нібито й не було дощу. І, навіть, стає спекотно. Ось так, перечікуючи дощ, ми і розмовляли, сидячи в яскраво-жовтих кріслах під гаряче-червоними парасолями із білою на них фірмою рекламою "Coca Cola". Цей фірмовий філіал "Coca Cola" розташованих прямо навпроти фонтанів, що оточують велику шкляну баню-дах розміщених внизу під Майданом McDonals-ів та інших "забігаловок", сучасних крамниць із різного роду "потрібом" та "непотрібом", аби лиш "викачувати" із гостей столиці України кошти.
Ці мосвичі, люди передпенсійного віку. Вони виявили не аби яку зацікавленість подіями, які розгорнулися в Україні щодо мовного питання.
І що мене, ну..., дуже приємно вразило - це їх повне розуміння нас, українців. Мало того - вразила їх підтримка голодувальників на "Захист Української Мови", чого не можна сказати про де-котрих українців, корінних українців. Зазомбованість яких, окремих наших "автохтонів" - це просто ЖАХ!
Тепер і я таких, цих наших, "рідних" ЗОМБІ називаю - ПОФІГІСТАМИ. Тому що їм усе, в тім числі і МОВА, - ПО-ФІГ !
Ця подружня пара москвичів виявили і неприхований інтерес і до постаті Степана Бандери, описаний не московською пропагандою, а почутий із моїх вуст - українського націоналіста.
Із задоволенням вони взяли "сувеніри" - білу пов'язку із червоно-чорним написом: "Голодую За Українську Мову" та синьо-жовту стрічку боротьби ВО "СВОБОДА" за Українську Мову, ту що пов'язувалися нею члени нашої організації під час пікетування ВР 30 червня ц.р. спрямованого проти підписання зрадником національних інтересів Литвином проекту "двуязичного" закону.

Ось так, брати-українці, у вас є із кого брати приклад!
Якщо немає із кого, не ж із "ПОФІГІСТІВ" із свого рідного середовища, то беріть приклада із АДЕКВАТНИХ ЛЮДЕЙ, людей тієї держави, яку осідлали "вчителі" і "наставники" триголового дракона - україножера. Одна голова - Януковича, друга - Азарова і третя - Литвина.
Ось і "казочці" кінець, а хто слухав - молодець.
Бо ж кінець казочки завжди щасливий: Знайдеться добрий молодець і...

РЕЖИМУ БУДЕ КІНЕЦЬ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2012, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Коли щастя маєш, то його і не помічаєш. Бо хочеться - ще більше.
Трохи оптимістичної "лірики" захотілося у ці Святочні Дні Незалежності!
Гляньте, хоча б, у календар цього 2012 року. Їх, цих Святочних Днів, аж чотири поспіль! Бо ж немає БІЛЬШОГО, навіть, по кількості днів СВЯТА , ніж СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Візьмемо жителів Донбаса.
У Київ на це Найвизначніше Свято України - Свято Незалежності приїхав і підійшов до Українського Дому юнак з Донбасу. Й каже: "Так радісно навколо - усі щасливі у вишиванках, навіть, - діти. Скрізь лунають українські пісні. мова звучить на кожному кроці - УКРАЇНСЬКА! Прапори - синьо-жовті майорять на стінах будівель - великі. І, - маленькі у руках, майже кожного прохожого. І що, найбільше дивно, - у рученятах діточок, які ще зовсім малесенькі - немовлята у калясочках і уже у вишиванках. Такі всі радісні, привітні. Приїхав я з Донбасу і бачу це усе у Києві. У Києві - столиці України вирує свято. Вирує дух українства - дух одвічної стихії. Мені тут у вас, в українців, так легко дихається, бо ж мені мова українська, її мелодійність, її милозвучність, як бальзам на душу. Побувавши тут, у Києві - у центрі України - столиці нашої держави, я вірю, що це Українське Море Любови, Щастя й Доброти, в якому я зараз купаюсь, зал'є і наш Донбас. І в ньому потонуть усі негаразди, а найголовніше - змиє хвилею Доброти, Української Доброти та Любови усі оті недолугі видумки із "двуязичієм". Бо мені, росіянину по-батькові-росіянину, який родом із Росії, а українцю по-матері-українці, яка родом із Запоріжжя, як і багатьом іншим росіянам та українцям - жителям Донбаса не до вподоби цей надуманий закон про "двуязичіє". Бо їх діти, діти з Дону - Донеччини, споконвічної Української Землі без проблем і залюбки розмовляють українською мовою і їм, жителям Донбаса, ну, дуже хочеться, щоб День Незалежності і в Донецьку святкували так саме, як і у Києві.

P.S. Ця розмова відбулася у Києві на Європейській площі на східцях Українського Дому між мешканкою м. Вінниці і мешканцем м. Донецька в День Святкування Дня Незалежності України. (Матеріал подано незначно згіперболізовано, враховуючи свюточно-оптимістичний ліризм душі "поета" :))

Із Святом Незалежності усіх вінниччан і гостей нашого міста!
І також із Святом - усіх гостей "гілки Вінниця" на Форумі ВО "Свобода"

ЩАСТЯ УСІМ !!!

ГОЛОСУЙТЕ ЗА КАНДИДАИТІВ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ВО "СВОБОДА" !!!

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2012, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Придумали собі "ланцюгове голодування". НАЩО??? Що за мазохізм?
Хто на Вас увагу звертає ...

"Придумали собі "

Мене оці слова найбільше бентежать. Можливо, тому, що сприймаю їх сказаними шановною пані в контексті на мою адресу і саме у Вінницькій гілці.

Ну й, нехай! Припустимо так, що я - дебіл. Таким мене хочуть бачити, ну, дуже багато серед люду - не дебілів. Вони, дійсно, - не дебіли. Бо ж дебіли не спроможні зрозуміти того, що вони дебіли. А я усвідомлюю те, що моя життєва позиція і їхня, радикально різняться. Тому, прекрасно розумію те, що з їхньої точки зору я - дебіл!
Доказувати їм, не дебілам, те що я теж, як і вони - не дебіл, тобто, такий же, як і вони - не дебіли, ні в якому разі не стану! Тому що для мене - такі докази є принизливими - це раз. А два - для мене бути таким, як я є - це велике щастя! І для мене було б те, якби я був таким же, не дебілом, як вони - було б неймовірно великим нещастям.

Це прекрасно розумів наш Великий Учитель - Тарас Шевченко. Тим, хто заклопотаний дебілізмом голодувальників на "Захист Української Мови", раджу уважно прочитати твір Шевченка "Юродивий" і постаратися глибоко вникнути і зрозуміти, якщо спроможні це зробити, в суть цього твору.

Юродивість юродивого була "на руку" і владі, бо ж не юродиві такого не вчинять! І - не юродивим, бо ж вони усі не - юродиві, щоб затопити в морду "мєнту"-капралу в церкві за публічне приниження народу.

Але ж, так як людям Духу притаманні жарти: коротка відповідь моя така - "Собі" голодують десь там, у горах Карпатах. Збирають і сушать на зиму гриби. І обов'язково із шановною пані . Бо самому дуже страшно. Раптом ведмідь! Хто спасатиме? І без шановної пані - смерть! Або ведмідь роздере! Або - отруєння грибами! В чому-чому, а у зборі грибів шановна пані толк знає, не тільки у квашені капусти, - загляньте в "Автентичну кухню". Там дуже толкові рецепти: МОВА ВПЛИВАЄ, навіть, і на смак квашеної капусти із обов'язковим застосуванням шатківниці і співом про "Гітлера і Сталіна" !!!
Я думаю, що цьому беззаперечному доказові про необхідність перепущення ворогів через шатківницю - усі заперечення - ЗАЙВІ !!І
Тому, шановна пані - ПРАВА !!!

СЛАВА НАЦІЇ !
СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2012, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майоре, сонечко моє.
Дебіли це всі інші,котрі не допускають свободи волеізліяння душі.
Ви боретеся .як можете,щоб привернути увагу до критичного
стану в якому опинилася Україна.
Але...ну..я ніколи не зрозумію спосіб боротьби-голодування?

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2012, 02:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я усвідомлюю те, що моя життєва позиція і їхня, радикально різняться. Тому, прекрасно розумію те, що з їхньої точки зору я - дебіл!---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Щож шановні!- ДОГОВОРИЛИСЬ! Я теж хочу сказати свою позицію. Коли Ви вважаєте цю жертовну людину дебілом то, я щиро вдячний долі що мав честь разом з ним боротись за незалежність нашої країни,до ранку спілкуватись про минуле та майбутньє нашої Країни,та от ніколи не могли подумати що, в кінцевому результаті,за прагнення хочаб якимись чином змінити хід історії,та хід мислення народу про наші цінності,своїж назовуть дибілом. Який маразм... Хоча нічого дивного Христос казав що -"нема пророка в своїй вітчизні" Внутрішній світ цієї Людини здатний оцінити лише Бог,ну а люди здатні назвати дибілом.... В такому разі я теж "дибіл" і зовсім вже не хочу бути схожим на Вас шановні недибіли... Бог нам усім справедливий суддя!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,