•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вінниця

Автор Повідомлення
пан майор

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2012, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[Флуд. У дописувача манія величі. Адміністрація.]
пан майор

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2012, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую! Враховано! Коли мене звільняли зі служби у 1990 році, цим діагнозом савєцкіє гєнєрали мене третірували, хоча Військово-Лікарняна Комісія визнавалала мене "Годним к воінской службє" І щорічно під час диспанзеризації підтверджувалася моя придатність до військової служби.
Але ж хіба нормальний совєтскій офіцер дозволить собі виступати українською мовою за Незалежність України і за створення Збройних Сил України ?! Та ще й на несанкційонованих мітингах ?

А в тім, усе рівно, я АДМІНУ вдячний!
У будь-якому випадку СКРОМНІСТЬ - ЛЮДИНУ ПРИКРАШАЄ!

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2012, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Флуд. У дописувача манія величі. Адміністрація.----------------------------------------------------------------------------- Шановна Адміністрація. з чим ідемо на вибори до парламенту??? Люди цікавляться як "Свобода" буде захищати інтереси Українців??? що нового буде пропонувати партія для народу.Які інновації будуть введенні в економічний розвиток нашої країни?що буде відбуватися в питаннях духовного зростання нації???. Допоки Ви формуєте негатив проти власних членів партії,у Вінницькому політехі з цього року утворена група зарубіжних студентів яких перед вступом до вузу замість Української мови спілкування,запропонували вивчати Російську мову . Студенти інших країн жалуються що хотіли вивчати Українську,для подальшого спілкування та розвитку бізнесу з нашою країною,проте наші викладачі Медичного університету ,та Політеху кажуть їм що, російська мова їм більше пригодиться і що нею користується вся Україна.(це слова студентів першокурсників)котрі приїхали навчатись до нас зза кордону. Ось так "БУРОМ" впроваджується кацапська мова в наших вузах... Ті хто плює в душу патріоту України,ласкаво прошу,-покажіть як Ви станете в проломі за Українську мову для іноземних студентів,котрі сьогодні більше від таких подій обурені аніж Ви...

[Читайте : http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/inshi/031823/ . Адміністрація. ]

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2012, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Читайте : http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/inshi/031823/ . Адміністрація. ][/quote]--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- В цілому я підтримую таку програму алеж погодьтесь що вона сировата. Скажімо нічого не сказано про турботу за дітей без батьків,про захист прав інвалідів,не помітив чи було щось сказане про свободу віросповідання. Я обов"язково детально вивчу кожне слово в програмі і вискажу свою точку зору тому що, хочу аби накінець в Українців з"явилась віра що, є та політична сила котра стоятиме на захисті їх прав. Дай нам Бог мудрости і любови до кожного українця...

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2012, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
мирун написав:
[Читайте : http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/inshi/031823/ . Адміністрація. ]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- В цілому я підтримую таку програму але ж погодьтесь, що вона сировата.

Шановний пане Володимире! З усією повагою до Вас!

Ви пам'ятаєте Вінницький Крайовий РУХ "імені Леоніда Кравчука". І чому виник Незалежний РУХ Вінничини імені Василя Стуса.
Ви пам'ятаєте "імені "багіні" лідерів БЮТу на Вінничині, які, ховаючись за ідеєю, яку ми із Вами жертовно виборювали, намагалися підступно на нас списати вкрадені ними "мани-мани". Але ж ми їм цього зробити не дали, то потім вони ж за "мани-мани" й саму "багіню" продали.

Вірно кажете: "Що посієш, те й пожнеш".

Не добротним зерном, а чортополохом ВАНА Україну засівала. Ось і пожала те, що засівала - чортополох її не вириває. Ви пам'ятаєте наші з Вами нічні дозори на Помаранчевім Майдані. І що??? Таким же "чортополохом" ШОКОЛАДНИЙ зразу ж після Помаранчевої заповнив усю велику залу "Райдуги".

Саме чортополохівці, а не українці звели нанівець здобутки Помаранчевої революції. "Великі" ж аналітики "собачат" УСЕ із хворої голови чортополохівців на здорову голову українців. Для чого???
Для того, щоб був каламбур на виборах. А у мутній водичці добре рибка ловиться.

Тому, у нас на Виборах вибору немає.

ОКРІМ ОДНОГО - усі свої сили ми мусимо віддати на агітацію

"ЗА !!! " ВО "СВОБОДА" !!!.

У військових є давній БОЙОВИЙ ЗАКОН - НА ПЕРЕПРАВІ КОНЕЙ НЕ МІНЯЮТЬ.
ПЕРЕПРАВА - це наведений міст через широку ріку. І потрібно стрімко через цю ріку перепрвати війська на інший берег, який утримує ворог.

То ж під час переправи не міняють коней! Які є - такі й є! Стрімкі, чи ні, уже пізно до них придивлятися, потрібно мерщій добратися до протилежного берега і завоювати на ньому плацдарм.

Тому, пане Володимире, і усі вінничани, хто прагне покращення життя в Україні !!!

ПЕРЕПРАВА УЖЕ РОЗПОЧАЛАСЯ - ЦЕ ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ

То ж знайте, агітуйте і віддавайте свої голоси на Виборах "ЗА!!!" кандидатів в народні депутати від ВО "СВОБОДА", а саме -

від ВО "СВОБОДА" НА ВІННИЧЧИНІ:

"ЗА !!!"
Голову Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексія Фурмана – №26 у виборчому списку до парламенту від ВО "Свобода" ;

"ЗА !!!"
Володимира Базелюка - Голову Вінницької міської організації ВО "Свобода", депутата Вінницької міської ради – кандидата у народні депутати у 12-му мажоритарному виборчому окрузі;

"ЗА !!!"
Сергія Продана - Голову Чернівецької районної організації ВО "Свобода", депутата Чернівецької районної ради – кандидата у народні депутати у 15-му мажоритарному виборчому окрузі;

"ЗА !!!"
Антона Бойдаченка – депутата Вінницької міської ради від ВО "Свобода", кандидата у народні депутати у 17-му мажоритарному виборчому окрузі.

Редаговано: пан майор (05 вересня 2012, 15:20)
мирун

ПовідомленняНаписане: 05 вересня 2012, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То ж під час переправи не міняють коней! Які є - такі й є! Стрімкі, чи ні, уже пізно до них придивлятися, потрібно мерщій добратися до протилежного берега і завоювати на ньому плацдарм.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Абсолютна згода!,кращого варіанту для України та Українців не спостерігаю. Тому я вже агітую за партію "Свобода" і її представників і буду це робити до останнього дня виборчої компанії. А досвіду в агітаційній та організаційній роботі у мене достатньо. Перемоги нам усім!P.S. -Єдинне питання котре не полишає у спокої... А що незнайшлось жодного місця у списку до ВР для Вінницьких представників партії котрі можливо краще знають ситуацію на місці і від того краще моглиб відстоювати інтереси Вінничини?????????

ПовідомленняНаписане: 05 вересня 2012, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1. Мирун написав:
Цитата:
То ж під час переправи не міняють коней! Які є - такі й є! Стрімкі, чи ні, уже пізно до них придивлятися, потрібно мерщій добратися до протилежного берега і завоювати на ньому плацдарм.

Абсолютна згода ! Кращого варіанту для України та Українців не спостерігаю. Тому я вже агітую за партію "Свобода" і її представників і буду це робити до останнього дня виборчої компанії. А досвіду в агітаційній та організаційній роботі у мене достатньо. Перемоги нам усім!

Пане Володимире!
А я у Вас і не сумнівався!
ВИ - СПРАВЖНШЙ УКРАЇНЕЦЬ !!!

2. Мирун написав:
P.S. Єдинне питаня котре не полишає у спокої...
А що не знайшлось жодного місця у списку до ВР для Вінницьких представників партії котрі можливо краще знають ситуацію на місці і від того краще могли б відстоювати інтереси Вінничини?????????

ОЛЕКСІЙ ФУРМАН, ВОЛОДИМИР БАЗЕЛЮК, СЕРГІЙ ПРОДАН І АНТОН БОЙДАЧЕНКО - усі четверо Вінницькі представники партії.

ВОНИ БАЛОТУЮТЬСЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВІД ВО "СВОБОДА" І БУДУТЬ ЗАХИЩАТИ ІНТЕРЕСИ ВІННИЧЧАН,

ТОМУ АГІТУЄМО І ГОЛОСУЄМО "ЗА !!!" :

"ЗА !!!" Голову Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексія Фурмана – №26 у виборчому списку до парламенту від ВО "Свобода" ;

"ЗА !!!" Володимира Базелюка - Голову Вінницької міської організації ВО "Свобода", депутата Вінницької міської ради – кандидата у народні депутати у 12-му мажоритарному виборчому окрузі;

"ЗА !!!" Сергія Продана - Голову Чернівецької районної організації ВО "Свобода", депутата Чернівецької районної ради – кандидата у народні депутати у 15-му мажоритарному виборчому окрузі;

"ЗА !!!" Антона Бойдаченка – депутата Вінницької міської ради від ВО "Свобода", кандидата у народні депутати у 17-му мажоритарному виборчому окрузі.

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2012, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

13 вересня 2012 року о 17.00 відбудеться зустріч вінниччан із лідером ВО "СВОБОДА" Олегом Тягнибоком. Місце зустрічі - площа Василя Стуса, біля адмінбудинку, який у народі має назву "Книжка".

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2012, 11:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

По 17 округу кандидат від Свободи узгоджений з Батьківщиною7
мирун

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2012, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="пан майор"]13 вересня 2012 року о 17.00 відбудеться зустріч вінниччан із лідером ВО "СВОБОДА" Олегом Тягнибоком. Місце зустрічі - площа Василя Стуса, біля адмінбудинку, який у народі має назву "Книжка".=====================================================================/ Сьогодні по місту роздають листівки про зустріч з Арсенієм Яценюком котра відбудеться теж біля книжки тільки на пів години піздніше....,теж 13 вересня[/i]

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2012, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Володимире, я отримав SМS-ку. якою мене. як члена ВО "Свободи", повідомили про прибуття у Вінницю Олега Тягнибока. Я бачив сьогодні по Вінниці масу розклеєних летючок про прибуття і Яценюка, як Голови Ради партії "Батьківщини". На жаль, біля "Книжки" ми з Вами не зможемо зустрітися. У мене завтра виступ в УНІАН. Голодукальники на "Захист Української Мови" біля Українського Дому у Києві проводитимуть подальші заходи спрямовані проти антиконституційного злочинно протягнутого через Верховну зРаду "двуязичного" закону.

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2012, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене завтра виступ в УНІАН. ==================================================== Божої Вам підтримки і благословення.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2012, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

можете мені дати контакти вашої місцевої організації або ще краще голови вінницької Свободи, телефон зі сайту мовчить, а інших контактів немає
Лицар

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2012, 08:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дарсі написав:
можете мені дати контакти вашої місцевої організації або ще краще голови вінницької Свободи, телефон зі сайту мовчить, а інших контактів немає

Телефон вінницького осередку партії - 0432 56 15 22, 067 889 52 51, 093 611 98 85
мирун

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2012, 23:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановане товариство ! Нинішня компанія проходить дуже легко,без занадто великих зусиль,людей легко переконувати що нинішній системі,коли ми хочемо будувати свою країну,потрібна потужня противага і цією противагою є партія "Свобода"мета котрої в першу чергу відстоювати інтереси Українців. Не від однієї людини чую що хоча він і не знає самого Тягнибока і його ідеології,та знає добре що Він буде ломати хребет цій системі. Люди хочуть бачити покараними,тих хто зраджує інтересам України і від чого саме життя стає нестерпним. Тому важливо наголошувати на тому в своїх бесідах з виборцями,що вони стануть свідками кари над зрадниками інтересів нації. Навіть деякі росіяни по родоводу кажуть про те що ми маємо відстоювати свої права і свою мову,тоді нас почнуть поважати!!! Усі працюймо,хто як може,заради нашого майбутнього. Час відведенний на переконання інших щодня скорочується.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,