•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вінниця

Автор Повідомлення
Сондер

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 20:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я в 17-ому окрузі голосуватиму за мажоритарника свободівця. І по єдиному округу проголосую за Во Свобода.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 15:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До уваги вінниччан і гостей нашого міста !!!

Завтра, у п'ятницю, о 17 годині, 12 жовтня 2012 року біля пам'ятника М. М. Коцюбинському (що біля Будинку Офіцерів) відбудеться зустріч з лідером ВО "СВОБОДА" Олегом Тягнибоком.

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2012, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну ось і все!!! Настав час спокою... Зняв з машини ємблему та прапорець з антени,по краям обшарпаний,трохи затертий,положу його в мій архів. Я переконаний що представництво партії в раді гарантовано! головне щоб виботи пройшли без підлоти. Бажаю усім спільної перемоги. В тім усе в руці Божій...

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2012, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саме тепер коли почалась робота у ВР, слідкуючи за діями тих кого підтримував і голосував усією родиною,можу сказати що не помилився! Дай Боже усім представникам "Свободи",що увійшли до ВР сили ,здоров"я надхнення,та Божого Благословіння у св"ятій праці захисту інтересів змученого від рабства Українського народу. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2013, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В ніч 4 вересня 1985 року в совітських концтаборах був замордований Василь Стус. Йому Указом Президента України Віктора Ющенка було присвоєне звання Героя України. В річницю загибелі нашого славетного земляка ще за часів СССР Незалежним Рухом Вінниччини імені Василя Стуса був піднятий синьо-жовтий прапор у Вінниці. В ті часи Вінниця стала третім містом вслід за Львовом і Тернополем над якими замайорів Державний Стяг Укераїни.

Героям слава!

ПовідомленняНаписане: 06 вересня 2013, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

6 вересня 2013 року о 10 годині ранку Вінницька "СВОБОДА" пікетувала облдержадміністрацію

З вимогою до української влади втрутитися в ситуацію із безпідставним звинуваченням російською стороною громадянина України Олександра Михайловича Федоровича. Він єдиний вижив унаслідок тарану російськими прикордонниками маломірного катера. Тепер росіяни намагаються "списати" загибель 4-х українців на єдиного члена екіпажу, який уцілів внаслідок катастрофи.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,