•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чия хата не з краю ІІ

Автор Повідомлення
Станіславець

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2007, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво яким чином завершилась дана акція. Скільки людей схилились до Чорного та адмінять зараз невеличкі сайти?
Оскільки тема видалена, дописати в ній не можливо.

Створив власний портал на базі MkPortal http://www.saloman.org.ua/

Клюб любителів САЛА :))

Наразі повно роботи над перекладом раши та наповненням

Ось така забавна ідея інформаційно-розважального характеру :)

---

Хто має власні проекти, ділимось, обговорюємо, даємо поради...

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2007, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Цікаво яким чином завершилась дана акція. Скільки людей схилились до Чорного та адмінять зараз невеличкі сайти?

---

Хто має власні проекти, ділимось, обговорюємо, даємо поради...

Яке цей портал має відношення до нас?
Я там на тому посиланні, що ви дали не побачив жодного слова Українською. Або Англійська, або російська.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2007, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

Я там на тому посиланні, що ви дали не побачив жодного слова Українською. Або Англійська, або російська.

Авось гляньте щераз, вже українська :) Кажу ж я тільки но створив, налаштовую, зараз ще повно роботи над перекладом на українську та наповненням.

А відношення до теми на форумі "Для тих, чия хата не скраю", мабуть ви її вже не зустріли.. Поширення україномовних сайтів

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2007, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Киянин-патріот написав:

Авось гляньте щераз, вже українська :) Кажу ж я тільки но створив, налаштовую, зараз ще повно роботи над перекладом на українську та наповненням.

А відношення до теми на форумі "Для тих, чия хата не скраю", мабуть ви її вже не зустріли.. Поширення україномовних сайтів

Мабуть не зустрів, бо я тут ще тільки декілька місяців.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2008, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ап, вперся в проблеми із дизайном. Є однакодумці на форумі, котрі допоможуть шапку намалювати та кольори підібрати? Потроху вже додаю цікаві статті, жаль часу не так багато, щоб цілком присвятити його створенню сайту.

Також розділи ще не створював, тільки Сало та Гумор про сало.

Що додати, буду вдячний за критику та побажання ;)

ICQ 406-652-410

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2008, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Ап, вперся в проблеми із дизайном. Є однакодумці на форумі, котрі допоможуть шапку намалювати та кольори підібрати? Потроху вже додаю цікаві статті, жаль часу не так багато, щоб цілком присвятити його створенню сайту.

Також розділи ще не створював, тільки Сало та Гумор про сало.

Що додати, буду вдячний за критику та побажання ;)

ICQ 406-652-410

У мене впринципі є добрий друг - веб-дизайнер, він є одним із найкращих і найдорощих веб-дизайнерів Києва.
Проте в нього дуже мало часу...
Якщо в вас є посилання на сайт ваш (якщо розмістили), то дайте, я йому покажу і може він виділить трохи часу.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2008, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як це, якщо розмістили, таж в першому дописі написав http://www.saloman.org.ua/

Буду вдячний за допомогу.

Очікую пропозицій щодо наповнення змістом..

Планую додати розділ, схоже як на Реакторі (ланцюгова реакція патріотів)

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 23:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Ось мій сайт про футбол :)

http://www.profootball.org.ua

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Станіславець"]Цікаво яким чином завершилась дана акція. Скільки людей схилились до Чорного та адмінять зараз невеличкі сайти?

---

Хто має власні проекти, ділимось, обговорюємо, даємо поради...[/

quote]
Воно то добре, якби не піст, але варто поставити заставку:"Хохлам сала не давати"

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можу додати короткий акровырш на слово хохол (читати з перших слыв строф зверху вниз)

Хороший він для всіх, крім себе,
Осміяний, покривджений, безмовний.
Ховає погляд від своїх небес,
Озватися до Бога він не може-
Ледачий духом, змосковілий пес.

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аналітик написав:

Воно то добре, якби не піст, але варто поставити заставку:"Хохлам сала не давати"

)))

Якщо є бажаючі для наповнення порталу цікавою інформацією, створенням нових розділів, розкрутки його надам відповідні права.

Часу обмаль, портал створив, а от подальше просування зупинилось((

Портал заснований суто на ентузіазмі, розважально-інформаційного характеру. Зиску не сподівають, просто якщо є бажання допомогти - я надам можливість.

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2008, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Портал справді непоганий, але, на жаль здатних розкуручувати наші потрали замало. Як сказав Івано-Франківський авторитет в галузі освіти- пріоритетніше купити іноманку і "тарілку", ніж компютер з інтернетом, хоч китайці думають інакше. Я ще гірше знаю- українці шкодують копійку для передплати нормальної української газети, хоч пропивають багато і при тому можуть розумно дискутувати на будь-яку тему політики і українського життя.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,