•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

До чого чорні довели "нову" Південну Африку

Автор Повідомлення
Джміль

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2007, 18:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цікавий блоґ - "Смерть Йоганесбурґа". Наочно показано, на що чорні перетворили ПАР після скасування режиму апартеїду. Я навіть і не думав, що там така дупа. Хоча й читав, але читати - одне, а бачити світлини - зовсім інше... http://deathofjohannesburg.blogspot.com/

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2008, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

[Негрофільство. Редаговано адміністрацією.]
Терорист

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2008, 14:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слухай, Вадя! Може і Ти хочеш бути чорним? Якщо так, то це дуже легко зробити. Достатньо до чорноти відтовкти Тобі писок. Може вже досить тут викладати свої чорні теорії, негрофіл Ти наш?

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2008, 14:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Цікавий блоґ - "Смерть Йоганесбурґа". Наочно показано, на що чорні перетворили ПАР після скасування режиму апартеїду. Я навіть і не думав, що там така дупа. Хоча й читав, але читати - одне, а бачити світлини - зовсім інше... http://deathofjohannesburg.blogspot.com/

ПАР далеко, Ви краще подивіться на що перетворила мою Одесу совіцька, а потім боделанівська та гурвіцевська жидобанда, да і просто наша рідна біла жлоба В центрі роблять показуху, а що в середині історичних будівель, а трохи далі за центр:(
Стисло Тарас

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2008, 19:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Добронрав. Таке в кожному місті - а не тільки в Одесі. Я в Києві можу такого нафотографувати!... Правда до ПАРу буде далеко - але соромно за своє місто буде однозначно.

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 14:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Терористові: Мене вже записали у негрофіли! Жах! Як тут люблять насаджувати ярлики! Просто я закликаю до поміркованості.
Якби я хотів бути чорним, то спитав би у Майкла Джексона і зробив би все навпаки. І нащо адміністрація забрала те повідомлення? Якби його було зараз видно, кожен міг би оцінити, негрофільське воно насправді чи ні. Бо люди заходять, бачать замість мого повідомлення надпис про негрофільство і, мабуть, думають, що я там якісь жахи понаписував.
Щодо питання, хто з нас кому може натовкти пику, Терористе, давайте виявимо це практичним шляхом, коли зустрінемось, а то в теорії всі хоробрі, та коли доходить до практики, завжди хочуть забрати свої слова назад і розійтися зі мною мирно (сподіваюсь, ці слова не видалять з формулюванням "бійкофільство" чи якось іще).

Погляд

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 15:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це що, в нашому королівстві вже все так добре, що нас почав Гондурас хвилювати?

Неволя в рідній стороні.
Терорист

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Терористові: Мене вже записали у негрофіли! Жах! Як тут люблять насаджувати ярлики! Просто я закликаю до поміркованості.
Якби я хотів бути чорним, то спитав би у Майкла Джексона і зробив би все навпаки. І нащо адміністрація забрала те повідомлення? Якби його було зараз видно, кожен міг би оцінити, негрофільське воно насправді чи ні. Бо люди заходять, бачать замість мого повідомлення надпис про негрофільство і, мабуть, думають, що я там якісь жахи понаписував.
Щодо питання, хто з нас кому може натовкти пику, Терористе, давайте виявимо це практичним шляхом, коли зустрінемось, а то в теорії всі хоробрі, та коли доходить до практики, завжди хочуть забрати свої слова назад і розійтися зі мною мирно (сподіваюсь, ці слова не видалять з формулюванням "бійкофільство" чи якось іще).

Раз адміністрація форуму видалила допис, значить він дійсно містив слова, з яких випливала пропаганда негрофільства. І дискусій тут бути не може. Задовбали вже зі своїми теоріями расового змішування. Хочете мішатися, хочете мати чорненьких дітей - шуруйте в ПАР, чи краще в Зімбабве, і там пропагуйте свої ідеї. Може там такі речі їм сподобаються, але сумніваюся...

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 16:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Мій світогляд є результатом того, що я бачу, поїздивши по світу (а не сидячи в Україні). Тому мої слова про расове змішування є не теорією, а відображенням практики. Що бачу, про те й кажу. Я не негрофіл, я дійсно прихильник змішування рас, і це випливає з мого життєвого досвіду. Наприклад, росіян я бачив багато тупих, татарів - також. Але всі мої знайомі напівкровки (50% татари, 50% росіяни) - надзвичайно розумні люди. З цього я роблю висновки.
Також циганів я знаю не з кращого боку. Але у мене багато друзів, що є наполовину українцями, наполовину циганами - вельми і вельми пристойні люди, на рівні чистих українців.
Поділіться вашими аргументами, чому недопустиме расове змішання, чим воно може бути шкідливе.
Расу можна розглядати як соціальний організм. Кожен організм має час свого народження, розквіту, старості (занепаду) і смерті. То навіщо відтягувати кінець старої раси, чи не краще приєднатися до народження нової?

Терорист

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я вже казав - пакуйте валізи і шуруйте створювати нову расу в Зімбабве. Нам тут таких "експериментаторів" не потрібно!

П.М. Не забудьте нам написати на форум з Африки як проходить експеримент...

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 16:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А я маю приклади з власного життя, коли мішані полукровки (в даному випадку мулати) виявилися неповноцінними: один мав інтелект на рівні 3-го класу, ледве його дотягнули вчителі в школі до 9-го, а інший виявився педерастом. От вам і результат расового змішування, шановний...

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Голубих повно і серед "чистокровних". І тупих повно. Ейнштейн був чистокровним, та його інтелект був настільки слабким, що без першої жінки-слов"янки він би так і лишився рядовим Ж, нікому не відомим.
Серед полукровок є і генії. Ви, сподіваюсь, не заперечуєте геніальності Дюма і Пушкіна?

Вареник

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю шо там Дюма, а Пушкін - телепень. Ніфіга не патріот, не за матушку росію помер, а за бабу.

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Я зовсім не хотів сказати, що Пушкін - патріот. По-Вашому, геній неодмінно повинен бути патріотом? Пушкін підняв російську мову на ту висоту, до якої вона без нього навряд чи доповзла б до сьогодні. Він оживив мову. Він геніально підбирав слова для віршів, вплітав їх у ритм віршів. А щодо характеру генія... почитайте книгу Чезаре Ломброзо "Гениальность и помешательство".
Ленін був полукровкою. І ніхто, думаю, не заперечує його величезний вплив на історію (хороший вплив чи поганий - діло не раси, а особистих його інтересів). Юля - мішанина кількох кровей (батько - вірменський Ж, мати - російська жидівка), а подивіться, чи є їх якась рівна жінка за особистими якостями, за величиною особи?

Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Юля - мішанина кількох кровей (батько - вірменський Ж, мати - російська жидівка), а подивіться, чи є їх якась рівна жінка за особистими якостями, за величиною особи?

Є. Алессандра Муссоліні. Модель, акторка, фашистка, депутат Європарламенту і просто сильна жінка. Куди там до неї куценькій кривоногій клаповухій інтердівчинці караїмсько-арамейського походження?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,