•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

рассєя-матушка...

Автор Повідомлення
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2008, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://narodna.pravda.com.ua/photos/474f0dea03aac/

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2008, 23:26           Відповісти цитуючи     Догори

тю...
ті певно пересуваєшся виключно літаком або ракетою, тому що не бачишь що коіться на дорогах в Україні, навіть у столиці, не кажучи вже про решту міст ( до речі виходячі з фото- не можливо точно сказати що це росія, а не скажемо десь під Львовом...) :):):))
СССР-5
Гість

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2008, 23:29           Відповісти цитуючи     Догори

а ось це- точно українське.....
http://kp.ua/daily/261107/14350/
http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=3951
( у соседа то в газу щепочка всегда больше чем бревно в собственном глазу.. :) )
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2008, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СССР-5 написав:
тю...
ті певно пересуваєшся виключно літаком або ракетою, тому що не бачишь що коіться на дорогах в Україні, навіть у столиці, не кажучи вже про решту міст ( до речі виходячі з фото- не можливо точно сказати що це росія, а не скажемо десь під Львовом...) :):):))

ну звичайно - під Львовом буде вантажівка везти "продуктьі".
Цитата:
а ось це- точно українське.....
http://kp.ua/daily/261107/14350/
http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=3951
( у соседа то в газу щепочка всегда больше чем бревно в собственном глазу.. :) )

ну ти зрівняв х..й з пальцем. Московщина - болото. А столиця так і перекладається. Не хочу жити в болоті.

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2008, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Києві чудові дороги.
Такого як там у нас нема геть і близько.

І фото ті з росії, бо на камазі російські номери.
Це видно на 5-тому фото.

У нас в Києвській області такого нема, тому не кажи тут Савок.
А за часів срср таки було і в нас таке.
Стан доріг у Києві - добрий.

Лише у деяких дворах є вибоїни в дорозі.
Проте в мене на районі уже перекрили десь половину доріг, і тепер там гладенький рівний асфальт.

СССР-5
Гість

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2008, 11:33           Відповісти цитуючи     Догори

Проте в мене на районі уже перекрили десь половину доріг, і тепер там гладенький рівний асфальт.
хм... цікаво... ти давно в загалі то подорогам їздив???
чи вважаешь що дорога в києві одна- Хрещатик????
Витя

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2008, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дійсно стан доріг в Україні не набагато кращий ніж в Росії. Вінничанин, ти знайшов за що придратися, у нас, після злив у лісистій місцевості.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2008, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СССР-5 написав:

Я й кажу, що ти в Києві не був.

Як покажеш мені в Києві щось подібне, як на фото, тоді і поговоримо.

тмуторокань

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
СССР-5 написав:

я тобі приблизно таке саме можу в Криму показати. Одного разу рейсовий автобус в якому я був, так само застряг під сімферпополем. а дорогу біля мого ж будинку на околиці Сімфера "підрихтували" лише рік тому...а до того була як на фото (може і гірше).

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тмуторокань написав:
Киянин-патріот написав:
СССР-5 написав:

я тобі приблизно таке саме можу в Криму показати. Одного разу рейсовий автобус в якому я був, так само застряг під сімферпополем. а дорогу біля мого ж будинку на околиці Сімфера "підрихтували" лише рік тому...а до того була як на фото (може і гірше).

Я не знаю, як у вас (точніше бачив, знаю...), але в Києві такого з часів совку ще не було...

учитель

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 23:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Вінниці теж дороги чудові, за винятком деяких. Після того, як жиди захопили владу в Вінниці та асфальтні заводи, в нас дороги хороші.

Памятайте настанови, які видаються кожному жиду в синагогах: "там де правлять гої, там повинен бути безлад та анархія, там де ми - там порядок".

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 23:25           Відповісти цитуючи     Догори

я так бачу хлопчик зовсім несенытныцю несе..
добре давай так- я тобы фото висилаю, ала за умови- з тебе кухель пива( особисто передашь на Майданы), за оде ще раз покажу всім- яке ти трепло...
домовились???
ПС- не лякайся, фото я тут виложу, що б всі бачили, а до фото- дата, та адреса....
СССР-6
Гість

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 23:27           Відповісти цитуючи     Догори

учитель

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008, 23:18 Переглянути профілі учасників Відіслати листа Відповісти цитуючи Догори
В Вінниці теж дороги чудові, за винятком деяких. Після того, як жиди захопили владу в Вінниці та асфальтні заводи, в нас дороги хороші.

Памятайте настанови, які видаються кожному жиду в синагогах: "там де правлять гої, там повинен бути безлад та анархія, там де ми - там порядок".
гарно сказав... сам то зрозумів що???

хай краще безлан.. чим під жидів "лягти" :):):)
Миланка

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2008, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ділитеся досвідом лежання під жидами?

П.С. Для цитування є спеціальна кнопка.

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2008, 15:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СССР-6 написав:

я так бачу хлопчик зовсім несенытныцю несе..
добре давай так- я тобы фото висилаю, ала за умови- з тебе кухель пива( особисто передашь на Майданы), за оде ще раз покажу всім- яке ти трепло...
домовились???
ПС- не лякайся, фото я тут виложу, що б всі бачили, а до фото- дата, та адреса....

Я тобі по веб-мані перешлю один доллар, бо їздити пиво купувати часу я не маю і бажання теж.

А фото у Києві із такою дорогою я б подивився.
Але щоб багнюка була як на тому, бо прості вибоїни всюди є і в нас і в них і в Європі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,