•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дмитро Олександрович Корчинський

Автор Повідомлення
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Відношення до цієї людини особисто в мене двояке.
З одного боку - це один з перших "некухонних" націоналістів. Батальйон "АРГО", війна в Абхазії й Чечні - українці там повернули собі образ не "жадібних салоїдів", а козаків. Лише Корчинському не забракло духу і віри захищати українців Придністров'я.
Він видатний теоретик. Лише у його книжках я знаходив не просто переспіви класиків, а власна розробку націогенезу. Він ніколи не впирався у якусь ідею - він шукав.
Цей пошук завів його в анархізм, християнство, мало не лівацтво - але, зрештою, саме такими і були запорожці, яких ми нині вважаємо своїми славними предками.
На якомусь етапі Корчинський почав вважати себе розумнішим за всіх - і "продався". Не розходячись із власною совістю, він почав служити за гроші - це теж, звичайно, по-козацьки, але йому то не простилося.
Панове, яке ваше ставлення до цієї людини? Як ви оцінюєте його колишні заслуги і те, що він робить зараз?

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що би ми не знали, не казали, не думали про Корчинського, але багатьом нашим і справжнім і несправжнім, ліберальним і радикальним, толерастам і радикастам і т.п. до нього дуже ще рости треба. І аби критикувати якесь явище - треба спочатку покласти щось на протилежну чашу вагів.

Не хочу сказати, що все, чого він досяг (у розбудові УНСО) було зроблено без допомоги КГБ. Але і сам він, Корчинський, чогось вартий. Інакше не був би цікавий замовникам. Не бачу такого лідера серед наших теперішніх молодіжних рухів. Ну назвіть, бодай одного. Не треба хорошого чи паганого. Просто талановитого назвіть. Навіть не знаю, хто їм грошей дасть. (бачили ролік про Допкіна: "Миша, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст"?)
Так от у Корча" ліцо нє скучноє":)

Наш народ, хоч і часто показує себе, як ідіот, але не до такої міри, аби їсти з рук у сірятини тупої. Отож зібрати таке військо, як було колись УНСО - одних гебіських бабок мало.

"Я встану і піду

ходою легкою, як тінь,

Я вийду з поpожнечі на доpогу,

Я віднесу їм смеpть.

З гpудей у них

я виpву пеpемогу."
Д. Корчинський
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Корчинський - таки справді "чєловєчіщє". І справжній лідер. Його біда - він не бажає служити жодній ідеї. Це ідеї мають слугувати йому.

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Великий майстер провокації, майстер розхитування ситуації... Але - майстр:)

"Жлобським є бажання увійти в історію, оминувши в'язницю" (Д. Корчинський) :)

Головне, - сам - не сидів. Сиділи інші. А от у історію увійдуть навряд...

Тож, звичайно, - не ідеалізуймо, але даємо справедливу оцінку. Що й робимо загалом.:)
менсон

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Корчинський – це такий дядько з вусами і сивим волоссям?
Нік3

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тайлер написав:
Відношення до цієї людини особисто в мене двояке.
З одного боку - це один з перших "некухонних" націоналістів. Батальйон "АРГО", війна в Абхазії й Чечні - українці там повернули собі образ не "жадібних салоїдів", а козаків. Лише Корчинському не забракло духу і віри захищати українців Придністров'я.
Він видатний теоретик. Лише у його книжках я знаходив не просто переспіви класиків, а власна розробку націогенезу. Він ніколи не впирався у якусь ідею - він шукав.
Цей пошук завів його в анархізм, християнство, мало не лівацтво - але, зрештою, саме такими і були запорожці, яких ми нині вважаємо своїми славними предками.
На якомусь етапі Корчинський почав вважати себе розумнішим за всіх - і "продався". Не розходячись із власною совістю, він почав служити за гроші - це теж, звичайно, по-козацьки, але йому то не простилося.
Панове, яке ваше ставлення до цієї людини? Як ви оцінюєте його колишні заслуги і те, що він робить зараз?

Корчинський - це якийсь мракобіс
Павло Дудра

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо поділяти українців на "козаків" і "гречкосіїв",то Корчинський -точно не гречкосій..

На рахунок "проекту КДБ"...

А вам відомо,що у Кендзьора і Косіва з НУ кликухи були " Спортсмен" і "Студент"?

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Якщо поділяти українців на "козаків" і "гречкосіїв",то Корчинський -точно не гречкосій..

Це точно

Цитата:
На рахунок "проекту КДБ"...
А вам відомо,що у Кендзьора і Косіва з НУ кликухи були " Спортсмен" і "Студент"?

Колись одна людина, сказала мені "не вір бесплатним знанням, то дешеві знання". Ви праві, в КГБісти можуть записати будь-кого, а потім відмивайся... ( "Або він вкрав, або в нього, а щось таке було...)Хоча багато акцій Корчинського виглядали, як замовні. Ще мене турбує, що йому сходить з рук багато речей. Як, наприклад, різня в його офісі навесні. Або те, що його статті друкує kreml.org.

А щодо Спортсмена і Студента.... Як це має бути відомо? Де взяти докази цього? Бо так можна звести наклеп на будь-яку людину. Завтра хтось напише, що "Студентом" насправді були Ви, або хтось з ваших родичів. Як будете доводити протилежне?

Тут нам нічого не лишається, як судити по справах.
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скажу дуже просто: спочатку Корчинський був хорошим, потім став поганим.
"Хорошим" - коли з УНСО дійсно боровся за справедливість в цьому світі. "Поганим" - коли почав запроваджувати в УНА-УНСО ліві ідеї, а згодом відкрив свою секту.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2008, 16:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А дипломати в Свободі є взагалі? Не обов'язково люди з КІМВ-освітою, але хоча б ті, що вміють домовлятися. Бо єдина проблема, через яку відбувається поділ сили на Костенків-Гірників-Тягнибоків-Корчинських і т.п. - це непрофесійний підхід до переговорів з тією чи іншою людиною.
Беруся стверджувати, що будь-яку людину, яким гуру би вона не була, можна залучити до власного проекту або хоча б використати для досягнення власних цілей.
Давайте підходити до діяльності розумніше.

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Корчинський впершу чергу український націоналіст, а кожен хто є справжнім українським націоналістом - мій друг і товариш

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 14:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Козак-січовик написав:
Дмитро Корчинський впершу чергу український націоналіст, а кожен хто є справжнім українським націоналістом - мій друг і товариш

Ну скажемо так, він дивний український націоналіст!

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 15:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Не хочу сказати, що все, чого він досяг (у розбудові УНСО) було зроблено без допомоги КГБ.
- мені здається, що цим ВСЕ сказано.

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Цитата:
Не хочу сказати, що все, чого він досяг (у розбудові УНСО) було зроблено без допомоги КГБ.
- мені здається, що цим ВСЕ сказано.

Може назвете, хоч одну більш-менш відому проукраїнську організацію, яка не інфільтрована ГБ? Я можу назвати одну - гурток писанкарства при Будинку вчителя:)
Корчинський цікавий тим, що має трохи гумору, має фантазію, розум, письменницький хист і не виглядає ідіотом в розмові. Харизми йому не бракує.
От хочаб візьміть і зайдіть на його жж. Багатьом треба повчитись відповідати на закиди так дотепно, як це робить Корчинський. Уявіть собі, щоб Корч почав відписувати щось на кшталт: "ти підлий брехун", "давай заб*ємо стрілу", "дИбіл, піди почитай першоджерела (історію, абетку і т.д.)".
Авантюристи цікаві людям. Ось уривок з його жж:

Цитата:
- Ви так постарішали(((
- А як Ви думали? День і ніч сумувати за долею коханої Вітчизни!
- Прикро, що з кожним роком про вас все більше забувають.
- Не плачте. багато людей мене забули, але ще більше ніколи не здогадувалися за моє існування. Останніх за моїми підрахунками близько шести мільярдів.
- Вам на зміну приходять інші. Просто є факт, що пацанам по 15-17 у яких в очах горить вогонь війни, років 5 назад не треба було розповідати, хто такий Корчинський, а зараз треба.
- Вогонь війни в очах? Коньюктивіт? Не треба розповідати їм, хто такий Корчинський, розкажіть їм, як правильно оформляти заяву в міліцію, ви ж вмієте.
- Жодних заяв – письмових і усних – до мвс. сбу і до виборчих комісій не носив. То Ви мене з кимось сплутали))). А про Вас молодим розповідаю, що Ви той, хто вкрав «УНСОвску Богородицю» і сховав її під своїм ліжком.
- Юначе, я не можу Вас ні з ким сплутати, бо я Вас не знаю. Ви розповідаєте тільки це, бо Ви ще недосвідчений патріот, досвідчені розповідають про моє співробітництво з ФСБ, КГБ, про моє єврейське походження, про те, що я вкрав гроші і про гомосексуалізм. Проте, давайте облишимо цю тему, я ніяковію, перераховуючи власні заслуги.

Відчуваєте?..

Згадалася ще така легенда (а може й не легенда). Розповідали мені, що наприкінці 80-х, коли рухівцям ще важко було проводити свої мітинги, якось зібрались вони провести мітинг на Хрещатику. А комуністичні бабусі прийшли туди з каструльками і черпаками (ну, це такі своєрідні барабани, щоб не було чутно, що казатимуть мітингуючі. Тоді ж озвучки ще не було.) І от до тих бабусь прискакав такий воїн в будьонівці, на коні, з шаблею і сказав "Таваріщі! За мной!" І рушили за ним бабусі з "барабанами". Завів він їх кудись, у Маріїнський парк, а там ускакав собі. А мітинг на Хрещатику тим часом пройшов спокійно. "Будьоновцем" був Корчинський:)))

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/28

Неволя в рідній стороні.
Професор

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 20:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

http://d-korchinskiy.livejournal.com/

Волю окропіте.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику