•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дмитро Олександрович Корчинський

Автор Повідомлення
Погляд

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2011, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Краще за Корчинського ніхто не скаже

Неволя в рідній стороні.
Віндіго

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2011, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитрий Корчинский: Мы и есть русские:
http://www.youtube.com/watch?v=ql3wF9Xg1mI&feature=related

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2011, 21:44 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Корчинський. "Велика політика" 7.10.2011

http://www.youtube.com/watch?v=cI8NxQYagYk&feature=player_embedded#!

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2011, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Європа, вічно крадена биком

http://firtka.if.ua/?action=show&id=14385

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2011, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

... замість того, щоб насолоджуватися виглядом грандіозних готичних соборів, розкішних вітражів, бранденбурзьких коней, палаців і фортець, ми милуємося мазанками й фарбованими яйцями. ...
http://tsn.ua/analitika/naschadki-tih-hto-zalishivsya.html

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2011, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

... Ми йдемо в Європу за бонапартизмом, а не за гей-парадами, за істиною, а не за постмодернізмом, за звуками віолончелі, а не негритянського барабана, за Сікстинською капелою, а не за шаурмою, за вірою, а не за вуду, за текстами, а не за коміксами, за експортом культури, а не за імпортом варварства.

За світлом вітражів Сен-Шапель, а не за китайськими ліхтариками, за свободою, а не за хіджабом. І нехай біси і соціал-демократи торжествують в Інтернеті. Ми візьмемо все це в офлайні!
http://tsn.ua/analitika/get-discovery.html

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2012, 21:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я дуже люблю свого кота і тому кастрував його, щоби він не мучився неправильними мріями і не мучив мене – не шкодив на кутках хати. Я навчився цього в уряду – він так вчиняє зі своєю нацією, яку любить.

http://tsn.ua/analitika/pomsta-yevnuhiv.html

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2012, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені сподобалось ось таке:
-Самогубча політика Західного світу – витіснення автохтонів зі столиць, аби звільнити місце мігрантам з Третього світу, державна пропаганда переваг гомосексуалізму, обмеження Церкви і права на зброю, освітня політика, спрямована на компрометацію європейських культурних надбань (всі міністри освіти по-своєму табачники) – це не дурість, не тимчасове запаморочення, це боротьба бюрократичного інтернаціоналу з націями, конечність якої витікає з природи великих систем.l
-Сенс усього того, що відбувалося в останні півстоліття – це помста євнухів націям.

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2012, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саід написав:
Корчинський чи не єдина харизматична особистість нашого часу. Його час від часу заносить в різні сторони, але він дійсно визначна особистість нашого часу

Особистість, звичайно якщо вона справжня, має бути з ідеологічним стрижнем. А якщо її хитає у такому поважному віці, то яка це особистість?
Це друге махно... То воно за червоних, то проти, а завтра хто зна з ким...

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2012, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Промінчик написав:
Цитата:
...війна в Абхазії й Чечні ...

В той час коли Україна інтенсивно перетворювалася в Руїну,
Корчинський вивозив українських хлопців-патріотів далеко від України, туди в Абхазію й Чечню воювати, а вони могли б тут в Україні "попрацювати".

Особисто мені більше подобається СНПУ-ВО"Свобода", що направляє всі сили в першу чергу на вирішння внутрішніх проблем (хоча методи в "Свободи" це - лише політична агітація і просвітництво нації, але від офіційної політичної партії чого більше вимагати?).
а в УНСО чи "Братстві" Корчинського напрям політики партії спрямовано в першу чергу на "війну в Абхазії й Чечні", а внутрішніх проблем не помічають, а коли й помітять, то їхня войовничість до "української" влади не проявляється. Я не чув, щоб Корчинський підірвав ВРУ, чи КМУ... :)

Може це як раз його один з небагатьох здобутків. Треба працювати в тилу ворога і не тільки зброєю, можна ще багато чого вигадати...

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 11:44 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

От за що я люблю Корчинського : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=czQ4zDJODBQ#!

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2012, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
От за що я люблю Корчинського : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=czQ4zDJODBQ#!

100 %

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2012, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Корчинський: Я не полюбляю натовп ( це коли концентрація більше однієї людини на квадратний кілометр ), але п'ятого числа піду під Верховну Раду.
Цього разу наш брат Колісніченко дістав вже й мене ( а я так його любив!). Чиясь непогана ініціатива - брати з собою старі черевики, щоб кидати. Я візьму.
Браття й сестри, цього разу таки варто відкласти справи й прийти. Мені без вас буде сумно, а без мови - прикро.
Якщо нема старих черевиків, беріть щонебуть інше. Що там можна взяти по дорозі на заправці?
Леонід

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2012, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Що там можна взяти по дорозі на заправці?

Схоже, в країні скоро буде дефіцит пального.;)

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2012, 20:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Шугай написав:
Що там можна взяти по дорозі на заправці?

Схоже, в країні скоро буде дефіцит пального.;)

А, якщо пощастить, то піде на користь пальне. :-) Як вам смажені українофоби під солярою?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,