•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Викинуті українці" Олени Пчілки

Автор Повідомлення
Аналітик

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто читав і що з того зрозумів???

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Я прочитав, і дійшов висновку, що часопис ''Рідний Край'', який Олена Пчілка видавала на початку 20-го сторіччя, надзвичайно сучасний і проблеми, які у ньому підіймалися проектуються на наш час. Стало зрозуміло, чому вона заборонена у ''незалежній'' Україні. Мене наприклад вразила наведена статистика коли в Галичині було дозволено жидам ставати власниками землі та торгувати нею, вже через кілька років майже половина земельних селянських наділів перейшли у жидівську власність,і коли у ''Свободі Слова'' Шустера, Червоненко волає, що треба терміново дозволити продаж землі, то стає моторошно, бо це в нашій історії вже було і призвело до жахливих наслідків. А також багато іншого у публікаціях ''Рідн.Краю'' цікавого та актуального.

Ірина Фаріон
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2008, 18:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, книжка надзвичайно сучасна й злободенна. Там, у Пчілки, на той час (1910 р.) людини поважного віку, є цікаве зауваження про те, як її шпиняють представники молодого, енергійного покоління. Молодь вважає там себе "найправильнішою" у сенсі патріотизму й націоналізму. І ставлення до таких, як авторка книги, зверхнє й не дуже поважне. Це мені так нагадує щось із сторінок нашого форуму... :-))

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2008, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Проблема в тому, що нас у школі не вчили урокам толєрантності!

Редаговано: Миланка (11 лютого 2008, 18:04)
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 17:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Проблема в тому, що нас у школі не вчили урокам тоєрантності!

Що ви вчепилися за все це?
Я НАВЧАЮЧИСЬ У СПЕЦІАЛІЗРВАНОМУ ЗАКЛАДІ МАВ КУЛЬТУРУ, обж, риторику....
Ну просто купу предметів які нічому не вчать, але просто забирають час у дітей і гроші у держави.

Зараз така сама ситуація.
Маю 4-ту пару в п,ятницю - культурологію.
Ну і що?
Нічого нового я там не дізнався...
А от дві години життя я згубив.

Миланка

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А якщо предмет читатиме підераст, і всю пару спокусливо тобі моргатиме??

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 18:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Миланка, не хвилюйтесь, Вам педераст моргати не буде.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 18:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я ж не за себе хвилююся!

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 19:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:

То я йому виріжу те, чим він моргатиме.
Підерів я просто ненавиджу!!!!!
ЯҐ б їх всіх розстрілював.
Ненавиджу всі ці нетрадиційні орієнтації.
Жахливо огидне явище.
Це найстрашніший прояв лібералізму - підари усякі.
А також шана до негра, що тобі під,їзд обгадив і знайомих спідом заразив.

Миланка

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, а наших дітей хочуть навчити їх любити!

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Ну, а наших дітей хочуть навчити їх любити!

Я ще сам поки 17 років повних маю.
Тому все це добро ше і мене підгребе, якщо в універі введуть.
Я б у них там такий скандал укатав, якби таке ввели.

Мене жахає те, що велика кількість моїх знайомих нормально до них ставиться.
Що дивно, так це те, що серед хлопців майже всі їх ненавидять і повністю згодні зі мною у ставленні до них.
А от з дівчат, що я знаю більше половини підтримують всю цю фігню...
Я через це часто сварюся.

Я взагалі не розумію, як до них можна хоча б байдуже ставитися.
Мочить!!!

Аналітик

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2008, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олена Пчілка справді написала дуже повчальні речі.
По-перше, вона вже тоді бачила немічність української еліти, притлумленої царатом і економічно успішними ділками, серед яких було більшість євреїв. В цій ситуації вона щиро вказувала правильний шлях- тільки взаємопідтримка українців. На відверту боротьбу українство не мало сил і відваги тоді, не має і тепер, крім, звичайно націоналістів.
Вона без жодних образ в бік євреїв писала це українцям, але навіть за те одержала від євреїв бойкот, а залежні від усього українці під впливом фальшивої пропоганди теж приєднались до загального хору.

Висновок1- Коли вам нав'язують дискусію ті, хто хоче домінувати і мати з цього зиск (незалежно від раси), лишіть цю марну српаву і дбайте про свідомість нації- це єдина універсальна зброя сучасного інформаційного захисту. Інакше кожне сказане слово- згаяний час і привід для підступу стосовно вас.

Висновок2 Треба вчитися у євреїв часів Олени Пчілки і спромогтися на адекватний інформаційний бойкот деструктивних джерел інформації, адже наша пасивна участь в нав'язуваних ззовні інформаційних проектах є нашою співучастю у технології денаціоналізації.

Висновок 3 Молодим треба дуже критично сприймати сучасні кліше про демократію, свободу слова, права людини і т.п., пробувати дуже мотивовано говорити їм в очі правду про справжні їхні наміри- мати нечесний зиск з праці українців. Прогресивними гаслами іноді обтавлена дорога руйнації націй, особливо в наш інформаційний час.

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2011, 20:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Твір Олени Пчілки Викинуті Українці ( http://www.ukrlife.org/main/evshan/pchilka.html ) варто прочитати кожному, щоб зрозуміти, хто кого насправді історично гнобив. Особливо варто цей твір прочитати деяким "шляхетним" мудрагелям серед львівської інтелігенції, що скиглять про кривди заподіяні єврейству українцями протягом часу спільного проживання в Україні.

Рабою московських катів!
Пріма

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2011, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зранку почала читати "Викинуті українці" та ще багато про жидів.
Це просто жах! І все це відбувалося у минулому та позаминулому віках, але яке актуальне й зараз!
Років 15 назад одна моя співробітниця, у якої тільки бабуся була єврейкою, виїхала в Ізрайль. Вона надіслала листа комусь із співробітників, його читали у відділі. Там у Ізрайлі вона познайомилася з лікаркою з Росії, яка їй хвалилася, що жодного руського вона не вилікувала, а лише робила вигляд, що лікує. Мене тоді це так вразило! Я подумала, скільки таких фахівців любої галузі ще залашились в Україні! І кожен гадить нам, бо ми не євреї?

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2011, 16:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Знов скажемо: добрі учителі були б для нас жиди і на сьому полі — на полі національного самопізнання й відродження, — коли б ми хотіли розуміти їх науку та брати її до відома!"- це висновок автора.Необхідно вчитися у конкурентів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,