•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

СОТ

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2008, 22:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
По можливості намагаюсь купувати українське.
Не хочу Вас розчаровувати, але мушу сказати, що десь до 80 відсотків продуктів харчування (особливо фасованих), випущених в Украіні, не відповідають сучасним європейським стандартам (в тому числі -за використанням хімічних додатків та генетично модифікованих компонентів), а десь до 30% - взагалі вживати не можна.
Чи Ви дійсно вважаєте курку, вирощену на птахофабриці Волкова, кращою для здоров"я, ніж ту, що привезуть, наприклад з Польщі ?

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
Тож я ще раз повторюся.
Від вступу до СОТ виграє сучасний споживач (тобто ми всі), а програють здебільшого бізнес-структури, підприємці.
Все це буде спричинено одним єдиним чинником - конкуренцією.

Бачити в людині лише споживача - це примітивізм, вульгарний глобалістський примітивізм. Це думати про людину як про худобу на двох ногах.

Також є питання: хто такі всі ми? а підприємці - це хто? Не українці? І що я маю тішитися, що я виграю за рахунок того, що вони програють? Тішитися з того, що транснаціональні монстри заб'ють ногами український бізнес?

Наступні питання: а чого вартий такий мій виграш? яка кількість податків у структурі вітчизняного товару? Чи я маю тішитися, що ці податки не будуть сплачені Українській державі, а будуть віддані, можливо у меншій кількості, але чужій державі? Тішитися з того, що я виграю, а від недоотримання податків програє освітня або медична галузь, соціальна сфера тощо?

А чи відомо Вам, що для людини - споживача))) - найбільш корисним є споживання продуктів, які вирощені у місцевості, в якій ця людина мешкає? Здоров'я вимагає прив'язки до землі, як це банально не звучить. Що будемо робити з іноземним продовольством, яке не лише знищить наше сільське господарство, але й буде менш корисним, ніж вітчизняне?

І наступне. Для всіх апологетів вільного ринку та конкуренції. Що будемо робити з українською культурою, яка, очевидно, не є конкурентною в сучасних умовах? Прийдемо дружньо на її похорони?
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Мохник написав:
Киянин-патріот написав:
Тож я ще раз повторюся.
Від вступу до СОТ виграє сучасний споживач (тобто ми всі), а програють здебільшого бізнес-структури, підприємці.

Бачити в людині лише споживача - це примітивізм, вульгарний глобалістський примітивізм. Це думати про людину як про худобу на двох ногах.

Також є питання: хто такі всі ми? а підприємці - це хто? Не українці? І що я маю тішитися, що я виграю за рахунок того, що вони програють? Тішитися з того, що транснаціональні монстри заб'ють ногами український бізнес?

Наступні питання: а чого вартий такий мій виграш? яка кількість податків у структурі вітчизняного товару? Чи я маю тішитися, що ці податки не будуть сплачені Українській державі, а будуть віддані, можливо у меншій кількості, але чужій державі? Тішитися з того, що я виграю, а від недоотримання податків програє освітня або медична галузь, соціальна сфера тощо?

А чи відомо Вам, що для людини - споживача))) - найбільш корисним є споживання продуктів, які вирощені у місцевості, в якій ця людина мешкає? Здоров'я вимагає прив'язки до землі, як це банально не звучить. Що будемо робити з іноземним продовольством, яке не лише знищить наше сільське господарство, але й буде менш корисним, ніж вітчизняне?

І наступне. Для всіх апологетів вільного ринку та конкуренції. Що будемо робити з українською культурою, яка, очевидно, не є конкурентною в сучасних умовах? Прийдемо дружньо на її похорони?

а я вже був.
покажіть мені Українську культуру.
Ви на вулицю виходили?
Ви бачили ту "культуру"?

Андрій Мохник

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 14:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Не переконливо. Виводити металургійні підприємства ? Металообробку ? Тоді Лакшмі Міталу було б дешевше десь побудувати сучасний комбінат, ніж купляти застарілий в Україні. Зверніть увагу : індус - не жид, міг би й в Індії побудувати, там з.п. - 10 дол. на місяць.

А скільки коштує побудувати новий комбінат? За скільки часу? Скільки за цей час можна заробити грошей на "Криворіжсталі"? Скільки "коштує" відсутність такого конкурента як "Криворіжсталь" при тому, що придбання комбінату посилює промислову імперію Мітала?

Відповіді на ці питання спонукали Мітала купити "Криворіжсталь". Вигода - більш нічого.

А про виведення підприємства за межі - це не фантастика. Стане невигідно - виведе. А може поріже і здасть на металобрухт як робили москалі з прихватизованими в Україні підприємствами.

Редаговано: Андрій Мохник (13 лютого 2008, 14:31)
Андрій Мохник

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 14:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
Андрій Мохник написав:
Киянин-патріот написав:
Тож я ще раз повторюся.

а я вже був.
покажіть мені Українську культуру.
Ви на вулицю виходили?
Ви бачили ту "культуру"?

Відповідь не по суті. Цинізм споживача.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 15:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Андрію ! Ви переводите питання з головної площини в другорядні.
Основним, на мій погляд питанням щодо СОТ, є все таки питання слідуюче :
Існує держава Україна. Власність в цій країні належить маленькій купці бандитів, що монополізували не тільки промисловість, але й через бюрократично-адміністративні структури, саме право на започаткування своєї справи пересічним громадянином. Так, практично кожний може займатися бізнесом, але тільки за двох умов : або при оминанні будь-яких зустрічей з державою (тіньова економіка), або при входженні в систему тотальної корупції, що примушує підприємця думати над тим, як максимально здешевити свою продукцію, бо інакше він не зможе нагодувати всіх, хто з ложкою вже вишикувався у чергу. За це підприємцю будуть забезпечені певні пільги - насамперед, зниження прискіпливості до якості продукції і т.д. в умовах повної відсутності конкуренції, що ми і бачимо.
Так, СОТ - це глобальна жидівська структура, що об"єднує світ взаємопогодженими фінансовими потоками. Але на сьогоднішній день
вона єдиний чинник, здатний продемонструвати отій олігархічній банді, що є нормальна якість за нормальну ціну. І примусити ту бандоолігархічну сволоту не видумувати правила ринку для себе, а дійсно рахуватись з тим, що в Україні люди хочуть купляти якісні товари за прийнятною ціною.
Коли вони це зрозуміють, то не Кучмівське гасло "Купуй Українське !, бо інакшого ми сюди не пустимо", буде визначати якість життя. А визначатись воно буде насамперед бажанням випустити продукцію, що насправді буде відповідати світовим стандартам і дійсно конкурувати на світовому ринку з ким завгодно.
І патріотизм в даному контексті - це не боротьба проти СОТ, а боротьба проти бидлоеліти, що привласнила право вибору трудівників - що купляти і за яку ціну.
А от щодо деталей - можем сперечатись і далі, хоча, правду кажучи, я впевнений, що Ви все це розумієте.

Редаговано: БАРАБАС (14 лютого 2008, 13:11)
Андрій Мохник

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Андрію ! Ви переводите питання з головної площини в другорядні.
Основним, на мій погляд питанням щодо СОТ, є все таки питання слідуюче :
Існує держава Україна. Власність в цій країні належить маленькій купці бандитів, що монополізували не тільки промисловість, але й через бюрократично-адміністративні структури, саме право на започаткування своєї справи пересічним громадянином. Так, практично кожний може займатися бізнесом, але тільки за двох умов : або при оминанні будь-яких зустрічей з державою (тіньова економіка), або при входженні в систему тотальної корупції, що примушує підприємця думати над тим, як максимально здешевити свою продукцію, бо інакше він не зможе нагодувати всіх, хто з ложкою вже вишикувався у чергу. За це підприємцю будуть забезпечені певні пільги - насамперед, зниження прискіпливості до якості продукції і т.д. в умовах повної відсутності конкуренції, що ми і бачимо.
Так, СОТ - це глобальна жидівська структура, що об"єднує світ взаємопогодженими фінансовими потоками. Але на сьогоднішній день
вона єдиний чинник, здатний продемонструвати отій олігархічній банді, що є нормальна якість за нормальну ціну. І примусити ту бандоолігархічну сволоту не видумувати правила ринку для себе, а дійсно рахуватись з тим, що в Україні люди хочуть купляти якісні товари за прийнятною ціною.
Коли вони це зрозуміють, то не Кучмівське гасло "Купуй Українське !, бо інакшого ми сюди не пустимо", буде визначати якість життя. А визначатись воно буде насамперед бажанням випустити продукцію, що насправді буде відповідати світовим стандартам і дійсно конкурувати на світовому ринку з ким завгодно.
І патріотизм в даному контексті - це не боротьба проти СОТ, а боротьба проти бидлоеліти, що привласнила право вибору трудівників - що купляти і за яку ціну.
А от щодо деталей - можем сперечатись і далі, хоча, правду кажучи, я впевнений, що Ви все це розумієте.

Це все "віра в доброго дядька" (в нашому випадку - СОТ), який прийде і наведе нам порядок. Це порушення основної засади націоналізму - опертя Нації на власні сили.

Ми не маємо діяти відрухово: вороги роблять так - тому ми робимо навпаки. Чи ще щось подібне. Ми маємо керуватись жорстким принципом: добре все, що є на добро Нації, зле все, що шкодить Нації.

Чи Ви думаєте, що вільна торгівля залагодить всі проблеми в Україні? Це ж чистісінької води лібералізм.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2008, 22:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Мохник написав:
Чи Ви думаєте, що вільна торгівля залагодить всі проблеми в Україні? Це ж чистісінької води лібералізм.
Оце то да ! Мене, самого скаженого БАРАБАСА, звинувачують у лібералізмі ! Це просто нечувано !
А тепер - серйозно.
Андрію !
Я тільки що розмовляв з справжнім бізнесменом (була така нагода). Коротко про нього (бізнесмена) - людина платить податки, годує рекетирів, ментів, пожежників кінець кінцем, носить хабарі, хімічить, заробляє нормальні гроші і живе в страху, що завтра хто-небудь, у кого дах "вищий", все відніме. І він оперував тими ж аргументами, що і Ви : СОТ - це нещастя !
Але ж справжнє нещастя України - бидлоеліта, яка захопила все, що тільки можливо, і примушує годувати ментів, рекетирів, пожежників, кого завгодно, але не дає можливості нормально, спокійно працювати, заробляти, і жити як Людина !
Років 15 тому я стояв в амбассаді ПАР у Відні біля віконця над папірцем, де треба було лише поставити підпис. Я того не зробив лише тому, що саме в цей момент зрозумів, що люблю Батьківщину. Так, я люблю Батьківщину, хоча досі не можу зрозуміти - що це таке. Я знаю, що вона хвора, але, сам по собі, не можу зробити нічого для того, щоб вона одужала. Але рецептів не так багато. Вірніше - один : РЕВОЛЮЦІЯ !
РЕВОЛЮЦІЯ, ЩО ПОЧИНАЄТЬСЯ В ГОЛОВАХ І В СЕРЦЯХ !
Але для цього треба, щоб нормальні, прості люди мали можливість порівняти лайно з діамантами і ЗРОБИТИ СВІЙ, ВЛАСНИЙ ВИБІР.
СОТ це є лише щабель, але щабель, який треба пройти, для того, щоб зрозуміти - МИ - УКРАЇНЦІ - НІКОМУ, КРІМ НАС САМИХ, НЕ ПОТРІБНІ !
А ЗРОБИТИ ПОРЯДОК В КРАЇНІ МИ МОЖЕМО ТІЛЬКИ САМІ І РАЗОМ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД УЧАСТІ ЧИ НЕУЧАСТІ В СОТ !
.
І тоді, коли ми це зрозуміємо, в нас знайдуться сили і наснага, щоб навести, і що важливіше - підтримувати лад у себе В Країні.
Але має почати присмажувати, бо інакше нас не підняти !
Це буде називатись - революційна ситуація.
Це саме те, що край необхідно для того, щоб зрозуміти - що є для нас Свобода і чого вона варта. Іншого шляху, на жаль, нема.
І, будь-ласка, покиньте захищати інтереси бидлоеліти. Для них є засіб захисту від розлюченого народу - в"язниці.
І СОТ дає шанс це прискорити.
Амінь.

P.S. Той бізнесмен, до речі, зі мною погодився.
p.p.s А якщо вже воювати проти СОТ, то може розвалити його з середини - дешевше ? СССР он, кінець кінцем, рознесли вщент (хіба ще речі треба позабирати), то що , СОТ не подужаєм, якщо всі разом ?Image???!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,