•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Є пропозиція не балачками захищати українців.

Автор Повідомлення
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2008, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А яке має відношення істерична маячня Інгула до націоналізму??

Мені молодим помирати
Чорний

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2008, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Інгул написав:
Я бажаю смерті Вітренко, Симоненко, Каурову, Затуліну, Рогозіну, Жириновському, Дугіну, М. Леонтьєву! Я бажаю смерті всім москалям ! Я хотів би підірвати дамби на Волзі,десь у кінці березня, що призвело би до тотального затоплення значної частини середнього та південного Поволж'я. Я хотів би москалям уразити хімікатами питну воду,розповсюдити біологічну,бактеріологічну зброю. Бо раптова смерть для москалів була би подарунком. Вони мусять тяжко конати ! Декілька поколіннь ! Але моя мрія - це повести найбільший у світі транспортний літак (Ан-225 "Мрія", вантажопідйомністю 250 тонн) максимально завантажений ядерною зброєю, і скерувати його на Москву !!! Вважай мене психом,мені байдуже,до таких як ти!

Ти геть придурок?

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2008, 21:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Це ж треба! Як жидів зачіпають націоналістичні дописи!!!

Я, наприклад, не жид. Чесно. Але деякі дописи шокують і мене. Коли пропонується втопити у крові пів земної кулі, вибачте, тут я - пас.:)
Націоналістичні дописи ніколи мене не зачеплять, а от ідіотські, які виставляють українського націоналіста тупим Дракулою з дешевого трілера - не те щоб зачіпали, засмучують.

І ще, коли то для художнього слова - то одне. І я такими речами грішу - типу, що треба зараз три бомби: на Росію, США, Китай... Або про те, що Крим треба занурити у воду на годинку, а потім підняти... Але то ж не означає, що я серйозно збираюся вбити першого ліпшого москаля, якого побачу. Зізнаюсь, мені ще й негрів бити не доводилось (між нами кажучи:). Моя боротьба - не одружуйся, не співпрацюй, не давай роботи. Ну, лібераст, одним словом. Але, чи не працюють на неукраїнський бізнес значна частина наших радикалів?
Ще раз повторюю ЗА РАДИКАЛЬНИМИ ГАСЛАМИ ЧАСТО Є ДУЖЕ ЛІБЕРАЛЬНІ ДІЇ І НАВПАКИ!

Он довелося мені в інтернеті нарити таке: "Негры нелегалы
Цитата:
Идя вчера на мероприятие под названием - Новогодняя елка. Мероприятие расчитывалось для детей 2 класов, но поскольку мне дали билеты то я отправился туда. Идя от дома в сторону метро. Я увидел картину которая паразила меня. .......... Так вот идя вчера на метро, я заметил что песок и щебень таскают негры и строят гараж. Я достал мобильный телефон подошел и начал снимать негров на видео. И тут произошло нечто: негры побрасали ведра и лопаты. Один перепрыгнул забор другой забежал в часный двор. Осталные прятались за киоском. Я по смеялся, подошел и выкинул весь их инвентарь, а именно четыре лапаты и два ведра в канализационный люк. Работайте негры РУКАМИ! "

А я собі думаю. Якби вийшов хазяїн того гаража, то цей капловухий герой потім тиждень би там разом з неграми працював:))) Замість новогоднєй йолкі.
Професор

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 01:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Хочеш сказати, що москалі на це не заслужили?

Волю окропіте.
Професор

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 01:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Націоналістичні дописи ніколи мене не зачеплять, а от ідіотські, які виставляють українського націоналіста тупим Дракулою з дешевого трілера - не те щоб зачіпали, засмучують.
Згоден, але я вихожу з того, що людина написала це щиро. Тоді виникає питання - чому Інгул так написав? І я не вважаю правильним одразу відправляти когось у психушку. А написав він так, бо не по чуткам знає, що таке жити поряд з москальским совком. Ви були у Харкові?

Цитата:
І ще, коли то для художнього слова - то одне. І я такими речами грішу - типу, що треба зараз три бомби: на Росію, США, Китай... Або про те, що Крим треба занурити у воду на годинку, а потім підняти... Але то ж не означає, що я серйозно збираюся вбити першого ліпшого москаля, якого побачу.
Вибачте, але я зовсім заплутався!.. Тобто Ви говорите одне, а робите інше? А Ви знаєте таку приказку: "Думай, що говориш". Або в одному фільмі я чув такі слова: "Завжди думай чого ти бажаєш, бо бажання може здійснитися".

Цитата:
Зізнаюсь, мені ще й негрів бити не доводилось (між нами кажучи:). Моя боротьба - не одружуйся, не співпрацюй, не давай роботи. Ну, лібераст, одним словом. Але, чи не працюють на неукраїнський бізнес значна частина наших радикалів?
Ще раз повторюю ЗА РАДИКАЛЬНИМИ ГАСЛАМИ ЧАСТО Є ДУЖЕ ЛІБЕРАЛЬНІ ДІЇ І НАВПАКИ!
То що ж це за філософія така? Ви самі розумієте що говорите? Що за подвійні стандарти?

То це як? Співробітництво з жидом та ще й москальского громадянства це нормально, а радикальний допис людини, яка думає так само, як думали в свій час упівці, це вже психушка? Схоже, що Вам треба спочатку розібратися в своїй голові...

Я виходжу з того, що допис Інгула є правильним в моральному плані. Це не означає, що треба вбивати першого москаля, якого зустріли. Але тільки тому, що це не вигідно зі стратегічної і практичної точки зору. І зовсім не тому, що це неморально чи неправильно!

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 02:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
І я не вважаю правильним одразу відправляти когось у психушку. А написав він так, бо не по чуткам знає, що таке жити поряд з москальским совком. Ви були у Харкові?

В Харкові - не доводилось, в Донецьку і Луганську - так. І мені дуже шкода націоналістів, які там живуть. То справді героїзм. То вам не в Тернополі - погоджуюсь. Але керувати емоціями було би слід.

Професор написав:
Вибачте, але я зовсім заплутався!.. Тобто Ви говорите одне, а робите інше?

Говорю я як емоційні речі, так і раціональні. То який українець не казав хоч раз у життя "Москалів на ножі", а чи багато ви знаєте українців, які посадили на ніж москаля. То що, по вашому вони всі - лицеміри?

Професор написав:
"А Ви знаєте таку приказку: "Думай, що говориш". Або в одному фільмі я чув такі слова: "Завжди думай чого ти бажаєш, бо бажання може здійснитися".

Тільки коли здійсниться, ви ж, Професоре, нікому не кажіть, що то мною пороблено:)

Професор написав:
То це як? Співробітництво з жидом та ще й москальского громадянства це нормально

Ні в якому разі. Не одружуйся, не співпрацюй, не голосуй, не бери на роботу.

Професор написав:
Схоже, що Вам треба спочатку розібратися в своїй голові...

Не без цього, п. Професоре, навіть не сперечатимусь. Ой як треба!:)
В житті у мене така проблєма: частина людей кажуть, що я нацист і расист, а друга частина, що я лібераст і справжніст. Навіть не знаю, кому вірити...
Професор

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 03:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Говорю я як емоційні речі, так і раціональні. То який українець не казав хоч раз у життя "Москалів на ножі", а чи багато ви знаєте українців, які посадили на ніж москаля. То що, по вашому вони всі - лицеміри?
Знаю таких досить багато - воїни ОУН, УПА, УСС! Так, є частина людей, які тільки говорять. Це, так звані, патрійоти, які дуже мужні в бесіді, але коли їм скажеш: "Гайда, хлопці, на Москву!", одразу з'являються мурашки на спині! Це ті самі майдауни, які захищають демократію і голосують за БЮТ і НУНС!

Їм страшно, навіть, від думки про те, щоб взяти владу у своїй країні! Владу, яка належить їм по праву! А про імперську ідею я, навіть, не говорю...

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 12:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо повернутись до теми - моя думка справді не брати участі в цьому проекті. Але справа запропонована хороша і перейняти досвід, коли він у них там успішний, - думаю, можна.
Цитата:
Хто скаже, що Ройзман - жид, москаль і все таке інше, і тільки з цих міркувань допомагати не варто - той мудак. Такому із задоволенням особисто начищу пику, якщо домовимось, де зустрітися.

Тайлере, Ройзман жид і москаль і з цих причин я їхньому фонду не довіряю - можемо домовлятись про зустріч...

Я листуюсь з іноземними громадськими діячами. І колись була історія, один діяч з Ізраїлю запропонував мені долучитись до єврейської організації, яка займається спорідненою тематикою. Так от на мою відмову (причому причина відмови не приховувалась) мені ніхто з них не сказав, що я мудак. Сказали - розуміємо.
Я знаю жидів, які живучи в Ізраїлі пропагують заперечення "Голокосту". Так от вони з більшим розумінням ставляться до моєї недовіри, ніж Ви, Тайлере.
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Погляд, думаю, ви ознайомилися із посиланнями щодо діяльності фонду, які я надав, і цілком обдумали та обгрунтували свою позицію.

Забиваємося. Куренівка, зупинка "кінотеатр Кадр", о 18. Заднє подвір'я школи. Мене впізнати буде легко, я триматиму у руках журнал "Огонёк".:)

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2008, 22:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Тайлере, цю пропозицію треба було виставляти на майдан.орг.юа. Думаю, там Ви знайдете однодумців. На цьому форумі це виглядає, як провокація, по меншій мірі.

Погляд, повірте, якщо Конотопська відьма прийде до влади, вона робитиме те, що говорить і точно приєднає Україну до Москви. Тому позиція "говорити одне, а робити інше" з нашого боку є дуже небезпечною.

Волю окропіте.
Інгул

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2008, 09:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доки українці будуть вважати москалів - братами слов'янами,ставитися до них по-християнському,доти вони вічно залишатимуться малоросами,а москалі цим вдало користуються. Яка наївність вважати,що колись у перспективі у нас будуть гарні добросусідськи стосунки з московщиною,і там колись буде демократія. Москалів виправить тильки могила. Мій земляк з Харкова,Олег Челнов з УНСО воював у Чечні з москалями,під час "першої" і "другої" війни,брав участь у багатьох акціях Шаміля Басаєва,зокрема у захваті лікарні у Будьоновську. Бо розумів,якщо не спинять і не виснажать москалів на Кавказі, то доведеться спиняти їх вже в нас,у Криму.Тузла тому підтвердження. Він воював з москалями до останнього,і загинув там,на Кавказі ! От такі люди для мене авторитети,а не космополітичні потвори накшталт тайлерів та вільгельмів ! Чомусь вони не шукають аналогічні організації у Прибалтиці,Словаччині,Чехії,Угорщині,Болгарії,Хорватії,Македонії, але шукають їх у ворожій для кожного українця московщині.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2008, 11:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Інгул написав:
Доки українці будуть вважати москалів - братами слов'янами....

Це точно. І я не вірю ні в яку з ними чи слов*янську, чи арійську , чи будь-яку іншу єдність.

Тайлере, то запрошення було на вчора? Вибачте пізно помічено. У мене є електронна адреса - можете туди написати, аби не засмічувати форум.
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2008, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Інгул написав:
Він воював з москалями до останнього,і загинув там,на Кавказі ! От такі люди для мене авторитети,а не космополітичні потвори накшталт тайлерів та вільгельмів !

:)))
Дмитро Корчинський, який власне зорганізував війну українців на Кавказі, є моїм хрещеним батьком.

Шановний Погляд, я написав вам на електронку.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2008, 13:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тайлер написав:
Дмитро Корчинський, який власне зорганізував війну українців на Кавказі, є моїм хрещеним батьком.
Скоріш за все ваш хрещений батько зазомбував Вас ідеями свого "Братства(з москалями)"
менсон

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2008, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Кайзер написав:
Хочеш сказати, що москалі на це не заслужили?

У мене є москальскі коріння! Вб’єш мене?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,