•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Права української нації

Автор Повідомлення
Нік3

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2008, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Україна - це земля, що належить українцям.

2. Українська мова - єдина державна мова на території України.

3. Право займати державні посади належить тільки українцям.

4. Повернути в паспорт графу "національність".

5. В державних установах, в тому числі в державних навчальних закладах, єдиною мовою спілкування і викладання має бути українська мова.

Прошу форумчан доповнювати список прав українців, щоб всі їх бачили і знали.
Інгул

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2008, 12:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
5. В державних установах, в тому числі в державних навчальних закладах, єдиною мовою спілкування і викладання має бути українська мова.
Додав би ще сюди громадський транспорт. Я нещодавно купував квиток на потяг до Києва,дивлюсь,моє прізвище в квитку російською мовою надрукували. Питаю в оператора,чого російською надрукували? Каже "у нас із Харькова много єдєт в Расію", але ж я їду по Україні - "та єдь хоть по Кітаю,бандеровєц!" "сказала по-русскі,значіт по-русскі,ето адназначна! " Провідники на потягах Південної залізниці (також Одеської та Донецької) розмовляють російською. Нещодавно летів на літакові донецької авіакомпанії "Роза Вєтров",стюардеси не володіють українською мовою! Я вже мовчу про кондукторів та водіїв громадського транспорту міст сходу та півдня України! У Латвії,наприклад,існує відповідна служба. Інспектор заходить до тролейбуса,починає щось запитувати у водія,кондуктора державною мовою,якщо ті не відповідають,складається відповідний акт,цих людей звільняють з роботи,а на підприємство,яке взяло на роботу таких людей,накладається штраф! Бо транспортні перевезення людей пов'язані з ризиком для їх життя,а чого можна чекати від водія чи скажімо пілота літака,який в екстренній ситуації не зможе звернутися до громадян держави державною мовою?
менсон

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2008, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли кондуктор питає за проїзд іноземною мовою, то не звертайте на них уваги або кажіть що „не розумію”, доки не заговорять державною. Я так вже робив… звісно кондуктор трохи поверещить, та все одно спитає вас вже на державній. З контролером – все складніше! Треба проаналізувати стан речей – кого більше і хто сильніший. Як правило їх 3-4 людини…

Брухливець

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2008, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Проїзд на червоне світло світофору.
2. Право пити горілку у громадських місцях
3. Право ходити до вітру у ліфтах.
4. Окремі місця у громадському транспорті для українців.
5. Право переходити вулицю де заманеться.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2008, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

6. Відбивати голови всяким кацапським брухливцям без притягання за це до відповідальності.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2008, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Брухливець написав:
1. Проїзд на червоне світло світофору.
2. Право пити горілку у громадських місцях
3. Право ходити до вітру у ліфтах.
...
5. Право переходити вулицю де заманеться.

Вам був представлений перелік ознак етнічних русскіх.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2008, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Інгул написав:
Нік3 написав:
Додав би ще сюди громадський транспорт. Я нещодавно купував квиток на потяг до Києва,дивлюсь,моє прізвище в квитку російською мовою надрукували. Питаю в оператора,чого російською надрукували? Каже "у нас із Харькова много єдєт в Расію", але ж я їду по Україні - "та єдь хоть по Кітаю,бандеровєц!" "сказала по-русскі,значіт по-русскі,ето адназначна! " Провідники на потягах Південної залізниці (також Одеської та Донецької) розмовляють російською. Нещодавно летів на літакові донецької авіакомпанії "Роза Вєтров",стюардеси не володіють українською мовою! Я вже мовчу про кондукторів та водіїв громадського транспорту міст сходу та півдня України! У Латвії,наприклад,існує відповідна служба. Інспектор заходить до тролейбуса,починає щось запитувати у водія,кондуктора державною мовою,якщо ті не відповідають,складається відповідний акт,цих людей звільняють з роботи,а на підприємство,яке взяло на роботу таких людей,накладається штраф! Бо транспортні перевезення людей пов'язані з ризиком для їх життя,а чого можна чекати від водія чи скажімо пілота літака,який в екстренній ситуації не зможе звернутися до громадян держави державною мовою?

Хе, пригадав, як я із Криму повертався. Так от моя розмова із касиркою зійшла до того, що отримав у відповідь "гаварі на нармальном язикє" :) Я не забарився і у відповідь "Я не розумію іноземної мови, прошу розмовляти українською". Далі було купа сопель в мою сторону, щось там буркала собі під носа, видала мені квиток (дивно, що місце гідне дала). Хотів звернутись із скаргою до начальникі вокзалу із-за хамства працівника УЗ. Проте якось не до того було.. Хоча варто було б підняти шкандаль, але сумніваюсь, що начальник вокзалу не був таким самим як оте чудо-касир :)

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2008, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Така історія трапилася, здається, з Антоненко-Давидовичем у совєтському Києві, де він стояв в одній з клясичних черг і звернувся до якихось жінок, що хотіли її оминути:
- Шановні пані, чи не будете ви настільки люб'язні зайняти чергу?
На що почув:
- Ти шо, нє можеш па-русскі сказать?
- Чому ж, можу. КУДА ПРЬОТЄСЬ, БЛЯДІ!!!

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2008, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, вчить рідну мову, нема такого слова "русскій", є росіянин, чи москаль, чи кацап, проте вас галицийських хохлами назвати неможна. Які ви хохли? Так, напівляхи, напівугорьці, віра ваша католицька, а не православна. Що у вас від справжніх українців, да ничого. Українці народ мирний, щирий, жодного разу Україна першою війни не розпочинала. Тільки захищалась. А ви, оце усіх постріляємо, закатуємо, жах.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2008, 16:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Брухливець написав:
Хлопці, вчить рідну мову, нема такого слова "русскій", є росіянин, чи москаль, чи кацап, проте вас галицийських хохлами назвати неможна. Які ви хохли? Так, напівляхи, напівугорьці, віра ваша католицька, а не православна. Що у вас від справжніх українців, да ничого. Українці народ мирний, щирий, жодного разу Україна першою війни не розпочинала. Тільки захищалась. А ви, оце усіх постріляємо, закатуємо, жах.

Привіт каурову :))) Містер Шанель №5 :)))
Станіславець

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2008, 21:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Брухливець написав:

Я православний, прикинь..

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2008, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто такий Кауров? Звичайний клоун, а ви воюєте з ним наче то з реальним ворогом. Смішно. Якщо б не ви, никто б і не знав що є такий Кауров. Вам потрібен ворог. Подивиться у зеркало - ось він.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2008, 09:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На ролі клоуна тут бачу одного Бурхливця...

Гість

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2008, 21:30           Відповісти цитуючи     Догори

Якщо йдется саме про права.
Нік3 написав:
1. Україна - це земля, що належить українцям.

Це схоже не на право, а на якесь нове визначення того, що таке є Україна.

Нік3 написав:
2. Українська мова - єдина державна мова на території України.

Але ж Україна - це не територія (див. 1), а земля, яка належить українцям.

Нік3 написав:
3. Право займати державні посади належить тільки українцям.

Це вже схоже на право. Але дуже сумнівно, що депутати Верховної Ради погодяться на це.

Нік3 написав:
4. Повернути в паспорт графу "національність".

Знов таки. Це схоже на вимогу, але не на право. Якщо мова йде про право, потрібна відповідна формула. Наприклад, така:

4. Українці мають право визначати свою національність у своїх паспортах, свідоцтвах про одруження, дипломах про освіту, залізничних квитках і навіть у квитанціях за сплату комунальних послуг.

Нік3 написав:

Це ж не право, а обов"язок для державних установ, судячи з формуліровки.

Нік3 написав:
Прошу форумчан доповнювати список прав українців, щоб всі їх бачили і знали.

Спробую.

6. Українці мають право бачити сни лише державною мовою.

Image
Нік3

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2008, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Волосатий дикар із-за річки не любить державної мови?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,