•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Бабин Яр

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2016, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абсолютно безстидні сучі діти. Німець сказав на церемонії, що за два дні розстріляли 33 000 жидів. Придурки, це, між іншим, шмат роботи. Це треба вистріляти тонну патронів, чистити зброю, охороняти і сортувати жертв, цілодобово стріляти неможливо, значить треба організувати охорону на ніч. Як німці могли таке планувати? Але і це ще не все. Результатом буде 2500 тонн трупів, перепрошую. Це об'єм приблизно, якщо уявити куб із ребром 14 метрів. Який об'єм грунту треба перемістити, щоб просто закопати таку масу - я не хочу розраховувати, це у дві доби не влізе ніяк. А потім викопати, витягти, привезти дрова, відповідно, приблизно 100 кг. на один труп, "нафту", нехай 10 кг на труп, "ізвєсть", нехай 20 кг на труп, усі рештки роздробити, так, що по війні нічого не було знайдено. Тут можна обрахувати енергетичні затрати на руйнування визначеного об'єму кісткової речовини, і там теж буде немало. Особливо цікаво мені, як вони дробили залишкові зуби? Від неандертальців зуби знаходяться, а тут - нема нічого. Дивно. Тобто, брехня. В одному з варіантів брехні жертв ставили на одному краю ярка, а кулемети працювали з другого краю. Ну, це я не хочу і коментувати. Дистанція не для розстрілу, а для розваги, і охорона в секторі обстрілу. Такого навіть Голлівуд собі не дозволяє. І всі ці розваги на свіжому повітрі - під час війни і нестачі ресурсів. Кого хотіли насмішити? І під час вибухів на Хрещатику, гасіння пожарів і т.д.

Гидко слухати і читати подібну маячню. Зокрема тому, що під час війни загинули і мої родичі, один був розстріляний, і мені розповідали, як його вели на розстріл, як він поводився, хто розстрілював, і як забирали тіло. Там все значно простіше, жодних хімічно - піротехнічно - стрілецько - закопувально - викопувальних фокусів. І жодних шансів залишитися живим розстрільна команда нікому не давала. Так що всі ці "вижившиє" - професійні брехуни. Розповідають, наче скрізь походили, спеціально, щоб все побачити і потім переповідати, і вели записи, починаючи від народження. Розповідають так, наче знаходились не всередині процесу, а на спеціальному спостережному пункті. Це їх видає.

Кількість жертв перебільшена, у цьому твердженні про 33 000 за два дні - так точно. В одному з протоколів викопувальних команд є згадка про 2000 трупів. Підозрюю, що це ближче до правди. І брехня використовується для актуальних задач - нав'язати почуття провини, змусити до грошових виплат на такій основі. Нам не просто настирливо нав'язують цю брехню. Вони нам хотять її продати, за гроші, дуже дорого.

Різні джерела подають кількість знищених вибухами будівель 350 - 900. Скільки там загинуло людей, під завалами, в огні? Чомусь нікого не цікавить. Хоча, якщо навіть по 50 людей в одному будинку, то буде співставно. Хто винуватець? Нікому не цікаво. Бо треба проштовхнути тезу що українці вбивали євреїв, і на цьому підняти грошенят.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2016, 07:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний вибір: «Бабин Яр»: Хто, кого і чому вбивав?

https://www.youtube.com/watch?v=JXg3ksveOVk

Редаговано: дід Володя (01 жовтня 2016, 07:54)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2016, 07:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Anna Maliar
7 год. ·
Вирок Нюрнберського трибуналу (який є частиною міжародного права) містить вичерпний перелік осіб визнаних винними у нацистських злочинах. Жодного члена ОУН чи УПА у вироку немає, як і членів інших українських націоналістичних організацій. Більше того, як докази нацистських злочинів на процесі фігурували документи, що засвідчують репресії спецслужб Третього Райху проти ОУН.
Будь-які заяви щодо участі членів українських націоналістичних організацій у нацистських злочинах автоматично ставлять під сумнів рішення Міжнародного військового трибуналу, який складався з суддів Великобританії, Франції, США, СРСР.
Нажаль, ми довгі роки не мали можливості дізнатися всю правду про Нюрнберзький процес, оскільки у нас надруковано 7 з 40 томів матеріалів Нюрнберзького процесу. Це ті 7 томів, які колись дозволила оприлюднити компартія.
“Зокрема, в 39 томі (на стор. 268—269) надруковано наказ айнзацгрупам від 25 листопада 1941 р. знищувати бандерівців як борців за незалежну Україну. 27 том містить свідоцтва, що деякі нацистські масові розстріли були помстою «групам Бандери». У 25, 29 і 38 томах у документах згадується «рух Бандери», спрямований на боротьбу за самостійність України. Більше ані згадок, ні, тим паче, вироків провідникам ОУН і командирам УПА в матеріалах процесу немає.
p.s. я не чиновник і не журналіст, тому без докорів сумління видаляю некоректні та образливі коментарі під своїми постами.

Віталій Бала

7 год. ·
Про трагедії в Україні.
Не хотів торкатись цієї теми, бо в ці дні 75 років трагедії в Бабиному Яру, але терпіння, тобто толерантність має межі.
1. Безумовно виступ Президента Ізраїлю був, м'яко кажучи, недоречним.
2. В Україні від Голодомору загинуло по різним оцікам не менше 4 млн. А хто очолив жовтневу революції і робив все це, люди якої національності були тоді головними?
3. Якщо всі, кому заманеться і думають, що можуть паплюжити українську націю, то майте на увазі, що євреї не одне й те саме, що жиди, так само, як і українці не одне й те саме, що хохли.
Перше - це національність, а друге - спосіб життя.
У мене все, поки що...

Редаговано: дід Володя (01 жовтня 2016, 15:39)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2016, 15:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Донію респектище!!!

Олесь Доній про Героїв та подонків....

http://start.co.ua/index.php/apkhivni-materialy/item/oles-don%D1%96j-pro

покидьки не вгомоняться...

https://www.youtube.com/watch?v=HaVLGhIwiGo

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців