•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Росія - не однорідна!

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2013, 11:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Михаїл Дєлягін - один з провідних російських антиліберальних економістів, дуже інформована і досить обережна у висловлюваннях людина, описує свої враження від присутності на телемості Путіна з народом.

Варто переглянути навіть мовою оригіналу :
http://www.youtube.com/watch?v=dZCbjR9qS50&feature=player_embedded

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2013, 17:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

молодь Нижнього Тагілу святкує Дєнь Пабєди : http://www.youtube.com/watch?v=AvWJfW4DSPw&feature=player_embedded

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2013, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це жах.
І ви Барабасе після цього забороняєте мені
сказати пару ласкавих про жідів?:)
У мене таке враження,що ви старієте,
і стаєте толерантним до кожної жаби.
Тіпа,я всіх прощаю...

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2013, 18:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Це жах.
Тіпа,я всіх прощаю...

Може й так. Але я кілька разів бував в Нижньому Тагілі, і завжди це був шок.
Населення міста - переважно бувші зеки, бо навколо 38 (тридцять вісім !!!) зон. Бачив там всяке, спілкувався з різними людьми. Було таке - їдемо в таксі, навколо сірість, морок і чорні будинки, аж раптом якась біленька хатинка і багато квітів під парканом. Я аж смикнувся біля вікна, а мені один з місцевих каже : та, то хохли живуть...
Отак наших відрізняють.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2013, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шкода написав:
Це жах.
Тіпа,я всіх прощаю...

Може й так. Але я кілька разів бував в Нижньому Тагілі, і завжди це був шок.
Населення міста - переважно бувші зеки, бо навколо 38 (тридцять вісім !!!) зон. Бачив там всяке, спілкувався з різними людьми. Було таке - їдемо в таксі, навколо сірість, морок і чорні будинки, аж раптом якась біленька хатинка і багато квітів під парканом. Я аж смикнувся біля вікна, а мені один з місцевих каже : та, то хохли живуть...
Отак наших відрізняють.

Я хоч точно і не знаю де той нижній чи верхній Тагіл.
Але теж знаю таке: так там хохли живуть,
у них і трава вища і врожай кращий.
От,суки хохли повбивав би,каже Ванько валяючись
з пляшкою у бурьяні.

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2013, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
На території України під час святкування Великодня в більш ніж 15000 культових спорудах пройшли Великодні богослужіння. У заходах взяли участь понад 10,1 мільйона віруючих", - повідомили в Управлінні зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

Цитата:
МВД России обнародовало статистику посещения православных храмов в пасхальную ночь. Всего в стране, по данным полиции, в более чем 10,2 тысячах храмов, церквей и монастырей прошли торжественные литургии, крестные ходы и поминовение усопших на кладбищах, в которых приняли участие около 4 миллионов человек.

Марибор

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2013, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Але теж знаю таке: так там хохли живуть,
у них і трава вища і врожай кращий.
От,суки хохли повбивав би,каже Ванько валяючись
з пляшкою у бурьяні.

Теж чув таке, один дід розказував, їздив по Росії, казав зразу було видно по хатах де наші живуть - там де земля біля них оброблена, а в москалів переважно позаростало кропивою чи бур'яном, не дуже вони хочуть працювати
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2013, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дивіться, ми наче прямуємо до Європи, але інколи здається що Єпропа, і це м"яко сказано не зовсім психічно здорова
http://lenta.ru/photo/2013/05/22/goth/#0
мовчу вже про гей паради (обов"язковий атрибут європейскості)
В той же час в ненавидимій деким РФ гей паради таки не дозволяють.

зі
як вам подобається вчорашній винос мізків в Соборі Паризької Богоматері?
апокаліптичне видовище
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2013, 04:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чому тут подобатися? Француз, звичайно, вчинив мужньо, але це не вихід. Європі щоб вижити, треба вбивати не себе, а своїх ворогів. Бо, як казав генерал Джордж Паттон, "Жоден покидьок ніколи не вигравав війну, загинувши заради своєї батьківщини. Він вигравав її, примушуючи іншого покидька загинути заради його батьківщини".
А взагалі французи сім поколінь мають спокутувати свій гріх 1789 року. Цей період спокути ще не закінчився. І все те, що відбувається у Франції - це розплата за ліберте, егаліте, фратерніте.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2013, 23:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

досить цікава передача - дві язикаті баби (дуже ерудовані, до речі) спіймали "русскава націоналіста" і вчиняють йому допит з історії : http://www.youtube.com/watch?v=owNgFmMBhMU&feature=player_embedded

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,