•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Голокост

Автор Повідомлення
Крах

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2006, 16:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нещодавно прочитав книгу:
"Большая ложь ХХ века" - Юрген Граф
Видавництво Бібліон (МАУП)

Автор-історик пише, що:
- існування програми стосовно геноциду жидів - міф (жодного документу-наказу в Нюрбергу не було приведено як доказ)
- газові камери - міф (технічно складна конструкція, якої не було на той час)
- 6 000 000 винищених жидів - міф (максимум 300 000, які вмерли від звичайних для концтабору причин - голод, тиф).
- піднімати це питання зараз в Європі - бути гонимим, а то й засудженим!

Дуже пізнавальна книга стосовно здатності жидів творити дурман для гоїв!

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2006, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Крах написав:
Юрген Граф

Доволі відомий історик, до речі.

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2006, 00:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[в нас спілкуються українською, але суть допису була в тому, що автор сумнівався в правдивості праць цього історика]
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2006, 09:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я не думаю, що Гітлер не міг створити голокосту. Тільки не треба мене у жиди зачисляти чи в гої, просто ненависть до жидів була у фюрера в крові - вони за його думкою вбили його матір. А Адольф (окрім того, що був геєм) ще й страждав на Едипів комплекс. Тому я не виключаю голокост, як і не виключаю його відсутність. Однак потрібні факти. І однієї книги одного вченого тут недостатньо... :-( Пробач, Крахе, але дещо я вже можу заперечити. Ну, по-перше, під час війни завжди зявлялося щось нове. Якщо у Калігули вистачало розуму на ноу-хау у вбивстві своїх ворогів, то чого ТЕХНІЧНО СКЛАДНА конструкція не могла бути придумана саме тоді? Потрібні дійсно факти, а не гра слів. Інакше зламати теорію голокосту НЕМОЖЛИВО. =)

And here we are again!
Тo bring them all destruction,
Suffering and pain...
We are the Hammer of the Gods,
We are thunder, wind and rain....
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2006, 09:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
Я не думаю, що Гітлер не міг створити голокосту. Тільки не треба мене у жиди зачисляти чи в гої, просто ненависть до жидів була у фюрера в крові - вони за його думкою вбили його матір. А Адольф (окрім того, що був геєм) ще й страждав на Едипів комплекс. Тому я не виключаю голокост, як і не виключаю його відсутність. Однак потрібні факти. І однієї книги одного вченого тут недостатньо... :-( Пробач, Крахе, але дещо я вже можу заперечити. Ну, по-перше, під час війни завжди зявлялося щось нове. Якщо у Калігули вистачало розуму на ноу-хау у вбивстві своїх ворогів, то чого ТЕХНІЧНО СКЛАДНА конструкція не могла бути придумана саме тоді? Потрібні дійсно факти, а не гра слів. Інакше зламати теорію голокосту НЕМОЖЛИВО. =)

В одному пості стільки брехні жидівської... :(
ФС Волх

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2006, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб планомірно нищити жидів, Гітлєр мусив збудувати тисячі газових кімнат, десятки тисяч крематоріїв, потім щоб сховати кістки вбитих, мусив перекопати тисячі тон землі, або знайти десятки використаних шахт, щоб там ії поховати. Цього всього він не мав. Все, що він мав, це декілька концтаборів, а насправді трудових таборів, що працювали на армію.
Далі. На той час в Європі не проживало шести мільйонів євреїв, їх було трохи більше п"яти (разом з совітським союзом). Тай навіть якщо б він їх усих понищив, то звідки б з Німеччини в Америку гайнуло стільки емігрантів саме євреїв, і хто б нам тоді розповів про страшенні "катування" в таборах?
Факт, що ніхто не бачив як євреїв (ні самі євреї, ні українці, ні росіяни, ніхто) зводили в газові камери, і як потім прибирали їх тіла. Так само ніхто не бачив гір кісток і попелу від 6-ти млн трупів, що мали б підійматись до висоти багатоповерхового будинку, яких мало бути десятки. Всі тільки щось чули...
До того ж нащо Гітлєрові вбивати сотні тисяч людей - робочої сили? Він хоч і фанатик своєї НС-ідеї, проте і прагматик водночас. Він будував німцям Німеччину. Він не міг розмінюватись такими категоріями як півтора мільйонів упирів. Так він їх локалізував, примусив працювати. Хто не хотів ще за рік до таборів вшились закордон. Хочу підкреслити - вони самі захотіли і поїхали, ніхто ж не затримував Ейнштейна, чи фізиків-ядерщиків, і ніхто їх не вигонив. Просто Фюрер багато разів казав Дойчланд уьбер аллєс! і Дойчланд фюр Дойче! Для євреїв це не так. Тобто не подобається - ти вільний їхати. Але вони не звикли кого-небудь слухати. Якісь там титульні нації, права нації на збудовану для себе державу. Це не ті речі, що викликають у євреїв співчуття. Вони, як азіати сприймають тільку силу.
Хочу всіх застерегти від антисемітизму(сурйоз :)! Ми мусимо вже щось робити з євреями, бо коли наша нація відкриє очі - тоді всі жиди підуть на січку. Наше завдання випередити народ :)
Чорний

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2006, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вельтан написав:
[в нас спілкуються українською, але суть допису була в тому, що автор сумнівався в правдивості праць цього історика]

Пояснюю. Ревізіонізм - розділ історії, що досліджує можливі перебільшення Голокосту - працює "математичними" методами. Тобто так - є загальна цифра 6 000 000, давайти її поділимо на кількість концтаборів, на кількість печей, на час... Комусь здається це не людськи і не нормально - копатися в трагедії. Але комось так само ненормальним здається те, що виявляється євреїв спалювали з швидкістю по 100 чоловік в секунду, і на спалення затратили вугілля з 45 Рурських басейнів.

І тут виникає питання - хто і навіщо перебільшує цифри.

І тут виникає питання - а чому ревізіонізм заборонено в демократичних країнах? Це ж всього навсього історичні дослідження? Чому можна досліджувати всю історію від пірамід до моніки левінської, можна сумніватися в існування европейського континенту, проте вивчати Голокост і сумніватися в ньому не можна. Більше того, можна сумніватися в існування Христа і вивчати Біблію, а, повторююся, за сумнівів або дослідженні Голокоста - під суд. Одне питання - ЧОМУ?

Я скажу - чому. Тому, що міф шитий білими нитками, і тріщить по швах.

Тому, що в Освенцімі стоть труби від крематорії з цегли з лейбою заводу, що був побудований після війни.

Тому, що на старому затертому фото шибинеці стоять там, де зараз росте дуб, якому мінімум півтораста років.

І багато-багато іншого. І тут не треба ні краплі віри - тут треба краплю логіки.

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

2 Кайзер:
Чесне слово, ти як дитина! :) Я лише сказав, що потрібно більше фактів і менше емоцій, щоб довести усім нормальним оббріханим людям, що голокосту не було, а ти наче дитинча зі сльозами: НЕ БУЛО, НЕ БУЛО!!! :))) Дорослішим треба бути... І шукати ЗАЛІЗНІ факти...

And here we are again!
Suffering and pain...
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 18:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
2 Кайзер:
Чесне слово, ти як дитина! :) Я лише сказав, що потрібно більше фактів і менше емоцій, щоб довести усім нормальним оббріханим людям, що голокосту не було, а ти наче дитинча зі сльозами: НЕ БУЛО, НЕ БУЛО!!! :))) Дорослішим треба бути... І шукати ЗАЛІЗНІ факти...

Ану давай побільше ЗАЛІЗНИХ ФАКТІВ, що Гітлер був геєм. Чи то ти може десь вичитав таке в газеті "Факти"?
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дивись канал "Діскавері" - дізнаєшся багато цікавого... :-)
П.С. Якщо ти мав на увазі надати сюди посилання на гей-відео оргій фюрера - пробач, такого не має... :)

And here we are again!
Suffering and pain...
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
Дивись канал "Діскавері" - дізнаєшся багато цікавого... :-)
П.С. Якщо ти мав на увазі надати сюди посилання на гей-відео оргій фюрера - пробач, такого не має... :)

Я мав на увазі, щоб ти трохи думав коли дописуєш в форум.
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я то як раз думаю, а не пру з голими руками на бронепотяг... Окрім тактики ще існує стратегія. Треба мати бесзаперечні факти НЕІСНУВАННЯ голокосту - інакше таким книгам ціна -
пів-москальської копійки...
До того ж спочатку треба, щоб визнали голодомор геноцидом проти укр.нації, а голокост жидів - це для ентузіастів...

And here we are again!
Suffering and pain...
Чорний

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Веган Дарк написав:
Я то як раз думаю, а не пру з голими руками на бронепотяг... Окрім тактики ще існує стратегія. Треба мати бесзаперечні факти НЕІСНУВАННЯ голокосту - інакше таким книгам ціна -
пів-москальської копійки...

Вегане, до речі, історик, про якого почалася мова - наводить факти, незаперечні, я читав.

А ще є факт як бик - Гітлер одружився за кілька годин до смерті, до речі, з жінкою, яка перед тим багато років була його коханкою - Євою Браун.

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2006, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Це я знаю. Але для гея - головне секс (читай работу таких сексологів як Кінзі). Одружився - це так. Любив - так. Але чи ходив на ліво? І чи до жінок? Я дивився по Діскавері. Якщо хочеш можу пошукати це в і-неті - АЛЕ НАВІЩО??? Сенс не в тому - гей чи ні. А в тому, що спочатку треба мати факти. Мати докази. Треба, щоб у цій площині працювали і українські історики, а не тільки іноземці. Я цю книжку не читав, як і більшість українців... То як я можу казати, що це правда. Не виключаю обидві недоведені теорії. Та взагалі - для мене зараз головне - це визнання голодомору. А голокостом займемось потім...

And here we are again!
Suffering and pain...
Вареник

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2006, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вируби кабельне телебачення і сядь за книжки. Діскавері:-)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,