•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Голокост

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2013, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А, ясно. До речі, цікаво, що ПовітрфлОтський проспект (шосе) називався тоді ПовітрофлЬОТським - саме до нашої мовної дискусії. А я то думав, що фльота - це виключно діяспорське.
Правда, це все ж таки товарна станція, а не вокзал, хоча для німців "банхоф" може бути і те, і те.
Ну добре, ось відконоювали їх туди. А те, що їх вели, в цьому сумнівів немає. мені бабуся розповідала, як їх збирали і вели, а куди - вони тоді не знали. Ну добре, відвели їх на товарну станцію. І куди їх відвезли? Є свідки, які б знали, куди саме їх відвезли, коли, де вигрузили. Є свідки з місця висадки? Бо ж найкраща в світі сталінська розвідка мала б про це знати, тоді її рапорти мають лежати в архівах. Цікаво, що там про це є.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2013, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи там щось було, чи ні, а пам"ятник (скільки їх вже там, цих пам"ятників!) ще один поставлять.

http://ubr.ua/ukraine-and-world/society/v-babem-ru-ustanoviat-memorial-rasstreliannym-v-gody-voiny-234920
Юрген Граф

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
А, ясно. До речі, цікаво, що ПовітрфлОтський проспект (шосе) називався тоді ПовітрофлЬОТським - саме до нашої мовної дискусії. А я то думав, що фльота - це виключно діяспорське.
Правда, це все ж таки товарна станція, а не вокзал, хоча для німців "банхоф" може бути і те, і те.
Ну добре, ось відконоювали їх туди. А те, що їх вели, в цьому сумнівів немає. мені бабуся розповідала, як їх збирали і вели, а куди - вони тоді не знали. Ну добре, відвели їх на товарну станцію. І куди їх відвезли? Є свідки, які б знали, куди саме їх відвезли, коли, де вигрузили. Є свідки з місця висадки? Бо ж найкраща в світі сталінська розвідка мала б про це знати, тоді її рапорти мають лежати в архівах. Цікаво, що там про це є.

Я не знаю куди діли 50 тисяч київських безхатченків.
Проте саме 29 вересня їх мали чи то десь поселяти чи то вивозити з міста. Можливо їх вивозили в Німеччину. Не знаю.
Проте в мене дедалі сильніше з"являється переконання що історія з Бабиним Яром вигадана для прикриття цих жидобільшовицьких масових вбивств та знищення Києва.
Саме через цей багатотисячний потік безхатченків 29 вересня.
Це цілком в стилі жидокомуністичної пропаганди - перевернути все догори дрига, як з Катинню, замість українців виставити постраждалими жидів. А українців ще й звинуватити.

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 04:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та навіщо же німцям ВВОЗИТИ в Німеччину євреїв, якщо вони хотіли саме навпаки звільнити Німеччину від них. Граф писав, що якраз можливо що вони вивозили юден з окупованої території Європи до Білорусі і Полісся України, а тут навпаки?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 06:13 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а той пасажирський пароплав з жидами в Палестину, що його в Чорному морі потопили червоні - він був один, чи то був сталий маршрут ?

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Та навіщо же німцям ВВОЗИТИ в Німеччину євреїв, якщо вони хотіли саме навпаки звільнити Німеччину від них. Граф писав, що якраз можливо що вони вивозили юден з окупованої території Європи до Білорусі і Полісся України, а тут навпаки?

Ви мене не зрозуміли.
Я не казав що в Німеччину ввозили жидів.
Я казав що в Німеччину ввозили безхатченків - як остарбайтерів.
А жидів на той час в Києві майже не було, хіба що нквдістські діверсанти.

До речі щойно знайшов чудовий ревізіоністський блог українською мовою

http://literrev.blogspot.com/

Саме для свободівців.

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну добре. Але куди ж євреї поділися? Відверто кажучи, у мене є лише одне необгрунтоване припущення. Німці розстріляли в БЯ, тих, хто не хотів їхати, решту дійсно вивезли і розселили по селам на Поліссі ів Білорусі, де місцеві їх просто з часом повбивали і в болотах закопали.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 13:00 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Ну добре. Але куди ж євреї поділися? Відверто кажучи, у мене є лише одне необгрунтоване припущення. Німці розстріляли в БЯ, тих, хто не хотів їхати, решту дійсно вивезли і розселили по селам на Поліссі ів Білорусі, де місцеві їх просто з часом повбивали і в болотах закопали.

а скільки їх було, якщо більшовицький план евакуації передбачав чи не першочерговий вивіз жидів на схід нарівні з совслужбовцями ?
Адже їх повернення з Ташкенту на досить довгий час перетворило Київ та Вінницю(не кажучи вже про Умань та Бердичів) на майже цілковито жидівські міста.
А на Західній, так моя бабуся розповідала про сусідів-жидів, що взагалі не мали проблем за німців - торгували м'ясом та салом на базарі всю окупацію і вільно їздили по селах, його скуповуючи.
Лише коли прийщла ЧА, то миттєво начепили червоні стрічки і отримали медалі за участь в партизанці.

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2013, 07:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://holocaustrevisionism.blogspot.com/2013/07/blog-post_11.html

Тіс Крістоферсен "Брехня про Освенцим" (нарешті, з запізненням всього на якихось 37 років)
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 05 серпня 2013, 07:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://holocaustrevisionism.blogspot.com/2013/07/blog-post_9300.html

Про айнзацгрупи в Польщі. До речі, цікава інформація про співробітнитцтво НКВС з Гестапо під час боротьби з польским опором в 1939-1941 роках. От і аргумент, коли з Москви починають лунати крики про Волинську різанину - а ви ж самі поляків разом з німцями почали вирізати ще в 1939.
Юрген Граф

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2013, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
http://holocaustrevisionism.blogspot.com/2013/07/blog-post_9300.html

Про айнзацгрупи в Польщі. До речі, цікава інформація про співробітнитцтво НКВС з Гестапо під час боротьби з польским опором в 1939-1941 роках. От і аргумент, коли з Москви починають лунати крики про Волинську різанину - а ви ж самі поляків разом з німцями почали вирізати ще в 1939.

З чим можна порівняти ці айнзатцгрупи? З ОМОНом? З ЧОН?
Які аналогічні структури мав НКВС?

ПовідомленняНаписане: 20 серпня 2013, 08:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З ЧОНом в певній мірі. Але ЧОНа тоді вже не було. Скоріше з
конвойними і охранними дівізіями НКВД. ОМОН це для ловлі злочинців але не для масових репресій і зачисток, тому не дуже підходить.
Юрген Граф

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2013, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
З ЧОНом в певній мірі. Але ЧОНа тоді вже не було. Скоріше з
конвойними і охранними дівізіями НКВД. ОМОН це для ловлі злочинців але не для масових репресій і зачисток, тому не дуже підходить.

Хоч ви не повторюйте ту бздуру про "масові репресії"...
Хіба айнзацгрупам не було більше чим зайнятися?

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 03:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так воно нажаль і є.
Жидівське лобі у світі найвпливовіше.
Жиди постійно всім нагадують,про своїх загиблих.
А більше ніхто у нас не нагадує про свої мільони загиблих.
Не нагадують?- значить не було загиблих.
Тільки жидів чморили.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"