•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Центральний елемент ідеології.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2008, 15:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Єдиний варіант - збройний напад на окремих політиків і чиновників невеликими групами людей, а то й поодинці. Але для цього, як я вже сказав, не потрібно ніяких політичних структур///.Шановний Професор! Як жарт то нормально...та на форумі ВО Свобода він недоречний.

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2008, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Шановний Професор! Як жарт то нормально...та на форумі ВО Свобода він недоречний.

А тебе взагалі,ніхто не питався!!!Йди нахрєн звідси,ліберал бісов!!!
Хочеш сидіти на місці та [Цензура.]? [Цензура.] на здоров"я,але знай для України буде не холодно,не гаряче!!!Націоналіст--це перж за все дія,лібералізм--це безцільне [КУН, за вживання нецензурної лайки, отримуєте перше і останнє попередження. Адміністрація.],яке не має ефекту.
П.С.Це форум націоналістів,а для дерьмократов є форуми НУНС,БЮТ та інше лай...

Наточить з поганих!
Image
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2008, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

КУН написав:
Цитата:
Шановний Професор! Як жарт то нормально...та на форумі ВО Свобода він недоречний.

А тебе взагалі,ніхто не питався!!!Йди нахрєн звідси,ліберал бісов!!!
Хочеш сидіти на місці та [Цензура.]? [Цензура.] на здоров"я,але знай для України буде не холодно,не гаряче!!!Націоналіст--це перж за все дія,лібералізм--це безцільне [КУН, за вживання нецензурної лайки, отримуєте перше і останнє попередження. Адміністрація.],яке не має ефекту.
П.С.Це форум націоналістів,а для дерьмократов є форуми НУНС,БЮТ та інше лай...

Шановний КУН! Я уявляю тебе з кулеметом на Дерібасівській.Стоїть натовп...приїхала швидка ..і мед брати у білих халатах колять тобі заспокійлеве..зрозуміла річ , що колють в сра...у!

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2008, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До Івана Бодхідхарми!!!

Принаймі я не лижу дупу ворогам Нації,чуркам та тощо,виходячи з політкоректності та толерантністі.

А,щодо божевільності,так якщо і хто і є божевільним,так це той,хто "п"є з річки,де була крига"!!!:)))

Наточить з поганих!
Image
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2008, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Почну коментувати з самого початку.

Пане Іван! Центральний елемент ідеології - Нація. І є причиною соціальних, економічних та інших елементів. Якщо центральний елемент, як ото Ви кажете, якось-то змінити за віянням сучасності, то націоналізму не чорта не вийде. Лібералізм, націоналізм, комунізм, націонал-соціалізм - от до чого дійдемо. Бо усі елементи - особливо такі, як соціальний, економічний - стануть самоціллю, а не засобом. Внаслідок дії таких ідей, ми отримаємо панування матеріалізму і космополітизму.

Як сказав славної пам*яті Ярослав Стецько, "на стику ідеологій, компромісів не буває".
Професор

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 00:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

КУН до Івана Бодхідхарми написав:
А тебе взагалі,ніхто не питався!!!...
КУНе, давайте зберігати культуру і чистоту нашої мови. Не буду показувати пальцем на найпопулярнішу нашу листівку - "Пам'ятай матюки москаля".

Волю окропіте.
Професор

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 00:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Єдиний варіант - збройний напад на окремих політиків і чиновників невеликими групами людей, а то й поодинці. Але для цього, як я вже сказав, не потрібно ніяких політичних структур///.Шановний Професор! Як жарт то нормально...та на форумі ВО Свобода він недоречний.
Іване, аргументуй.

Волю окропіте.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 09:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Іване, аргументуй.
Шановний Професор!Що до твоєї думки ...відповідаю(виключно моя особиста думка)Я дійсно вважаю що ВО Свобода є потужною націоналістичною силою.Тому і категорично проти дій , які можливо зроблять партію терористичною групкою фанатиків.Моя думка дуже проста - вибори і просування націоналістичної думки по всій Україні. Не вичарпали ще цієї можливості. Як приклад , Черкаси...майже ніхто про ВО Свободу не говорив у нас. Місто дуже проросійське(багато росіян заселено в часи коли будували велику хімію,сам особисто знаю ,бо працював у цій галузі)Та зараз ситуація змінюється.Дійсно ..процес повільний .Та все ж позитивний.Тому і маю надію , що вибори є реальний шлях для ВО Свобода.А взагалі , скажу ..твоя пропозиця це шлях до втрати всіх позицій Свободи.Це не на часі, буде засуджено українцями..партія втрачає взагалі будь яку можливість просувати ідеї націоналізму. Партія стає поза законом.Відверто кажучі ..твоя пропозиція дурня(не ображайся)

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій 101 написав:
Почну коментувати з самого початку.

Пане Іван! Центральний елемент ідеології - Нація. І є причиною соціальних, економічних та інших елементів. Якщо центральний елемент, як ото Ви кажете, якось-то змінити за віянням сучасності, то націоналізму не чорта не вийде. Лібералізм, націоналізм, комунізм, націонал-соціалізм - от до чого дійдемо. Бо усі елементи - особливо такі, як соціальний, економічний - стануть самоціллю, а не засобом. Внаслідок дії таких ідей, ми отримаємо панування матеріалізму і космополітизму.

Як сказав славної пам*яті Ярослав Стецько, "на стику ідеологій, компромісів не буває".
Шановний Олексій 101.Ось мій текст.\\--------------------------------------------------------------------------------
Центральний елемент ідеології націоналізму є нація.Інша річ, яким чином наповнити центральний елемент ідеології .Наповнити а не змінити.Я розмірковую що другорядні (для націоналізму) речі повинні бути доповненням до головної ідеологічної ідеї.Як приклад (питання це складне )Права людини.Як це має виглядати ?Читаючи Націократію я погано розумію яким чином буде виконуватись ця необхідна складова у житті кожної людини. Не тільки українця а й людини іншої національності.Тотальна моно нація - неможлива! Тоді питання ..як гармонійно титульна нація (українці)будуть будувати відносини з громадянами іншої національності?Ось про шо (і не тільки)я підняв це питання для обговорення.Що робити? Твоя думка?

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 09:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

КУН написав:
До Івана Бодхідхарми!!!

Принаймі я не лижу дупу ворогам Нації,чуркам та тощо,виходячи з політкоректності та толерантністі.

А,щодо божевільності,так якщо і хто і є божевільним,так це той,хто "п"є з річки,де була крига"!!!:)))
Я теж не лижу дупу ворогам Нації.Що до підколу.Не ображайся...ти занадто емоційна людина.Про божевільну людину , яка п"є з річки,де була крига..ні я п"ю воду з річки де була крига.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А взагалі , скажу ..твоя пропозиця це шлях до втрати всіх позицій Свободи.Це не на часі, буде засуджено українцями..партія втрачає взагалі будь яку можливість просувати ідеї націоналізму. Партія стає поза законом.Відверто кажучі ..твоя пропозиція дурня(не ображайся)

Ага. Не на часі. Якраз. Зараз навіть діти в Україні хочуть стати кіллерами, щоб перебити всю ту банду, що окупувала країну. От якраз Українцями це засуджено не буде. Тож пропозиція якраз доцільна в цій ситуації. Ми маємо антиукраїнську державу із антиукраїнськими законами. Чого ми, українці, повинні боятися стати поза антиукраїнським законом? Банда, яка стоїть на чолі держави, пише закони, за якими їй буде комфортно жити зараз і які гарантують їй не гірше майбутнє. Ми не проженемо банду доти, доки в суспільстві побутуватимуть бодхіхарміські настрої.

Взагалі, не розумію Вас, Іване. В чому проблема, що українці не хочуть, щоб Україна заселялася неграми, чи щоб тут керували жиди? Расизм, шовініз і всяка фігня. Ми - українці, наша земля - Україна, 603 700 км кв - площа, на якій ми може робити, що хочемо. Чого нас має обходити, що колись були держави-колонізатори, які виловили негрів у Африці в рабство, і тепер щось їм винні. Ми тут до чого? Але це так, в ідеалі. На жаль, не всі це розуміють. Ще не вивітрилося із деяких голів сприйняття себе як раба, своєї мови як рабської. Вони не уявляють себе без панів, які керуватимуть ними. Ну, і гадають, що негоже панам розмовляти з рабами їх рабською мовою. Їм треба ввести мову пана, елітну, висококультурну. У Вас, Іване, теж рабська психологія. Ви не думаєте більше, чим вам дозволяють. Ось в чому біда посткомуністичного населення: у них є межі дозволеного навіть в думках. Переступити межу - зась! Так і живемо! Навіть подумки вільними побути не можемо

Миланка

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Права людини... Іване, у Вас такі ідеали! Люди як представники різних націй відмінні між собою. Я не проти, щоб негр чи індус утискався у своїх правах. Будь ласка! Тільки я гадаю, що в Україні у українців має бути більше прав, ніж у негра. Хіба це не справедливо?

Миланка

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І припиніть пити воду з тієї річки! Зараз такі забруднені водойми. Чи хоч фільтруйте її.

Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
А взагалі , скажу ..твоя пропозиця це шлях до втрати всіх позицій Свободи.Це не на часі, буде засуджено українцями..партія втрачає взагалі будь яку можливість просувати ідеї націоналізму. Партія стає поза законом.Відверто кажучі ..твоя пропозиція дурня(не ображайся)

Ага. Не на часі. Якраз. Зараз навіть діти в Україні хочуть стати кіллерами, щоб перебити всю ту банду, що окупувала країну. От якраз Українцями це засуджено не буде. Тож пропозиція якраз доцільна в цій ситуації. Ми маємо антиукраїнську державу із антиукраїнськими законами. Чого ми, українці, повинні боятися стати поза антиукраїнським законом? Банда, яка стоїть на чолі держави, пише закони, за якими їй буде комфортно жити зараз і які гарантують їй не гірше майбутнє. Ми не проженемо банду доти, доки в суспільстві побутуватимуть бодхіхарміські настрої.

Взагалі, не розумію Вас, Іване. В чому проблема, що українці не хочуть, щоб Україна заселялася неграми, чи щоб тут керували жиди? Расизм, шовініз і всяка фігня. Ми - українці, наша земля - Україна, 603 700 км кв - площа, на якій ми може робити, що хочемо. Чого нас має обходити, що колись були держави-колонізатори, які виловили негрів у Африці в рабство, і тепер щось їм винні. Ми тут до чого? Але це так, в ідеалі. На жаль, не всі це розуміють. Ще не вивітрилося із деяких голів сприйняття себе як раба, своєї мови як рабської. Вони не уявляють себе без панів, які керуватимуть ними. Ну, і гадають, що негоже панам розмовляти з рабами їх рабською мовою. Їм треба ввести мову пана, елітну, висококультурну. У Вас, Іване, теж рабська психологія. Ви не думаєте більше, чим вам дозволяють. Ось в чому біда посткомуністичного населення: у них є межі дозволеного навіть в думках. Переступити межу - зась! Так і живемо! Навіть подумки вільними побути не можемо
Привіт шановна Миланка.Ну ..вмієш ти влупити по повній! Відповідаю.1.Виступ дівчини на свободі слова не є загальним .Це особисте.Діти не мріють бути кіллерами.Пропозиція вбивати є і буде недоцільною.І українці будуть засуджувати вбивство.2. Ми маємо Українську державу в якій антиукраїнські сили присутні в великій кількості. Та державу ми маємо. І вона ...Українська.Протистояти антиукраїнським силам треба .Боротись треба. А от ти свідомо чи ні пропонуєш несистемну боротьбу. Це нагадує Патріота ..які відокремились ..і планують антиконституційну боротьбу. Свобода не має нічого спільного з Патріотом. Чи не так?3. Поза законом стоять бандити..а не націоналісти.4.Настрій Бодхідхарми не взмозі завадити просуванню націоналізму в Україні. То ти загнула..5. Я про негрів не казав.6.У Вас, Іване, теж рабська психологія. Ви не думаєте більше, чим вам дозволяють. Ось в чому біда посткомуністичного населення...Припускаю консерватизм в думках.Не думаю , що в мене рабська психологія..однак не можу уявити що ВО Свобода буде вести боротьбу неконституційними діями.Поза законом ВО Свобода просто зникне. Це моя думка .А в рамках конституції є всі можливості перемагати.Що і робе ВО Свобода.Доречі..я помічаю , що люди дуже уважно слідкують за діями націоналістів.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Права людини... Іване, у Вас такі ідеали! Люди як представники різних націй відмінні між собою. Я не проти, щоб негр чи індус утискався у своїх правах. Будь ласка! Тільки я гадаю, що в Україні у українців має бути більше прав, ніж у негра. Хіба це не справедливо?
Цілком справедливо. Я за!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"