•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

соцопит .жах чи правда?

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Більшість українців довіряють Путину (соцопит) Більше половини опитаних українців довіряє президентові РФ Володимиру Путіну. Про це свідчать результати опиту громадської думки, який провела компанія ТОВ «ФОМ-УКРАЇНА». Згідно з результатами опиту, Володимиру Путіну довіряють 58,2% опитаних українців, не довіряють - 24,2% респондентів. Важко з відповіддю – 17,7%. В той же час, спадкоємцеві Путіна Дмитру Медведеву довіряють 28,1% опитаних, не довіряють - 22,2%, важко з відповіддю - 49,8%. Більшість опитаних українців (75,3%) позитивно відносяться до Росії і Європейського Союзу (51,4%). Далі по рівню довіри йдуть США (28,1%) і Китай (25,1%). Опит проводився компанією «ФОМ-УКРАЇНА» з 20 лютого по 2 березня 2008 року. Опитано 2 000 респондентів в 160 населених пунктах України. Помилка вибірки складає 2,2%. По матеріалах «УНІАН».

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 17:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

ФОМ--це контора з російським капіталом. Дурні думкою багатіють.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 18:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Більшість українців довіряють Гітлеру (соцопит) Більше половини опитаних українців довіряє фюреру Третього Рейху Адольфу Гітлеру. Про це свідчать результати опиту громадської думки, який провела компанія ТОВ «БОМ-УКРАЇНА». Згідно з результатами опиту, Адольфу Гітлеру довіряють 58,2% опитаних українців, не довіряють - 24,2% респондентів. Важко з відповіддю – 17,7%. В той же час, спадкоємцеві Гітлера Герману Герінгу довіряють 28,1% опитаних, не довіряють - 22,2%, важко з відповіддю - 49,8%. Більшість опитаних українців (75,3%) позитивно відносяться до Третьго Рейху і Іспанських фалангістів (51,4%). Далі по рівню довіри йдуть Чилі часів правління Аугусто Піночета (28,1%) і Італія часів Дуче (25,1%). Опит проводився компанією «БОМ-УКРАЇНА» з 20 лютого по 2 березня 2008 року. Опитано 2 000 респондентів в 160 населених пунктах України. Помилка вибірки складає 2,2%. По матеріалах "УНІАНІАН".
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я другому опитуванню більше довіряю. :)

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 19:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
ФОМ--це контора з російським капіталом. Дурні думкою багатіють.
Це опитування я розумію як продовження політики Москви привчити українців до цієї думки.Ясна річ , що то брехня ..та таким чином формують в Україні НЕУКРАЇНЦІВ.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Шановний Кайзер! То прикол від Лібералоненавистника.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 19:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо не помиляюся, то Бісмарку належали слова: "У світі існує 3 види брехні: маленька брехня, велика брехня і статистика"
Хоча, якщо бути відвертими, Путіну та взагалі владі РФ наші співгромадяни довіряють чи не більше ніж своїй
Станіславець

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я от прикола не розумію. Як це українці довіряють Путіну. В чому?

Саркозі теж українці довіряють чи не довіряють.. :)

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 11:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Кайзер написав:

Прикол - то вішати бодхідхармівську лапшу про путіна. Правда - це щоденно зростаюча популярність фашизму як альтернативи толерастії.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Кайзер написав:

Прикол - то вішати бодхідхармівську лапшу про путіна. Правда - це щоденно зростаюча популярність фашизму як альтернативи толерастії.
Це розігралось твоє хворобливе уявлення . що до популярності фашизму.

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:

Ну чому ж хворобливе. Реалістичне. Не добре не погано - так воно є.
Миланка

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не лякайте дядька отим фашизмом! Майте, врешті-решт совість! Йому і так він всюди ввижається.

Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Не лякайте дядька отим фашизмом! Майте, врешті-решт совість! Йому і так він всюди ввижається.
Молодець! +1. ;)Ох і Миланка!!!

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:

Ну чому ж хворобливе. Реалістичне. Не добре не погано - так воно є.
Фаши́зм (іт. fascismo, від іт. fascio — зв'язка, об'єднання) — ідеологія культу сильної особистості, агресивного шовінізму та расизму; нацизм.[1](ось це українці на сприймають)Сціборський особисто мене дивує - Диктатура не є для фашизму тимчасовим методом правління; вона заведена, як основний елемент державного ус­­­трою.(фашизм)Не впевнений що це підтримують українці.Далі у Сціборського - Цілою політикою держави кермує Велика Фашистівська Рада; до неї входять провідники фашистівської партії та представ­­­ники уряду. Таким чином, єдина й легальна в країні партія (всі інші партії заборонені)Що тут може подобатись волелюбним українцям?Доречі..ось - Слабість фашизму в надмірному урядовому централізмі його системи, що утрудняє процес творчої індивідуалізації грома­­­дянина. Було б трагічно, коли б ця прикмета загальмувала йо­­­го розгоновий поступ. Бо це могло б викликати ще більший ма­­­разм і ще глибший розклад нашої епохи. (М.Сціборський)

Я додам що фашизм унеможливлює процес творчої індивідуалізації .А маразм таки стався.Вивчай історію. Український націоналізм не фашизм. Думай про націоналізм.От і все.

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2008, 10:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думай про націоналізм.От і все.

Прощє парєной рєпи :))).

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику