•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

УПА - Наші Герої

Автор Повідомлення
бартка

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2013, 03:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег Островський: Холодний Яр живий…
Холодноярці в УПА.
http://cossackland.org.ua/2013/04/08/oleh-ostrovskyj-holodnyj-yar-zhyvyj/
бартка

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2013, 04:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бандерівець-росіянин із Бахчисарая часто згадує волинські ліси
http://www.volynpost.com/articles/229-banderivec-rosiianyn-iz-bahchysaraia-chasto-zgaduie-volynski-lisy
Капєц цікава доля людини.
Почитайте дописи ще,
Комсомолка 15 березня, 19:26
вы бендеровцы всегда предавали Русь , это изза бендеровцев нас захватили монголы , это изза бендеровцев наполеон сжег Москву , позор !!!
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто може прокоментувати недавні звинувачення зі сторони Польші на адресу УПА? І чому, взагалі, та ж "Свобода" не робить ніяких офіційних заяв з цього приводу? Невже звинувачення Польші правдиві, як тоді вважати героями людей, які скоювали злочини?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 19:13 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
Хто може прокоментувати недавні звинувачення зі сторони Польші на адресу УПА?

в темі "Польща" вже давно йде обговорення. Будьте уважніші і вчіться користуватись форумом.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 19:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Сергій19 написав:
Хто може прокоментувати недавні звинувачення зі сторони Польші на адресу УПА?

в темі "Польща" вже давно йде обговорення. Будьте уважніші і вчіться користуватись форумом.

Дякую за підказку та пораду, але я теж можу Вам порадити навчитися розуміти зміст питання повністю, а не обирати одне слово з загального контексту.
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Справа в тім, що мене не дуже хвилює хто більше винуватий АК, чи УПА, мене не дуже хвилює чи пробачать нас поляки, чи пробачимо ми їх... мене більше хвилює що після таких звинувачень, я, особисто, не зможу дивитися з шаною на ветеранів УПА, і не зможу сказати своїй дитині що вони герої.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво,що поляки не коментують те як зганяли українців у церкви і підпалювали їх там.
Це була війна,Сергію,розкажіть своїй дитині про те,що українські повстанці воювали за Незалежну Україну,воювали з поляками,совєтами,німцями.Поляки,на той час вважали українців нищими за себе,бидлом і поводилися як з бидлом.Українці не могли терпіти вічно.Ми терплячі,але будь-який терпець раніше,чи пізніше уривається.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 21:28 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
.. мене більше хвилює що після таких звинувачень, я, особисто, не зможу дивитися з шаною на ветеранів УПА, і не зможу сказати своїй дитині що вони герої.

в такому разі ви просто невіглас та шмаркатий ідіот, на якого пропаганда впливає сильніше, ніж реалії життя та боротьби.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Цікаво,що поляки не коментують те як зганяли українців у церкви і підпалювали їх там.
Це була війна,Сергію,розкажіть своїй дитині про те,що українські повстанці воювали за Незалежну Україну,воювали з поляками,совєтами,німцями.Поляки,на той час вважали українців нищими за себе,бидлом і поводилися як з бидлом.Українці не могли терпіти вічно.Ми терплячі,але будь-який терпець раніше,чи пізніше уривається.

Я знаю як поляки відносилися до українців, і тоді, і, навіть зараз, але це не виправдання вбивству жінок та дітей.
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Сергій19 написав:
.. мене більше хвилює що після таких звинувачень, я, особисто, не зможу дивитися з шаною на ветеранів УПА, і не зможу сказати своїй дитині що вони герої.

в такому разі ви просто невіглас та шмаркатий ідіот, на якого пропаганда впливає сильніше, ніж реалії життя та боротьби.

Якої пропаганди? Чиєї пропаганди? Є факти, якщо Ви можете їх спростувати - я з нетерпінням чекаю, якщо Ви цього зробити не можете, то Ви трепло та поплічник вбивць.
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
Справа в тім, що мене не дуже хвилює хто більше винуватий АК, чи УПА, мене не дуже хвилює чи пробачать нас поляки, чи пробачимо ми їх... мене більше хвилює що після таких звинувачень, я, особисто, не зможу дивитися з шаною на ветеранів УПА, і не зможу сказати своїй дитині що вони герої.

Сергій,
для того щоб розповідати треба знати, почитати, розібратися...
Тим паче, що на сьогодні це зовсім не проблема.

На мій погляд (і не тільки), варто говорити про УПА в розрізі певних періодів, а навіть про різні УПА.

1. Перше. Це УПА, яка була сформована Боровцем під організаційним проводом уряду УНР, але без політичної належності. Боровець зміг залучити до створення цієї УПА практично всі політичні проукраїнські сили (ОУН(м), гетьманців і менші політ групи) за винятком революційної ОУН.
Ця УПА ніяких каральних дій супроти поляків не проводила, а навпаки проводили переговори для порозуміння.

2. Друге. Це УПА створена під організаційним і політичним проводом революційної ОУН (провідник Лебедь) на базі збройних загонів революційної ОУН.
Ця УПА діяла відповідно до настанов других зборів револ ОУН, варто лише почитати ці настанови і стане зрозуміло чому вони так діяли.
Ця УПА почала розборки не лише з поляками, а й з українськими політичними групами.

3. Третє. Це УПА під проводом УГВР (провідник Шухевич). Тут треба або багато писати, а бо нічого не писати. Та ця УПА злочинів проти поляків не робила, може ще щось і було по інерції бо зупинити такі речі важко, але таких задач не було.
І після третіх зборів рев ОУН - ідеологічний напрямок був суттєво підкоригований.

Чи варто засуджувати весь повстанський визвольний рух? Очевидно, що ні, не варто. Хіба що тільки Лебедя... і ...

А так питання требя ще розширити - і воно (питання) упреться в чинний націоналізм Донцова.
Якщо Ви підтримуєте ці погляди, то і звинувачення ці пусті.
Якщо ні, то на цьому форумі Вас назвуть "ліберастом"... десь так...
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 06:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергію,а кого ви вважаєте героєм вартим наслідування?

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 08:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особисто для мене прийнятні і зрозумілі дії людей, які пішли в ліс, не бажаючи воювати за чужу для них країну - як Німеччину так і СРСР. І воювали з обома. Виключно проти військових. Але постає питання, скільки було саме таких, і звідки вони брали зброю? Більшість все-таки воювали на стороні німців, з усіма витікаючими наслідками, і зовсім не були білими і пухнастими, що і не дивно в умовах війни. І поки німці перемагали і досягали успіхів - все було нормально, воювалося, а вже після Стіланграду, коли німці отримали по пиці - почали тікати і від німців (зі зброєю, звичайно). Але з огляду на те, що Микола Арсенич проводив переговори з представниками Райху аж в 1944 (!) році - боротьба проти німців дещо надумана. Звичайно спеціалісти знають що була одна УПА, друга, третя, одні хороші, другі не дуже - але неспеціалісту байдуже, він їх не розрізняє. Також мене давно цікавить питання - чому Бандеру німці відпустили з концтабору. Відповідь я поки що не знайшов.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Період після війни - тут вже питання треба шукати у цитатах Андрія Іллєнка і Юрія Михальчишина стосовно американського фінансування Степана Бандери, очевидно було використано ідеологію українського націоналізму для організації гарячих точок на кордонах СРСР, на початку т.з. "холодної війни", яку "союзники" оголосили чи не одразу після поразки Німеччини в 2СВ. Варто почитати інтерв"ю Бандери тих часів - як американці переможуть СРСР і допоможуть влаштувати незалежну Україну (мабуть так як і німці допомогли).
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СиСиР вам гарно допомогли.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"