•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ядерний статус

Автор Повідомлення
Спектр

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 11:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Спектр каже: "статки Ахмєтова складають вже 30 мільярдів (тільки не пам"ятаю гривень чи доларів). А хіба ці гроші він чесно заробив?"
Відняти й розділити - типова риторика більшовиків, ми це вже проходили. У наших дідів червоні віднімали і між собою ділили. Давайте рухатися в розвитку вперед, а не назад. Чесно заробив чи не чесно - хто що може довести? Наскільки я знаю, його статки біля 20 млрд. доларів.

Ви що з Марсу прилетіли? Ахмєтов ж починав, як бандит та вбивця. Хіба злочинець міг чесно заробити такі гроші?
Я не пропоную у всіх відібрати, та поділити. Але якщо статки зроблені злочинним шляхом, то яке право на них може мати злодій?

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Будь-ласка, докази чи посилання на якусь статтю?
Спектр

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Будь-ласка, докази чи посилання на якусь статтю?

Не знаю як там у вас в Києві, а у нас в Донбасі усі люди вже давно знають, що Ахмєтов бандит.
Якщо бажаєте статтю, то просто наберіть в пошуку: Ренат Ахмєтов. Ось і все. Але якщо вам ліньки користатись пошуком в інтернеті:
http://www.obozrevatel.com/news/2007/1/19/152569.htm

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось ще: http://www.cripo.com.ua/stati/rub-8/r8-s12.htm
Цього досить?

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2008, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лише надбана чесною працею(фізичною чи інтелектуальною) власність є священна і недоторкана. Відносно злодіїв - конфіскація майна, про таку норму закону чули, пане Вадя? Мені до речі цікаво, скільки сумарно податків сплатила людина, яка має власності на 30 млрд. за всі роки? Чомусь впевнений, що мізер.

Вадя Ротор

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2008, 08:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Нехай ні в кого не складеться враження, ніби я підтримую чи вигорожую Ахметова та іже з ним. Просто мені хочеться, щоб ніхто нічого не стверджував голослівно. Цитата зі статті, на яку посилається Спектр: "«Ринат предпочитал быть нападающим»" - це психологія переможця. Якщо ця людина досягла того, що має, причому в зовсім не старому віці, їй варто віддавати належне. Білла Гейтса теж не люблять, і не тому, що заздрять його багатству, а тому, що він також дуже некрасиво зістригав з піплу гроші, як вовну з овець. Хоча якщо він мільярдер, це заслуга не його татуся чи матусі, а його власна, отже, ця людина сама по собі щось являє. За це варто поважати. Хто нечесно заробляв гроші - ще подивимось, яким боком все йому вилізе. У світі справедливість є.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2008, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
... "«Ринат предпочитал быть нападающим»" - це психологія переможця. Якщо ця людина досягла того, що має, причому в зовсім не старому віці, їй варто віддавати належне. ....

Пане Вадя, коли грабіжники чинять збройний напад на банк, ними теж рухає "предпочєніє бути нападающімі", себто психологія переможця. Психотип людини - не індульгенція. Це навіть не чеснота, бо просто або дається від природи, або ні.

Спектр

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Нехай ні в кого не складеться враження, ніби я підтримую чи вигорожую Ахметова та іже з ним. Просто мені хочеться, щоб ніхто нічого не стверджував голослівно. Цитата зі статті, на яку посилається Спектр: "«Ринат предпочитал быть нападающим»" - це психологія переможця. Якщо ця людина досягла того, що має, причому в зовсім не старому віці, їй варто віддавати належне. Білла Гейтса теж не люблять, і не тому, що заздрять його багатству, а тому, що він також дуже некрасиво зістригав з піплу гроші, як вовну з овець. Хоча якщо він мільярдер, це заслуга не його татуся чи матусі, а його власна, отже, ця людина сама по собі щось являє. За це варто поважати. Хто нечесно заробляв гроші - ще подивимось, яким боком все йому вилізе. У світі справедливість є.

1. Я не люблю Біла Гейтса, але він хоча б не був гопником.
2. Поважати злодія - це неповага до себе та до чесних людей, це означає бути "шестёркой".
3. Перед виборами 2004 року, я чув: "Янукович бандит, але наш бандит!". Ось психологія "шестёрки". Я вам дуже раджу - не беріть прикладу з цього бидла.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,