•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Шукаю іграшки

Автор Повідомлення
Мрійник

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2008, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

комп'ютерні, про УПА.

Справа в тому що мені, останнім часом, доводиться багато пропагандувати ідеї націоналізму серед молоді 13-16-ти років. А вони дуже багато грають в усілякий непотріб, або про американців, або, що ще гірше, про "героїчну" червону армію. Так ось, чи існують ігри про УПА, січових стрільців, козаків і взагалі проукраїнські ігри з гарним ідеологічним наповненням? Я, нажаль, нічого не знайшов. Особливо мене цікавлять ігри про УПА, бо так набагато легше донести до молоді історію УПА ніж якоюсь книжкою чи фільмом. Хай самі побудуть в ролі повстанців, хоч і віртуально.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2008, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мрійник написав:
комп'ютерні, про УПА.

Справа в тому що мені, останнім часом, доводиться багато пропагандувати ідеї націоналізму серед молоді 13-16-ти років. А вони дуже багато грають в усілякий непотріб, або про американців, або, що ще гірше, про "героїчну" червону армію. Так ось, чи існують ігри про УПА, січових стрільців, козаків і взагалі проукраїнські ігри з гарним ідеологічним наповненням? Я, нажаль, нічого не знайшов. Особливо мене цікавлять ігри про УПА, бо так набагато легше донести до молоді історію УПА ніж якоюсь книжкою чи фільмом. Хай самі побудуть в ролі повстанців, хоч і віртуально.

Звісно, що є.

Є чудова і дуже популярна гра міжнародного рівня: "козаки", але УПА там звісно, що нема.

Чесно-кажучи про УПА я ще не зустрічав ігор.

Ну крім Козаків нема чого порадити, але звісно перша частина, а не друга про наполеона.

Мрійник

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2008, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По-перше - "Козаки" порожні ідеологічно
По-друге - немає української версії

Тому не бачу в них нічого українського окрім назви і місця виготовлення
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2008, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дурік!! :)) Що значить - порожні ідеологічно???
Козаки - найпатріотичніша гра! Там Україна як об"єкт міжнародних відносин на рівні найперших європейських держав показана. До того ж грати за Україну в цій грі - завжди вигравати. Наші хлопці постаралися.))))

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2008, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тайлер написав:
Козаки - найпатріотичніша гра! Там Україна як об"єкт міжнародних відносин на рівні найперших європейських держав показана. До того ж грати за Україну в цій грі - завжди вигравати. Наші хлопці постаралися.))))

А які у цій грі системні вимоги? У мене 1,25 гб оперативної пам"яті, відеокарта RADEON 9550 128 мб, тактова частота 1600 гц. Цього вистачить?

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2008, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спектр написав:
Тайлер написав:

А які у цій грі системні вимоги? У мене 1,25 гб оперативної пам"яті, відеокарта RADEON 9550 128 мб, тактова частота 1600 гц. Цього вистачить?

2D, спрайтова графіка. Там не треба сильного компутера.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2008, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А в інтернеті грати можна? У мене швидкість 256 кб/сек.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2008, 12:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спектр написав:
А в інтернеті грати можна? У мене швидкість 256 кб/сек.

Не досліджував якісь протоколу, не знаю.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2008, 19:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звісно що можна!!!!!!!

І гра дуже патріотична!!!!!

А ідеологічно наповненою і україно-мовною є сама перша версія - Європейські війни 1.00.

Вона ще належала українській фірмі...

Отже системні вимоги там такі, що і на мобілі піде (жартую звісно)

Коротше ось сайт клану Україна

http://ukraina.ucoz.ru/

тут можна скачати, навчитися...

Коротше всіх запрошую!!!!!

Тайлере, а ви є на сервері Гейм спай?

До-речі я є членом клану Україна, в основному складі:

нік [UKRAINA]Denis_M
звання Граф

Всіх, хто захоче пограти можу навчити як краще виривати москалів, а головне - швидше!

Долучайтеся!

виведемо Україну на 1 місце.

рудя

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2008, 07:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У мене друг грав в не патріотичну гру по сєті,з ніком Шухевич його мочили конкретно

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Козаки дійсьно класна гра, а саме головне українська. Шкода, що Козаки 2 розчарували, мабуть, тому що там немає українців.

До речі, я почав робити одну маленьку гру про УПА, але через брак часу і допомоги закинув. Якщо хтось зацікавлений допомогти, пишіть!

П.С. Киянине-патріоте, Ви часом не бавились травіан під ніком denis s?

Гряде Материк Україна!

Улюблена Божа дитина
Від Роду піднесена в злеті,
Гряде Материк Україна
На Жовто-Блакитній планеті!
Стисло Тарас

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2008, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Насправді українських ігор дуже багато. Не всі вони, звичайно про Україну, але тим не менше вони варті уваги. Рекомендую S.T.A.L.K.E.R.! Там немає ніяких визвольних змагань, але є українська версія гри (патч)!!! І дія відбувається на території Припяті. Авторам гри моя повага.

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2008, 14:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітряк написав:
Козаки дійсьно класна гра, а саме головне українська. Шкода, що Козаки 2 розчарували, мабуть, тому що там немає українців.

До речі, я почав робити одну маленьку гру про УПА, але через брак часу і допомоги закинув. Якщо хтось зацікавлений допомогти, пишіть!

П.С. Киянине-патріоте, Ви часом не бавились травіан під ніком denis s?

та ні...

а от в козаків граю регулярно)

лісоруб

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2008, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

strike ball не пробували?
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2008, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
strike ball не пробували?

ні а шо то таке?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови