•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Шукаю іграшки

Автор Повідомлення
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2008, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Схоже на пінбол.Тільки там краскою стріляють,а тут пластикові кульки ,летять метрів на 80, зброя АК,ПМ все продається легально.Можна грати де завгодно та скільки завгодно.Комплект десь біля 500-700грн.Після ігри можна приємного відпочити на природі.Чого і вам бажаю.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2008, 16:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Схоже на пінбол.Тільки там краскою стріляють,а тут пластикові кульки ,летять метрів на 80, зброя АК,ПМ все продається легально.Можна грати де завгодно та скільки завгодно.Комплект десь біля 500-700грн.Після ігри можна приємного відпочити на природі.Чого і вам бажаю.

прикольно)

Але я ще навіть на пінбол не вибрався з друзями)

лісоруб

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2008, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я також не грав.Мені про неї мама розповіла.
Мрійник

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2008, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люди, поверніться будь-ласка до теми. Страйкбол зовсім не туди...

А по темі? Невже ТАК погано з іграми? Сталкер і Козаки звичайно, то добре, але про них і так всі чули, та я як я казав не несуть вони ідеології... Що небудь меньш відоме є? Відразу кажу - неукраїномовне, то не українське за визначенням
Стисло Тарас

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2008, 08:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мрійник написав:
Люди, поверніться будь-ласка до теми. Страйкбол зовсім не туди...

Відразу кажу - неукраїномовне, то не українське за визначенням

Помиляєтесь пане Мрійник. Наші виробники створюють ігри за замовчуванням уже на іноземній мові (і не на російській а на англійській) не тому що вони не патріоти, а тому що так диктують закони ринку. Якби у нас не стояла проблема піратства, якби у нас була платоспроможність більша - то може ми і бачили ігри українською чи про Україну. Проте основний ринок для наших ігор далеко не український. Російський - так, європейський - також так. Коли, наприклад завод виготовляє телевізори на експорт з інструкцією чи меню на англійській мові - то що цей телевізор не український? А якщо ви хочете за визначенням україномовні ігри тоді прощайтесь з ігровою індустрією в Україні.

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2008, 08:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось схоже я вже чув про видавництво книжок і фільмів... Ринок, бачте, ніхто не хоче купувати українське...

По-перше - більшість ігор, робляться багатомовними, бо французи, німці, італійці хоч і знають англійску непогано не дуже купують щось нерідне.

По-друге. Українська влада (якої, нажаль, немає) мала б поставити одну дуже просту умову. Є укаїнська версія від виробника податок один. Немає податок в разів так надцять вище. Хай, або виїзджають, або пристосовуються.

По-трете, а нащо нам потрібна така ігрова індустрія в Україні, яка тільки й може, що бездумно копіювати той бруд з заходу (та сходу) задля прибутку, практично не виробляючи нічого свого(Козаки приємне виключення) ?

По-четверте - Якщо вже так, то назвіть англо, або россійскомовні ігри де пропагуеться українська культура, історія, ідеологія?
Я на 1000% відсотків за, скажімо, іграшку де розповідається про справжню історію УПА, щоб вона була якісна, цікава і її продавали всіма мовами світу мілйонами примірників.
Стисло Тарас

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2008, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ринок, бачте, ніхто не хоче купувати українське...
Ви напевно мене неправильно зрозуміли. В Ураїні взагалі дуже погана ситуація на ринку відеоігор без поділу на українські чи закордонні. Наші потенціальні покупці намагаються придбати піратську продукцію, що негативно впливає на можливості (зазначую - не бажання) виробників. А вони також люди, мають сім'ї, напевно хочуть їсти.

З другою тезою цілком погоджуюсь. Та це проблеми влади а не виробників ігор.

З приводу бруду. Мені дуже інтересно, який бруд ви маєте на увазі.

По четверте. Мені взагалі важко назвати будь-яку ігру де пропонується все те що ви сказали. А щодо історії УПА я більш ніж впевнений, що колись така ігра вийде. Це просто справа часу. Коли у нас навіть фільмів про УПА нема нормальних - таких щоб від екрану не відірвати. Що ж тоді говорити про ігри.

І останнє. Знайдіть в "Казаках" хоч крихту української ідеології чи возвеличення нашої держави. На них не зупинилася наша індустрія. Я можу привести з десяток українських іграшок (правда російськомовних) які вийдуть в цьому році. І не забувайте, що нашій ігровій індустрії менше років ніж незалежній Україні.

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2008, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ідею про гру про УПА я вже взяв на замітку.
я вже маю досвід і випустив у світ одну економічну гру, проте враховуючи те, що внас купують тільки піраться, то на ринок я її не випущу, а лиш зроблю онлайн версію.

А про УПА то це має бути великий проект, то му якщо тут ще є програмісти і художники, які можуть допомготи, то будь-ласка відгукніться.

На ігри такого масштабу потрібно чоловік 5 програмісті і 3 художники це як мінімум.

Спектр

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2008, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
А ідею про гру про УПА я вже взяв на замітку.
я вже маю досвід і випустив у світ одну економічну гру, проте враховуючи те, що внас купують тільки піраться, то на ринок я її не випущу, а лиш зроблю онлайн версію.

А про УПА то це має бути великий проект, то му якщо тут ще є програмісти і художники, які можуть допомготи, то будь-ласка відгукніться.

На ігри такого масштабу потрібно чоловік 5 програмісті і 3 художники це як мінімум.

Можна зробити мод. Ось наприклад з гри Half-Life 2 роблять моди, це простіше ніж з нуля робити гру. Можна зробити мод з гри Battlefield. Або з якоїсь іншої гри. Хоча Battlefield ідеально підійшов. Добра графіка, великі мапи, кілька класів піхоти, можливість користуватись різною технікою та стаціонарною зброєю.
Ось приклади модів на Battlefield:
http://yees.cd/search/?q=battlefield&m=all&fmt=short&sp=0&ps=50

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику